MTI/K. B. 2022.05.22 22:42

NHL: a címvédő egy győzelemre került a továbbjutástól

A címvédő Tampa Bay Lightning összesítésben 3–0-ra vezet a Florida Panthers elleni főcsoport-elődöntőben, miután vasárnap otthon 5–1-re jobbnak bizonyult riválisánál az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában – írja az MTI.

Hajszálra került a továbbjutástól a Tampa Bay Lighting (Fotó: Getty Images)

Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc harmadik találkozóján a Lightningban Steven Stamkos két góllal, Nyikita Kucserov pedig négy ponttal – egy gól és három gólpassz –, a kapus Andrej Vaszilevszkij pedig 34 védéssel járult hozzá a győzelemhez.

NHL
RÁJÁTSZÁS
KELETI FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ

Tampa Bay Lightning–Florida Panthers 5–1
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–0, a Tampa Bay javára.

2022.07.02 23:25:44

Amerikai sportok BODNÁR ZALÁN

ALAPVONAL. Paolo Maldini vagy Joe Sakic diadala persze nem csupán Milan- vagy Colorado-szurkolóként örömteli hír, azt bizonyítja, hogy sokkal édesebb a siker íze, ha egy klubikon, a teljes pályafutását ott töltő sportoló támaszt fel egy csapatot, amiben bizonyosan óriási szerepe van az érzelmi kapocsnak, az elkötelezettségnek is.

2022.06.19 21:14:51

Amerikai sportok S. TÓTH JÁNOS

ALAPVONAL. Egy olyan (sport)vállalkozásban, ahol a személyi döntésekben az ötvenszázalékos sikerarány előtt már kalapot emelnek, ez különösen figyelemre méltó válogatás volt.

2022.06.17 07:19:23

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A Celtics csak kapaszkodni tudott a nagydöntő hatodik meccsén • Stephen Curry lett az MVP.

2022.06.15 01:05:43

Amerikai sportok MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Menjenek el abba az országba, amelyben egy sportágat vallásként szeretnek, ráadásul értenek is hozzá. Mint Kanadában a jégkoronghoz. Mindent aprólékosan elemeznek, bírálnak, minden vereséget katasztrófaként élnek meg. Ha egy gárdának rosszul megy, a helyi média krízist kiált. Ha jól, azt kérdezi, mikor jön a válság.

2022.06.06 08:01:00

A harmadik negyedben remekeltek Steph Curryék és már 29 ponttal is vezettek a Boston ellen.