Találatok a Spanyol Kupa címkére

Találatok száma: 55

Címvédés, zsinórban negyedszer a Barcelonáé a Király-kupa

2018-04-21 21:18:46

A 116. Király-kupa döntőjét a Barcelona magabiztos játékkal nyerte meg a Sevilla ellen (5–0), így megvédte kupaelsőségét, sőt sorozatban negyedszer, összességében pedig 30. alkalommal hódította el a trófeát.

Spanyol Kupa Sevilla Király-kupa Copa del Rey Barcelona

Király-kupa: a Barcelona és a Real Madrid is ellenfelet kapott

2017-09-28 13:56:53

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) elkészítette a Király-kupa negyedik fordulójának párosítását, amelyben a legjobb 16 közé jutás a tét. A címvédő Barcelona és a Real Madrid is harmadosztályú ellenfelet kapott, előbbi a Murciát, utóbbi a Fuenlabradát.

spanyol foci Spanyol Kupa Real Madrid Király-kupa Barcelona

Getafe: Megyeri szerdán bemutatkozik a csapatában

2015-12-01 16:33:31

Szerdán a Getafe Rayo Vallecano elleni kupameccsén mutatkozik be spanyol csapatában Megyeri Balázs, aki sok dicséretet kapott edzőjétől.

légiósok Spanyol Kupa Rayo Vallecano Megyeri Balázs Király-kupa Getafe

Szerdai sportműsor: pályán az FTC, az MU, a Barca és a Juve

2015-10-27 23:02:41

Futballdömping lesz szerdán! Magyar, Német és Spanyol Kupa, angol Ligakupa és olasz Serie A a kínálatban. Labdarúgás mellett kézilabdát, jégkorongot, kosárlabdát, lósportot, sznúkert, teniszt és vízilabdát is nézhetünk a televízióban.

program napi sportműsor angol Ligakupa Spanyol Kupa Serie A Német Kupa

Király-kupa: Barca-diadal Leo Messivel a főszerepben

2015-05-30 23:22:54

A spanyol Király-kupa döntőjében a Barcelona Lionel Messi remeklésével biztosan verte meg az Athletic Bilbaót 3–1-re, és a bajnoki cím után a kupát is bezsebelte.

spanyol kupa Király-kupa Barcelona Athletic Bilbao

Messi zsenialitásával Spanyol Kupa-győztes a Barcelona!

2015-05-30 18:01:21

A Barcelona és a Bilbao jutott a Király-kupa 2014–2015-ös kiírásának döntőjébe. A Barcelonában rendezett meccsen a Barca a megszerzett bajnoki cím után újabb diadalra tört. Az Athletic gyengén kezdte a bajnokságot, de a tavasszal már sikerült rendeznie a sorait. Nos, a katalánok végig jobban játszottak ellenfelüknél, és biztosan nyertek, így a baszkok több mint harminc év után még mindig várnak a következő trófeájukra...

A Barcelona négyet vágott a Huescának

2014-12-03 21:31:37

A spanyol Király-kupában az FC Barcelona az SD Huesca otthonában lépett pályára a legjobb 16 közé jutásért zajló párharc első felvonásában, és a katalánok erősen tartalékos felállásban is könnyedén nyertek 4–0-ra.

spanyol labdarúgás közvetítés Spanyol Kupa Rafinha Pedro Király-kupa

Videó: neheztelnek Marcelóra a „túlzott″ gólöröme miatt

2014-10-30 09:27:11

A Real Madrid 4–1-re nyert a Cornella ellen a Király-kupa legjobb 32 csapata között. A címvédő negyedik találatát Marcelo szerezte, akire a Cornella játékosai meg is haragudtak: szerintük a hátvéd úgy ünnepelte a gólját egy kiscsapat ellen, mintha a vb-finálét döntötte volna el. Marcelo erre csak annyit reagált, hogy ritkán szerez gólt, hadd élvezze ki a pillanatot.

videó Spanyol Kupa Real Madrid Marcelo James Rodríguez Cornella

Spanyol Kupa: a Real C. Ronaldo nélkül is simán nyert - videó

2014-10-29 21:54:41

A Real Madrid ugyan korán megszerezte a vezetést a spanyol Király-kupa legjobb 32 csapata között a Cornella ellen, de a harmadosztályú gárda hamar egyenlített. Ennek ellenére a címvédő könnyedén, 4–1-re győzött.

Spanyol Kupa Real Madrid Raphaël Varane Cristiano Ronaldo

Messi a korbács rossz végén: beszóltak neki a drukkerek – videó

2014-04-19 17:23:57

Lionel Messinek nem volt elég, hogy a csapat elvérzett a Real Madrid ellen a spanyol Király-kupa döntőjében, a hazafelé tartó argentint sztárt „megtalálták” a repülőtéren a gunyoros szurkolók.

Spanyol Kupa Lionel Messi Barcelona

Ajánló: pályán a Bayern és a Barca, Arsenal-MU, Napoli-Roma

2014-02-12 07:19:02

Nem kell megvárni a hétvégét, hogy európai topcsapatokat lásson futballozni a sportbarát: Angliában a bajnokságban Arsenal–Manchester United, míg Olaszországban a kupában Napoli–Roma rangadót rendeznek. És ez még korántsem minden!

Spanyol Kupa Premier League Olasz Kupa Német Kupa Manchester United Manchester City

Király-kupa: az Alcorcón előnnyel utazhat Barcelonába

2014-01-08 21:55:11

A spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a másodosztályú Alcorcón 1–0-ra győzött az Espanyol ellen, így előnnyel utazhat a barcelonai visszavágóra. Az egyetlen találatot Daniel Pacheco szerezte.

Spanyol Kupa Real Betis Király-kupa Espanyol Athletic Bilbao Alcorcón

A munkanélküliek egy euróért nézhetik Diego Simeone Atléticóját

2013-12-16 15:06:10

A spanyol bajnokságban jelenleg pontazonossággal második helyen álló Atlético Madrid egy kedves gesztussal töltené fel a Vicente Calderón lelátóit a harmadosztályú Sant Andreu elleni szerdai kupapárharc visszavágójára: a klubtagok mindössze öt euróért válthatnak jegyet a találkozóra, a munkanélküli socióknak pedig egy euró lesz a belépés.

munkanélküliség Vicente Calderon Spanyol Kupa Copa del Rey Atlético Madrid

Videó: rendőrök védték az Elche-Real meccs bíróját

2013-09-26 13:44:21

Rendőri kíséretre szorult César Muniz Fernández, az Elche–Real Madrid spanyol bajnoki mérkőzés játékvezetője. A hazai szurkolók az utolsó percben megítélt és erősen véleményes büntető miatt érezték, úgy hogy a bírótól „személyesen szeretnének magyarázatot kapni” a történtekről.

videó Spanyol Kupa Real Madrid

Király-kupa: az Atlético Madrid legyőzte a fináléban a Realt

2013-05-18 00:10:25

A Spanyol Király-kupa döntőjében a Real Madrid hazai környezetben a városi riválist Atlético Madridot fogadta. A királyi klub hamar vezetést szerzett, de a piros-fehérek egyenlíteni tudtak, és túlélték azt is, hogy a hazaiak három kapufát rúgtak. A hosszabbításban Miranda fejes gólja után a realosok elveszítették fejüket, botrányos jeleneteket láthattunk a pályán és környékén. José Mourinhót még a második félidőben az öltözőbe zavarták, Cristiano Ronaldo pedig egy fejre irányuló rúgás miatt kapott piros lapot a vége előtt nem sokkal. Megnyerte végül a Copa del Reyt az Atlético Madrid, 14 éve után először legyőzve a Realt; Mourinho csúnyán búcsúzott Madridtól.

spanyol foci közvetítés Spanyol Kupa Real Madrid Király-kupa Atlético Madrid

Király-kupa: Real Madrid-Atlético Madrid döntő élőben az NSO-n!

2013-05-17 16:08:48

A Real Madrid labdarúgócsapata a spanyol bajnokságban második lett, a Bajnokok Ligájában az elődöntőben búcsúzott, így már csak a Király-kupában érhet a csúcsra idén tavasszal. A trófeát hazai környezetben hódíthatja el, ellenfele pedig az az Atlético Madrid lesz, amelyet a legutóbbi tíz találkozásukkor mindig legyőzött. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő, élőképes cikkünk és online, szöveges közvetítésünk segítségével!

Csúnyán kapott ki a Real Madrid az Atléticótól

2013-05-17 15:54:28

A spanyol Király-kupa döntőjében a Real Madrid hazai környezetben a városi rivális Atlético Madridot fogadta. A királyi klub hamar vezetést szerzett, de a piros-fehérek egyenlíteni tudtak, és túlélték azt is, hogy a hazaiak három kapufát rúgtak. A hosszabbításban Miranda fejes gólja után a realosok elveszítették a fejüket, botrányos jeleneteket láthattunk a pályán és környékén. José Mourinhót még a második félidőben az öltözőbe zavarták, Cristiano Ronaldo pedig egy fejre irányuló rúgás miatt kapott piros lapot nem sokkal a vége előtt. Az Atlético Madrid végül megnyerte a Copa del Reyt, 14 év után először legyőzve a Realt.

Meg tudja-e menteni az idényét a Real Madrid?

2013-05-17 15:18:32

spanyol foci Spanyol Kupa Real Madrid Király-kupa Atlético Madrid

Mourinho: Megtanultuk a leckét a Barcától - nem szimulálunk

2013-02-26 10:29:35

Nem akármilyen hét vár a Real Madrid labdarúgócsapatára: kedden a Barcelona (Király-kupa, idegenben), szombaton a Barcelona (bajnokság, otthon), jövő kedden a Manchester United (BL, idegenben) lesz az ellenfele – José Mourinho vezetőedző e csatákról beszélt hétfői sajtótájékoztatóján. A gránátvörös-kékeket irányító Jordi Roura kissé aggódik a ma esti találkozó játékvezetője miatt.

spanyol Király-kupa Spanyol Kupa Real Madrid José Mourinho Jordi Roura Barcelona

Real Madrid: Casillas és Marcelo is kezd a Valencia ellen

2013-01-15 20:23:10

José Mourinho fejet hajtott a szurkolók akarata előtt – vagy csak épp a ma esti, Valencia elleni spanyol Király-kupa-negyeddöntő mérkőzés fontossága miatt ismét Iker Casillast állította a Real Madrid kapujába. Jó hír továbbá a madridiak számára, hogy a brazil Marcelo hosszú kihagyás után ott van a királyi gárda kezdőjében.