FA-kupa: a Tottenham búcsúztatta a Gera Zoltánnal felálló Fulhamet

2010.03.24. 22:54
Címkék
A Tottenham jutott tovább az angol FA-kupa negyeddöntőjéből, miután az újrajátszott mérkőzésen 3–1-re verte meg a Fulhamet.

A vendégek a 18. percben lőtt Bobby Zamora-találattal még vezettek, a második félidőben azonban fordított a hazai csapat.

A Tottenham tíz perc alatt három gólt szerzett, s ezzel eldöntötte a továbbjutás kérdését.

A végén a mérkőzés egészében Gera Zoltánt a pályán tartó Fulham mindent megpróbált, újabb gólt azonban nem tudott szerezni. A magyar légiós csapat egyik legjobbja volt.

FA-KUPA 
NEGYEDDÖNTŐ, ÚJRAJÁTSZÁS
Tottenham–Fulham 3–1 (Bentley 57., Pavljucsenko 60., Gudjohnsen 66., ill. Zamora 18.)
Legfrissebb hírek

Vezet Argentína, Messi most már gólrekorder lett

Foci vb 2026
6 perce

Videó: így nem lett Messi egyedül vb-gólrekorder – tizenegyesből

Foci vb 2026
17 perce

Messi rekordot dönthetett volna, de kihagyta a tizenegyest

Foci vb 2026
35 perce

Elkezdődött Argentína és Ausztria összecsapása!

Foci vb 2026
50 perce

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
50 perce

Szurkolói pillanatok

Foci vb 2026
56 perce

Vb 2026: Argentína–Ausztria 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Meglepődött magán a hajrában – ezüstérmet nyert az Európa-kupán

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik