Találatok a Ligue 1 címkére

Találatok száma: 1524

Ligue 1: sima sikerrel elmozdulás a kiesőzónából

2017-11-20 19:39:56

Az Amiens 3–0-ra legyőzte a Lille-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 8. fordulójából elhalasztott összecsapás hétfői pótlásán.

francia foci  Lille  Ligue 1  Amiens

Ligue 1: a Marseille a 94. percben mentett pontot Bordeaux-ban

2017-11-19 22:55:25

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában az Olympique Marseille 1–1–es döntetlent ért el a Bordeaux vendégeként.

Olympique Marseille  Ligue 1  Bordeaux

Ligue 1: a Lyon-csatár jót nevetett a szurkolók gesztusán – videó

2017-11-19 18:52:39

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 13. fordulójában az Olympique Lyon hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Montpellier-vel.

Olympique Lyon  Nabil Fekir  Montpellier  Ligue 1

Ligue 1: Cavani duplázott, Neymar gratulált, nyert a PSG

2017-11-18 18:03:09

A Paris Saint-Germain hazai pályán 4–1-re legyőzte a Nantes-ot a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 13. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén.

légiósok  PSG  Nantes  Ligue 1  Lang Ádám  Edinson Cavani

Ligue 1: váratlan botlás a Monacótól; nyert a Lille

2017-11-17 22:46:18

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 13. fordulójának pénteki játéknapján a listavezető PSG legnagyobb riválisa, az AS Monaco csak 1–1-es döntetlent játszott a kiesés elől menekülő Amiens otthonában. A kör nyitó mérkőzésén a Lille jó második félidei teljesítményének köszönhetően 3–1-re legyőzte a Saint-Étienne-t.

francia labdarúgás  francia foci  francia bajnokság  Monaco  Ligue 1  Amiens

PSG: Cantona nem érti, Neymar mit keres Franciaországban

2017-11-17 13:21:20

Éric Cantona nem érti, Neymar miért igazolt át az FC Barcelona labdarúgócsapatától a Paris Saint-Germainbe.

Éric Cantona  francia foci  PSG  Neymar  Ligue 1

PSG: Unai Emery végre megszólalt Neymar kapcsán

2017-11-17 09:43:12

Unai Emery, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának vezetőedzője megszólalt Neymar jövőjével kapcsolatban.

francia foci  Unai Emery  Paris Saint-Germain  PSG  Neymar  Ligue 1

PSG: ultimátum Emerynek, Conte érkezhet a helyére?

2017-11-10 09:02:18

Francia sajtóértesülések szerint a Ligue 1-ban szereplő Paris Saint-Germain vezetősége szembesítette Unai Emery vezetőedzőt az elvárásokkal.

francia foci  angol foci  Premier League  Paris Saint-Germain  PSG  Ligue 1

PSG: Di María megszólalt a Barcelonával kapcsolatban

2017-11-09 14:11:16

Ángel Di María, a Ligue 1-ben szereplő PSG labdarúgója elárulta, közel volt hozzá, hogy 2017 nyarán a Barcelonához szerződjön.

Ángel Di María  nemzetközi átigazolás  Paris Saint-Germain  PSG  Neymar  Ligue 1

Ligue 1: Sabri Lamouchi lett a Rennes vezetőedzője

2017-11-09 11:18:35

Sabri Lamouchi lett a francia élvonalban szereplő Rennes labdarúgócsapatának vezetőedzője. A 46 éves szakember Christian Gourcuff helyét veszi át.

Sabri Lamouchi  Rennes  Ligue 1

Ligue 1: ez a gólöröm olaj volt a tűzre – a Lyon 5–0-ra nyerte a rangadót

2017-11-05 23:51:58

Az Olympique Lyon idegenben 5–0-ra kiütötte ősi riválisát, a Saint-Étienne-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának záró mérkőzésén.

videó  szurkolói rendbontás  szurkoló  Saint-Étienne  Nabil Fekir  Lyon

Ligue 1: javított a Nice, Balotelli piros lapot kapott

2017-11-05 16:54:10

Megszerezte szezonbeli negyedik győzelmét a Nice labdarúgócsapata, amely Mario Balotelli tizenegyesével 1–0-ra győzött a Lang Ádámot a keretbe sem nevező Dijon ellen. Az olasz válogatott támadót aztán a 89. percben kiállította a játékvezető.

francia foci  Nice  Mario Balotelli  Ligue 1  Dijon

Ligue 1: megszületett a szezon egyik legszebb gólja – videó

2017-11-05 09:13:10

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának szombati játéknapján megszületett a szezon egyik legszebb gólja: Danilo Avelar akrobatikus mozdulattal vette be a Montpellier kapuját.

francia foci  francia bajnokság  Ligue 1  Danilo Avelar  Amiens

Ligue 1: sok gólt lőtt a PSG, de a Monaco még többet

2017-11-04 22:00:00

A Monaco felülmúlta a PSG kora esti ötösét: a hercegségbeliek 6–0-ra verték vendégüket, a Guingamp legénységét a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának szombat esti programjában.

Troyes  Szuk Hjun Dzsun  Nantes  Monaco  Ligue 1  Guingamp

Ligue 1: Cavani és Mbappé újra elemében, kiütéses PSG-siker

2017-11-04 17:53:48

A Paris Saint-Germain idegenben 5–0-ra legyőzte az Angers-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén.

PSG  Monaco  Ligue 1  Edinson Cavani  Angers

Ligue 1: látványos öngólt fejelt a 36-szoros válogatott – videó

2017-11-03 22:30:25

Jérémy Toulalan látványos öngólja következtében a Rennes 1–0-ra legyőzte a Bordeaux-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Rennes  Ligue 1  Jérémy Toulalan  Bordeaux

Mi a közös a Realban, a Chelsea-ben és a Honvédban? Bajban az európai címvédők?

2017-11-02 11:29:16

A bajnoki cím megszerzésénél talán csak annak megvédése nehezebb – nem könnyű vitatkozni ezzel a közhellyel. Az UEFA aktuális rangsora alapján Európa 21 legjobb bajnoksága közül csak kettőben kezdődik az előző szezonban aranyérmes együttes nevével a tabella. Idehaza is hasonló a helyzet: a Budapest Honvéd a negyedik helyen üldözi a Ferencvárost és a Videotont. Természetesen sok forduló van még hátra a bajnokságokból, de némelyik címvédőnek így is tetemes a hátránya.

topligák  címvédő  Serie A  Real Madrid  Premier League  Monaco

Leicester: Ranierit visszahívták, az olasz röviden válaszolt

2017-10-31 15:37:16

Claudio Ranierivel interjút készített a Corriere dello Sport. A jelenleg a francia Nantes-nál dolgozó olasz tréner a beszélgetés során elárulta, hogy amikor a Leicester Citynél elköszöntek Craig Shakespeare-től, megkeresték, hogy legyen újra a Premier Legue-klub menedzsere.

Premier League  Nantes  Ligue 1  Leicester City  Claudio Ranieri

Ligue 1: Fekir elintézte a sereghajtó Metz csapatát

2017-10-29 19:28:38

Sorozatban harmadszor nyert és ötödik bajnokiján maradt veretlen a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) a Lyon, amely Nabil Fekir duplájával 2–0-ra megverte az utolsó helyen szerénykedő Metzet.

francia foci  Metz  Lyon  Ligue 1

Ligue 1: Langék nyertek; a Monaco is győzött

2017-10-28 21:58:07

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban Lang Ádám csapata, a Dijon hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Nantes együttesét. A magyar játékos nem lépett pályára, végig a kispadon foglalt helyet.