Chelsea: Villas-Boas Londonba csábítaná Sergio Ramost a Real Madridtól

2011.06.26. 19:47
Címkék
Angol lapértesülések szerint a Chelsea nemrégiben kinevezett menedzsere, André Villas-Boas szerződtetné a Real Madrid spanyol világ- és Európa-bajnok védőjét, Sergio Ramost.

A hírek szerint a Portót elhagyó portugál szakember korábbi tanítója, José Mourinho csapatából erősítené meg a Chelsea védelmét. Választása azért esett Sergio Ramosra, mert a 25 esztendős játékos a védelem bármely posztján bevethető.

A Real állítólag 80 millió euróra taksálja Sergio Ramost – akinek szerződése egyébként még két évig szól a királyi gárdával, ám a klub vezetői nem akarják megemelni fizetését –, de Florentino Pérezék állítólag ennek az összegnek a feléért is hajlandók lennének elengedni a spanyol játékost.

Sergio Ramost korábban már szóbahozták az olasz Interrel, mint cserealap a brazil Maiconért.

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: BL-nyolcaddöntő; Braga–Ferencváros az El-ben; FTC–Győri ETO a női kézi NB I-ben

Minden más foci
6 órája

Uralni a pillanatot – Pucz Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
6 órája

A válogatott meghívót kapó Szűcs Kornél megtalálta a számításait a Vojvodinánál; Lipcsei Péternek a mostani a második látogatása Portugáliában az elmúlt 30 évben

E-újság
6 órája

Hív Berlin! – Győri Ferenc jegyzete

Kosárlabda
6 órája

Szenegált megfosztották az Afrika-kupa-győzelemtől, Marokkó lett a bajnok – hivatalos

Minden más foci
7 órája

Férfi kosárlabda Euroliga: az Olympiakosz legyőzte az élen álló Fenerbahcét

Kosárlabda
7 órája

Vinícius duplázott, a Real Madrid kettős győzelemmel ment tovább a Manchester City ellen

Bajnokok Ligája
7 órája

Az Arsenal gyönyörű gólokkal jutott tovább a Leverkusen ellen

Bajnokok Ligája
7 órája
Ezek is érdekelhetik