MU: a társak szerint Nani, a szurkolóknál Chicharito az év legjobbja

Vágólapra másolva!
2011.05.19. 16:10
Címkék
A csapattársak a portugál Nanit, a szurkolók pedig a mexikói Javier Hernándezt választották meg az idény legjobb játékosának a Manchester Unitednél.

Nani kilenc góllal és 18 gólpasszal segítette története 19. angol bajnoki címéhez a „vörös ördögöket”, ezzel érdemelte ki társai elismerését.

„Ez volt a legkiegyensúlyozottabb idényem az Old Traffordon – mondta szűkszavúan a 24 éves Nani, aki egy százalékkal maradt el Chicharitótól a szurkolók szavazásán. – Minden itt töltött szezonomban fejlődtem, ez az évad pedig fantasztikus volt. Több gólt és gólpasszt jegyeztem, mint tavaly, és bár elégedett vagyok, jövőre még többet akarok elérni.”

A 13 gólos Hernández a szurkolók szavazatainak 21 százalékát kapta meg.

„Életem álma teljesült, amikor aláírtam a szerződésemet, és tisztában voltam vele, hogy a tartalékcsapatban fogok játszani, és néha, egy-egy tét nélküli meccsen kapok néhány percet az első csapatban – mondta szerényen Chicharito. – Köszönöm a mesternek és a társaimnak, hogy ennél több lehetőséget kaptam.”

 

Legfrissebb hírek

PL: Manchester City–Chelsea

Angol labdarúgás
23 perce

Dakar: Ekström drámája után De Mévius nyerte meg az első szakaszt

Egyéb autó-motor
26 perce

Ismét jól ment hazai pályán a Newcastle-nek, a Spurs nem tudott nyerni otthon

Angol labdarúgás
31 perce

Gonzalo García mesterhármast szerzett, a Real Madrid öt góllal kitömte a Betist

Spanyol labdarúgás
33 perce

A Fulham a PL-idény egyik legszebb góljával egyenlített a 97. percben a Liverpool ellen

Angol labdarúgás
36 perce

Az orosz szánkósok indulhatnak a németországi világkupaversenyen

Téli sportok
45 perce

Húszgólos győzelemmel kezdte az évet az FTC a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
1 órája

Négysáncverseny: Nikaido fél ponttal nyert Domen Prevc előtt Innsbruckban

Téli sportok
1 órája
Ezek is érdekelhetik