PL: egy éve hosszabbított, máris távozna a spanyol

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.01.16. 16:22
A Sky Sports értesülései szerint Bojan Krkic, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Stoke City játékosa távozni akar, és erről már tájékoztatta is a klub vezetőit.

Krkic ebben a szezonban nem sok lehetőséget kapott: a Stoke eddigi 21 bajnokija közül csak kilencen játszott, az előző fordulóban pedig a keretbe sem került be. Mark Hughes, a klub menedzsere ettől függetlenül megerősítette a spanyolt abban, hogy továbbra is számít rá, igaz, ez nem hatotta meg Krkicet, aki távozni akar.

A hírek szerint a Middlesbrough érdeklődik a 26 éves játékos iránt, de konkrét ajánlatot még nem tett a Stoke-nak, amely valószínűleg 12 millió font alatt nem engedi el a támadót.

A Barcelona nevelése 2014 júliusában került Angliába, tavaly télen pedig 2020 nyaráig kötelezte el magát a klubhoz.

Legfrissebb hírek

Premier League: az infláció mértékével emeli jegyárait a Liverpool

Angol labdarúgás
10 órája

A Bild szerint Xabi Alonso készen áll, nyártól ő irányíthatja a Liverpoolt

Angol labdarúgás
Tegnap, 20:41

Folytatódott a Spurs mélyrepülése, közvetlen riválistól kapott ki

Angol labdarúgás
2026.03.22. 17:17

Hiába vezetett, a Newcastle az idényben másodszor is kikapott a Sunderlandtől

Angol labdarúgás
2026.03.22. 15:10

Kerkez Milos: Ha nincs meg a három pont, nem sokat ér a gólom

Angol labdarúgás
2026.03.22. 13:44

„Reméljük, hogy megértik…” – Marco Rossinak is szólhatott Arne Slot üzenete

Angol labdarúgás
2026.03.22. 09:20

Kerkez gólt szerzett, de a Liverpool kikapott a Brightontól

Angol labdarúgás
2026.03.21. 15:45

Tóth Alex: Mindennap készen állok a bevetésre

Légiósok
2026.03.21. 07:07
Ezek is érdekelhetik