FA-kupa: a Tottenham búcsúztatta a Gera Zoltánnal felálló Fulhamet

2010.03.24. 22:54
Címkék
A Tottenham jutott tovább az angol FA-kupa negyeddöntőjéből, miután az újrajátszott mérkőzésen 3–1-re verte meg a Fulhamet.

A vendégek a 18. percben lőtt Bobby Zamora-találattal még vezettek, a második félidőben azonban fordított a hazai csapat.

A Tottenham tíz perc alatt három gólt szerzett, s ezzel eldöntötte a továbbjutás kérdését.

A végén a mérkőzés egészében Gera Zoltánt a pályán tartó Fulham mindent megpróbált, újabb gólt azonban nem tudott szerezni. A magyar légiós csapat egyik legjobbja volt.

FA-KUPA 
NEGYEDDÖNTŐ, ÚJRAJÁTSZÁS
Tottenham–Fulham 3–1 (Bentley 57., Pavljucsenko 60., Gudjohnsen 66., ill. Zamora 18.)
Legfrissebb hírek

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
3 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
11 perce

Cristiano Ronaldo is megszerezte az első gólját a vb-n – videók

Foci vb 2026
20 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
37 perce

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
37 perce

Elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
50 perce

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
51 perce

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
59 perce
Ezek is érdekelhetik