Premier League: hat pozitív tesztet jelentettek be

H. T.H. T.
2020.05.19. 17:33
A Premier League kedden bejelentette, összesen hat koronavírussal megfertőződött személyt találtak a csapatok első tesztelési körében.

Mint ismert,a Premier League is megkapta a zöld jelzést a felkészülés folytatásához,ami után a liga rendkívüli megbeszélést tartott, amelyen a klubok megszavazták, hogy május 19-től kis csoportokban el lehessen kezdeni újra az edzéseket.a Premier League is megkapta a zöld jelzést a felkészülés folytatásához,ami után a liga rendkívüli megbeszélést tartott, amelyen a klubok megszavazták, hogy május 19-től kis csoportokban el lehessen kezdeni újra az edzéseket.

Kedden a liga nyilvánosságra hozta, hogy vasárnap és hétfőn 748 tesztet végeztek, ebből hat lett pozitív. Három klub érintett, de azt sem lehet tudni, hogy játékosok vagy stábtagok-e a megfertőződött személyek.

A pozitív tesztet produkáló hat személy egyelőre hét napig karanténba vonul.

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legkorábban június közepén folytatódhat.

Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő

Foci vb 2026
1 órája

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
4 órája

Newcastle–Liverpool, Man. City–Bournemouth a Premier League augusztusi rajtján

Angol labdarúgás
2026.06.19. 11:08

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Premier League: egy hónappal a feljutás után lemondott az Ipswich Town vezetőedzője

Angol labdarúgás
2026.06.11. 13:29

Többet fizet, kevesebbet kap!

Foci vb 2026
2026.06.11. 09:42

A nap, amelyiken Anglia kétszer szúrt ki Argentínával – vb-videók!

Minden más foci
2026.06.07. 09:11

Premier League: Szoboszlaié az idény legszebb gólja a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.06.06. 13:53
Ezek is érdekelhetik