nemzetisport.hu 2018.11.04 12:43 Frissítve: 2018.11.04 12:44

Videó: szánalmas műesés a Manchester United braziljától

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United 2–1-re nyert az AFC Bournemouth otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójában. A mérkőzésen az MU középpályása, Fred mutatott be egy meglehetősen „gyenge” műesést – Lewis Cook éppen csak hozzáért, a brazil futballista azonnal elterült a földön.

11. FORDULÓ
AFC Bournemouth–Manchester United 1–2 (C. Wilson 11., ill. Martial 35., Rashford 92.)

2021.10.03 16:59:58

Angol labdarúgás B. Á.

A manchesteri fölényt, de gólt nem hozó első játékrész után négyszer is betaláltak a szünet után.

2021.09.27 15:15:05

Angol labdarúgás NAGY ZSOLT

Jack Grealishnek minden lehetősége megvan rá, hogy a Manchester Cityvel trófeákat nyerjen.

2021.09.25 12:43:48

Angol labdarúgás R. P.

A Manchester City idegenben szerezte meg a három pontot a Chelsea elleni rangadón.

2021.09.23 17:19:03

Angol labdarúgás B. D. K.

Az MU-nak drukkoló hölgy még saját bajnokságot is indított a Fantasy Premier League-ben.

2021.09.19 13:54:11

CR ismét betalált. A West Ham a 95. percben büntetőt hibázott. A Brighton legyőzte a Leicestert.