Arsenal: a Rangers-elnök eladta klubja évszázados tulajdonrészét

2012.02.22. 15:17
Címkék
A Rangers labdarúgócsapatának elnöke, Craig Whyte eladta a skót klub Arsenalban birtokolt minimális tulajdonrészét Aliser Uszmanovnak.

A Rangers a huszadik század eleje óta tulajdonrészes az Arsenalban – annak idején a skót klub támogatásképpen vásárolta be magát az akkor anyagi gondokkal küszködő londoni csapatba. Az 54-szeres bajnok skót egyesület most története egyik legsúlyosabb válságával néz szembe – mint ismeretes, csődbiztos vezeti a klubot –, így ez volt elsősorban az oka a tradicionális tulajdonrész eladásának.

 

Legfrissebb hírek

Neymar a pályán – először játszik ezen a világbajnokságon!

Foci vb 2026
11 perce

Így zajlott le a párbeszéd Vinícius meg nem adott góljánál

Foci vb 2026
28 perce

A New York Mets baseballmeccsén eveztek a norvég drukkerek

Foci vb 2026
33 perce

Folytatjuk!

Foci vb 2026
48 perce

Négygólos döntetlen Atlantában, míg Brazília 2–0-ra vezet a szünetben

Foci vb 2026
1 órája

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
1 órája

Vinícius Júnior duplázott Skócia ellen – videó

Foci vb 2026
1 órája

Elindult a banzáj Boszniában

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik