Arsenal: megállapodtak a fiatal Costa Rica-i csatár megvételéről

2011.07.17. 19:45
Címkék
Angol lapértesülések szerint az Arsenal labdarúgócsapata megállapodott a Deportivo Saprissával Joel Campbell megvételéről.

A 19 éves csatárt 1.5 millió dollárért veszi meg a hírek szerint a londoni klub, amely valószínűleg kölcsönadja, mivel a Costa Rica-i válogatottban nem lépett pályára annyi mérkőzésen, hogy munkavállalási engedélyt kapjon Angliában.

Campbellnek sűrű a nyári programja, hiszen pályára lépett az Arany-kupán, valamint a Copa Américán is, és vélhetően az U20-as világbajnokságon is láthatjuk majd.

Legfrissebb hírek

Erling Haaland is befektet az új sakkvilágbajnokságba

Egyéb egyéni
3 perce

Leandro: Kár, hogy Bragában nem volt esélyünk

Európa-liga
32 perce

Dibusz Dénes a Kórusiskolában

Labdarúgó NB I
38 perce

Három hete leszólta, most viszont behívta a német válogatottba Julian Nagelsmann a Leeds középpályását

Német labdarúgás
46 perce

„Ez az egyik kedvencem a karrierem során” – Harry Kane az ötvenedik BL-góljáról

Bajnokok Ligája
1 órája

Liverpooli lábnyomok: megint Szoboszlai volt az ász – ilyen játékkal a PSG ellen is van esély?

Bajnokok Ligája
1 órája

A Ferencváros az eddigi legjobb magyar szereplést fejezte be Európában a csoportkörök bevezetése óta

Európa-liga
1 órája

Huszonöt sportoló kapott Berzeviczy Albert tanulmányi ösztöndíjat

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik