FA-kupa: a Tottenham búcsúztatta a Gera Zoltánnal felálló Fulhamet

2010.03.24. 22:54
Címkék
A Tottenham jutott tovább az angol FA-kupa negyeddöntőjéből, miután az újrajátszott mérkőzésen 3–1-re verte meg a Fulhamet.

A vendégek a 18. percben lőtt Bobby Zamora-találattal még vezettek, a második félidőben azonban fordított a hazai csapat.

A Tottenham tíz perc alatt három gólt szerzett, s ezzel eldöntötte a továbbjutás kérdését.

A végén a mérkőzés egészében Gera Zoltánt a pályán tartó Fulham mindent megpróbált, újabb gólt azonban nem tudott szerezni. A magyar légiós csapat egyik legjobbja volt.

FA-KUPA 
NEGYEDDÖNTŐ, ÚJRAJÁTSZÁS
Tottenham–Fulham 3–1 (Bentley 57., Pavljucsenko 60., Gudjohnsen 66., ill. Zamora 18.)
Legfrissebb hírek

Kettővel vezetnek a bosnyákok

Foci vb 2026
1 perce

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
7 perce

40 éve jártunk utoljára vb-n, de még ott vagyunk a top 10-ben

Foci vb 2026
7 perce

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
38 perce

Vb 2026: Svájc–Kanada 0–0

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: Bosznia-Hercegovina–Katar 2–0

Foci vb 2026
50 perce

Vb 2026: ötmeccses eltiltást kapott a horrorsérülést okozó katari

Foci vb 2026
55 perce

Gianni Infantino a budapesti BL-döntőt is felhozva védte meg az ivószünetet

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik