Itt van Amerika
NSO/MTI 2015.11.16 07:54 Frissítve: 2015.11.16 09:12

NHL: nincs megállás, tovább száguld a New York Rangers

Mats Zuccarello két assziszttal és az utolsó percben ütött győztes góllal járult hozzá ahhoz, hogy a New York Rangers sorozatban a kilencedik mérkőzését is megnyerje az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL). A vasárnapi áldozat a Toronto Maple Leafs volt (4–3).

Mats Zuccarello és a kapus Antti Raanta a Rangers újabb sikerét ünnepli (Fotó: Action Images)

A listavezető Rangersnek ilyen remek sorozata legutóbb 1973. január 19. és február 10. között volt. A győztes találatot elérő norvég Mats Zuccarello a két csapat október 30-i találkozóján mesterhármast ért el. A Toronto három siker után először kapott ki.

A címvédő Chicago Blackhawks úgy verte 4–1-re a Calgary Flamest, hogy a második harmadban 1 perc 55 másodperc alatt háromszor volt eredményes.

NHL, ALAPSZAKASZ
New York Rangers–Toronto Maple Leafs 4–3 (0–1, 2–1, 2–1)
Chicago Blackhawks–Calgary Flames 4–1 (0–0, 3–1, 1–0)

2023.02.01 10:14:10

Amerikai sportok nemzetisport.hu

LeBron James 28 ponttal, 10 lepattanóval és 11 gólpasszal teljesítette a statisztikai bravúrt.

2023.01.31 11:52:52

Hosszabbítás döntött Minnesotában, hozta a Lakers elleni kötelezőt a Brooklyn.

NBA
2023.01.30 08:54:38

A Clippers feladta a Cavs ellen, Janisz Adetokunbo 50 ponttal vette ki a részét a Bucks sikeréből.

2023.01.29 23:37:21

Patrick Mahomes karrierje során először nyert a Joe Burrow vezette Cincinnati Bengals ellen.

2023.01.29 20:16:11

Az alapszakasz során és ezen a meccsen is két 49ers QB sérült meg, az Eagles pedig kihasználta ezt, s könnyedén nyert.