Chelsea: Carlo Ancelotti szerint nem szabad pánikba esni

2010.04.18. 09:40
Carlo Ancelotti, a Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere a BBC-nek elmondta: semmi ok a pánikra, bár csapata kikapott a Tottenhamtől, és a „kékekre" feljött a Manchester United.

„Tudjuk, mit kell tennünk azért, hogy hozzuk a hátralevő meccseket, nem szabad és nem is kell pánikba esnünk. Mi vezetünk, csak három kör van hátra, és minden csapat szívesen lenne a helyünkben. Két meccsünk van otthon, egy nehéz összecsapásunk idegenben. Magabiztos vagyok, bár egy kicsit kevésbé, mint szombaton a meccs előtt, de ne felejtsük el: még mindig a mi pozíciónk a legjobb."

 

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
3 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
11 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
12 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
12 órája

Ancelotti ígéri, Neymar az utolsó csoportmeccsen már bevethető lesz

Foci vb 2026
2026.06.20. 15:25

Vinícius Junior: Itt muszáj a legjobb teljesítményt nyújtani

Foci vb 2026
2026.06.20. 06:11

Ancelotti nem aggódik: A világbajnokságot nem az első meccsen szokták megnyerni

Foci vb 2026
2026.06.19. 14:09

Ancelotti: Endrick? A megfelelő pillanatban pályára lép majd

Foci vb 2026
2026.06.19. 13:53
Ezek is érdekelhetik