Találatok a Ligue 1 címkére

Találatok száma: 2209

Jelentés a kincsesbányából: a Ligue 1 top 10 exportja

2020-09-21 21:32:54

A koronavírus és a gazdasági világválság árnyékában sem szünetel az átigazolási időszak, s mint 2008 óta mindig, ezúttal is megkíséreljük ráncba szedni a topligák jöttek-mentekjeit. A hatodik kört szokásainknak megfelelően Angliában kezdtük, Olaszországban folytattuk, majd a múlt heti mérkőzésdömpingen átverekedve magunkat a Ligue 1-ben folytatjuk.

spanyol átigazolás olasz átigazolás német átigazolás nyári transzfersorozat francia átigazolás angol átigazolás

Ligue 1: ikszelt a St.-Étienne, nincs több hibátlan csapat

2020-09-20 19:00:59

A francia labdarúgó-élvonal (Ligue 1) 4. fordulójában a listavezető St.-Étienne 2–2-es döntetlent játszott a Nantes otthonában, és jobb gólkülönbségével továbbra is vezeti a tabellát. Az Európa-liga következő selejtezőfordulójában a Mol Fehérvár FC-vel találkozó Reims 2–1-es vereséget szenvedett a Metz vendégeként.

Saint-Étienne Reims Nantes Ligue 1 Adil Aouchiche

Ligue 1: megvan a PSG második győzelme az új idényben

2020-09-20 14:37:03

Megszerezte második győzelmét a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2020–2021-es idényében a címvédő Paris Saint-Germain. A fővárosi együttes a Nice otthonában nyert 3–0-ra.

francia labdarúgás PSG Nice Ligue 1

Ligue 1: csodás bemutatkozás, győztes gól a 92. percben

2020-09-19 19:44:23

Hátrányban volt, de a 92. percben szerzett góllal a Rennes 2–1-re legyőzte a Monacót a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és sikerével a tabella élére állt. A másik szombati mérkőzésen a Lens ugyancsak 2–1-re verte meg a Bordeaux-t, azaz zsinórban harmadszor is nyert.

Steven N'Zonzi Ligue 1 Lens Bordeaux Adrien Truffert

Ligue 1: ez a forduló is csalódást hozott a Lyonnak

2020-09-18 22:18:35

A BL-elődöntős Lyon hazai pályán 0–0-ra végzett a Nimes ellen a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának péntek késő esti, kihagyott helyzetekben bővelkedő mérkőzésén. A lyoniak három forduló óta nyeretlenek.

Nimes Lyon Ligue 1

Ligue 1: 41 év után nyert Marseille-ben a Saint-Étienne

2020-09-17 21:18:16

A Saint-Étienne 2–0-ra győzött a Marseille vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 1. fordulójából csütörtök estére halasztott mérkőzésen, és átvette a vezetést a tabellán.

Saint-Étienne Marseille Ligue 1

PSG: balhéja után két meccsről tiltották el Neymart

2020-09-17 06:41:19

Két mérkőzésre szóló eltiltást kapott Neymar, a Paris Saint-Germain brazil labdarúgója, amiért megütötte az Olympique Marseille spanyol légiósát, Álvaro Gonzálezt a vasárnapi rangadón. Ugyanakkor utóbbi ellen fegyelmi eljárás indul állítólagos rasszista megnyilvánulásai miatt.

Álvaro González francia labdarúgás eltiltás PSG Olympique Marseille Neymar

Ligue 1: ismét villant a piros, 93. perces góllal nyert a PSG

2020-09-16 22:48:56

Az augusztusban még BL-döntőt játszó PSG az első fordulóból elmaradt, Metz elleni mérkőzését pótolta, és a hosszabbításban kicsikart 1–0-s győzelmével megszakította rossz sorozatát.

PSG Metz Ligue 1 Julian Draxler

Franciaország: döbbenetesen sok piros lapot mutattak fel

2020-09-16 20:29:00

28 mérkőzést játszottak le eddig a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2019–2020-as idényében, melyek során rengeteg kiállítást láthattunk.

piros lap kiállítás Rennes PSG Olympique Marseille Montpellier

Ligue 1: a 43 éves védő piros lapja után Depay betalált, de kikapott a Lyon

2020-09-15 22:49:34

A Bajnokok Ligája-elődöntős Olympique Lyon 2–1-re kikapott idegenben a Montpellier-től a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 1. fordulójában kedden bepótolt mérkőzésen.

francia foci Montpellier Memphis Depay Lyon Ligue 1

PSG: „Több szeretetet a világba!” – Neymar a hétvégi „lázadásáról”

2020-09-15 09:04:24

Neymar, a Paris Saint-Germain brazil labdarúgója a közösségi médiában kifejezte sajnálkozását a Marseille elleni vasárnapi rangadó (0–1) botrányos végjátékában játszott szerepe miatt, jelezte, elfogadja a büntetését, ugyanakkor kitart az őt ért sértés rasszista indíttatása mellett, és egyértelművé tette, hogy a faji megkülönböztetést a jövőben sem tűri el.

Álvaro González PSG Neymar Marseille Ligue 1

PSG: Csak azt bánom, hogy nem az arcát ütöttem meg – Neymar

2020-09-14 08:23:46

Mint ismert, vasárnap este hatalmas balhé alakult ki a francia Ligue 1-ben rendezett PSG–Olympique Marseille (0–1) rangadón. Az egyik kiállított, Neymar meglehetősen indulatosan fejezte ki magát a lefújás után.

Álvaro González francia labdarúgás PSG Olympique Marseille Neymar Marseille

Ligue 1: ütés, rúgás – öt piros lap, óriási balhé és PSG-vereség

2020-09-13 23:04:12

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajokságban a címvédő PSG a második meccsét is elveszítette – ezúttal a Marseille-től kapott ki hazai pályán 1–0-ra, ráadásul óriási balhéval zárult a meccs.

PSG Neymar Marseille Ligue 1

Ligue 1: nagy csatában győzött a Monaco a Nantes ellen

2020-09-13 19:39:01

A francia élvonal 3. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén az AS Monaco 2–1-re győzőtt a Nantes ellen hazai pályán.

Nantes Ligue 1 AS Monaco

Ligue 1: gólzáporos meccset nyert és élre állt a Rennes

2020-09-13 17:06:41

A francia bajnokság 3. fordulójában a Rennes 4–2-re nyert a Nimes vendégeként, és ezzel a bajnoki tabella élére ugrott.

Rennes Ligue 1

Ligue 1: a Lille egy góllal legyőzte a Metzet

2020-09-13 15:12:32

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 3. fordulójában a Lille 1–0-ra legyőzte a Metzet.

francia bajnokság Metz Lille Ligue 1

Ligue 1: elkapták Patrick Vieira eddig hibátlan csapatát

2020-09-12 18:13:23

Megszerezte első győzelmét a Montpellier a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) mostani idényében: Michel Der Zakarian csapata hazai pályán 3–1-re verte az eddig hibátlan Nice-t a 3. forduló szombat kora esti mérkőzésén.

Nice Montpellier Ligue 1

Ligue 1: csalódást keltő rangadóval indult a forduló

2020-09-11 21:42:44

Nem hozott gólt a Bordeaux és a Lyon csalódást keltő mérkőzése a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 3. fordulójának péntek késő esti nyitányán. Az első félidőben csak egyszer találták el a csapatok a kaput, és a szünet után sem jutottak sokkal többre – a gólhoz legközelebb a csereként beálló lyoni karmester, Houssem Aouar járt, amikor a hajrában kapufát lőtt.

Lyon Ligue 1 Bordeaux

PSG: Neymar már nem koronavírusos, játszhat a hétvégén

2020-09-11 18:47:24

Pénteken újra társaival edzhet Neymar, a Bajnokok Ligája-döntős Paris Saint-Germain brazil labdarágója.