Találatok a Spanyol Kupa címkére

Találatok száma: 71

Király-kupa: a Real Sociedad kiejtette a Real Madridot

2020-02-06 19:49:59

A spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjében a Real Sociedad nagy meglepetésre 4–3-ra nyert a Real Madrid otthonában, így bejutott a sorozat legjobb négy csapata közé.

spanyol labdarúgás spanyol Király-kupa Spanyol Kupa Real Sociedad Real Madrid Király-kupa

Athletic Bilbao: nézőcsúcs és Barcelona-verés

2020-02-06 18:00:51

Nem várt könnyű feladat a Barcelonára a Király-kupa negyeddöntőjében, az Athletic Bilbao otthonában, és a baszk csapat Inaki Williams hajrábeli góljával ki is ütötte a kupából a jóval esélyesebb csapatot!

onlive! követítés Spanyol Kupa Király-kupa Inaki Williams Barcelona

Meglepetés a Király-kupában, hazai pályán esett ki a Real Madrid!

2020-02-06 17:12:20

Király-kupa: volt játékosa duplája után kiesett a címvédő

2020-02-04 22:59:02

A Spanyol Kupa negyeddöntőjében a Granada 2–1-re legyőzte a címvédő Valenciát, ezzel kiharcolta helyét a legjobb négy között. A Granada mindkét gólját Roberto Soldado szerezte, aki 2010–2013 között 141 tétmeccsen 81 gólt ért el a Valencia színeiben.

Valencia Spanyol Kupa Roberto Soldado Granada

Király-kupa: bombameglepetés, a Mirandés kiütötte a Sevillát!

2020-01-30 22:51:12

Hatalmas meglepetésre kiesett a Sevilla a labdarúgó spanyol Király-kupából a másodosztály egyik újonca, a CD Mirandés otthonában.

spanyol Király-kupa Spanyol Kupa Mirandés

Király-kupa: ötgólos győzelemmel lépett tovább a Barcelona

2020-01-30 20:54:46

A Király-kupa nyolcaddöntőjében a Barcelona öt góllal küldte haza a Leganést, Lionel Messi 500. győzelmét aratta a klubja színeiben!

spanyol Király-kupa Spanyol Kupa Lionel Messi Clément Lenglet Barcelona Arthur

Király-kupa: a címvédő 11-esekkel, a Sociedad magabiztosan jutott tovább

2020-01-29 20:21:10

A spanyol élvonaltól az előző idény végén búcsúzó Rayo Vallecano sokáig jól tartotta magát, ám a hajrában kapott gólokkal 2–0-ra vereséget szenvedett a Villarrealtól, így a vendéggárda került a spanyol labdarúgó Király-kupa legjobb nyolc csapata közé. A címvédő Valencia gól nélküli 120 percet követően szétlövésben jutott túl a korábban az Atlético Madridot legyőző harmadosztályú Cultural Leonesán. A Real Sociedad 3–1-re felülmúlta az Osasunát, viszont a Granada túlórára kényszerült a harmadik ligás Badajoz otthonában, de végül nyert.

spanyol labdarúgás Villarreal Valencia Spanyol Kupa Rayo Vallecano Király-kupa

Négy gólt lőtt Zaragozában a Real Madrid, továbblépett

2020-01-29 20:41:52

A Real Madrid 4–0-ra győzött a másodosztályban a feljutásért harcoló Real Zaragoza otthonában a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjében.

közvetítés Vinícius Júnior Spanyol Kupa Spanyol Király-kupa Real Zaragoza Real Madrid

Király-kupa: a Bilbaót álomnyaralás helyett túlórával várta Tenerife

2020-01-28 22:37:33

Iago Herrerín kiállítása miatt már a 2. percben emberhátrányba került a Bilbao, amely ellen még egy (majd a ráadásban még egy) tizenegyest is befújtak, végül a 2–2-es rendes játékidő és a kétszer tizenöt perc hosszabbításban kialakult 3–3 után a szétlövésben jutott tovább a baszk csapat.

spanyol labdarúgás Tenerife Spanyol Kupa Király-kupa Athletic Bilbao

Király-kupa: a Realt nem tudta meglepni harmadosztályú ellenfele

2020-01-22 23:01:17

A Real Madrid 3–1-re legyőzte idegenben a harmadosztályú Unionistas de Salamancát a Spanyol Kupában, és bejutott a legjobb 16 közé.

spanyol labdarúgás Unionistas Spanyol Kupa Real Madrid

Három gólt rúgott Salamancában a Real Madrid, továbbjutott

2020-01-22 18:43:21

Ángel Romero spanyol Király-kupa onlive! közvetítés Unionistas de Salamanca Spanyol Kupa

Király-kupa: Griezmann góljával az utolsó percben továbbment a Barca

2020-01-22 20:57:04

A labdarúgó Spanyol Kupában a Barcelona Antoine Griezmann duplájával fordított, és 2–1-re legyőzte a harmadosztályú UD Ibizát az utolsó pillanatokban.

Spanyol Kupa Ibiza Elche Barcelona Athletic Bilbao

Sokkolta az első félidőben az UD Ibiza a Barcelonát...

2020-01-22 18:42:10

spanyol Király-kupa onlive! közvetítés UD Ibiza Spanyol Kupa Pablo Alfaro

Király-kupa: harmadosztályú ellenfelet kapott a Barca és a Real

2020-01-14 14:26:01

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) elkészítette a Király-kupa negyedik fordulójának párosítását, a tét a legjobb 16 közé jutás. A Barcelona és a Real Madrid is harmadosztályú ellenfelet kapott, előbbi az Ibizát, utóbbi az Unionistast.

Spanyol Kupa Real Madrid Király-kupa Barcelona

Király-kupa: harmadosztályú ellenfele kiejtette a Getafét

2020-01-11 17:54:37

Továbbra is hullámvölgyben a Getafe: a legutóbbi két bajnoki meccsét elveszítő madridi csapat a 30. percben emberhátrányba került, és a hajrában esett gólokkal 2–0-ra ki is kapott a harmadosztályú Badalonától a spanyol Király-kupa szombati játéknapján, azaz nem jutott be a legjobb 32 közé.

Spanyol Kupa Király-kupa Getafe Badalona

Király-kupa: Ez elkeserítő eredmény számunkra – Navas

2019-02-07 12:33:47

Szerdán a spanyol Király-kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Barcelona és a Real Madrid 1–1-es döntetlent játszott egymással. Meccs utáni nyilatkozatok következnek.

el Clásico Vinícius Spanyol Kupa Sergio Busquets Santiago Solari Real Madrid

Címvédés, zsinórban negyedszer a Barcelonáé a Király-kupa

2018-04-21 21:18:46

A 116. Király-kupa döntőjét a Barcelona magabiztos játékkal nyerte meg a Sevilla ellen (5–0), így megvédte kupaelsőségét, sőt sorozatban negyedszer, összességében pedig 30. alkalommal hódította el a trófeát.

Spanyol Kupa Sevilla Király-kupa Copa del Rey Barcelona

Király-kupa: a Barcelona és a Real Madrid is ellenfelet kapott

2017-09-28 13:56:53

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) elkészítette a Király-kupa negyedik fordulójának párosítását, amelyben a legjobb 16 közé jutás a tét. A címvédő Barcelona és a Real Madrid is harmadosztályú ellenfelet kapott, előbbi a Murciát, utóbbi a Fuenlabradát.

spanyol foci Spanyol Kupa Real Madrid Király-kupa Barcelona

Getafe: Megyeri szerdán bemutatkozik a csapatában

2015-12-01 16:33:31

Szerdán a Getafe Rayo Vallecano elleni kupameccsén mutatkozik be spanyol csapatában Megyeri Balázs, aki sok dicséretet kapott edzőjétől.

légiósok Spanyol Kupa Rayo Vallecano Megyeri Balázs Király-kupa Getafe

Szerdai sportműsor: pályán az FTC, az MU, a Barca és a Juve

2015-10-27 23:02:41

Futballdömping lesz szerdán! Magyar, Német és Spanyol Kupa, angol Ligakupa és olasz Serie A a kínálatban. Labdarúgás mellett kézilabdát, jégkorongot, kosárlabdát, lósportot, sznúkert, teniszt és vízilabdát is nézhetünk a televízióban.