A katalán Mundo Deportivo napilap értesülései szerint Cesc Fabregas, az Arsenal spanyol labdarúgója úgy döntött, hogy a nyáron elhagyja az angol csapatot, és a Barcelonába igazol.
Az újság úgy tudja, hogy Fabregas a Manchester United ellen 3–1-re elveszített bajnoki rangadó után határozta el, hogy elhagyja Londont.
Mint ismeretes, a Barcelona már hosszú ideje szeretné megszerezni a futballistát, aki annak idején a katalán együttes korosztályos gárdáiban kezdte a pályafutását.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





