Találatok a Cori Gauff címkére

Találatok száma: 26

Tenisz: Cori Gauff is ott lesz az amerikai csapatban a Fed-kupán

2020-01-28 21:26:06

Cori Gauff is tagja lesz az amerikai teniszválogatottnak a Fed-kupa jövő hétvégi selejtezőjén.

Fed-kupa Cori Gauff

Aus. Open: Babosék újabb győzelemmel a legjobb négy között

2020-01-28 05:20:18

A 2018-as győzelem és a 2019-es második hely után zsinórban harmadszor jutott legalább elődöntőig az ausztrál nyílt teniszbajnokságon a Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó. A második helyen kiemelt párosnak az amerikai Cori Gauff és Caty McNally kettőse sem jelentett akadályt, 1 óra 20 perc alatt két szettben, 6:2, 6:4-re győzött.

tenisz Kristina Mladenovic Cori Gauff Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Babosék zsinórban harmadszor az Aus. Open elődöntőjében

2020-01-28 02:59:22

Australian Open: Babosék újabb győzelemmel a nyolc között

2020-01-27 09:49:15

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic duója két szettben legyőzte hétfőn szlovák, fehérorosz ellenfelét, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé női párosban a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Kristina Mladenovic Cori Gauff Babos Tímea Australian Open

Aus. Open: Djokovics és Raonic is három játszmában a nyolc között

2020-01-26 05:56:06

Az Australian Open vasárnap hajnali mérkőzésein a férfi egyesben a 32. kiemelt kanadai, Milos Raonic három játszmában búcsúztatta a horvát Marin Cilicet, a női egyesben a 7. kiemelt cseh, Petra Kvitová döntő szettben legyőzte a 22. helyen rangsorolt görög, Maria Szakkarit. A juniorok között a fiúk egyesében Fajta Péter nyert a román Sebastian Gima ellen 6:3, 6:3-ra, a lányoknál Tóth Amarissza két szettben kikapott az orosz Jelena Avaneszjantól 6:1, 6:4-re.

Tóth Amarissza Novak Djokovics Fajta Péter Cori Gauff Australian Open

Aus. Open: szenzáció! A 15 éves Gauff legyőzte a címvédőt!

2020-01-24 06:06:10

Nagy dolgok történtek az Australian Open pénteki játéknapján: a férfiaknál Fucsovics Márton továbbjutásáról itt olvashatnak bővebben, a nőknél azonban egy könnyekig meghatott volt világelső és két óriási meglepetés vitte a prímet: kiesett Serena Williams és a címvédő Oszaka Naomi is.

Serena Williams Oszaka Naomi Onsz Dzsabur Cori Gauff Caroline Wozniacki Australian Open

Aus. Open: Djokovics marad a japán vonalon; Barty is a 32 között

2020-01-22 07:47:33

Az Ausztralian Open harmadik játéknapjának szerda hajnali programjában elmaradtak az igazi falrengető meglepetések: a férfiaknál a második Novak Djokovics, a nőknél az első kiemelt Ashleigh Barty is simán került a harmadik fordulóba, ahol a címvédő Oszaka Naomira a szetthátrányból továbbjutó Cori Gauff vár.

Oszaka Naomi Novak Djokovics Cori Gauff Australian Open Ashleigh Barty

Aus. Open: Djokovics győzött, 900-adszor karrierje során

2020-01-20 07:38:02

Roger Federer három sima játszmában, 6:3, 6:2, 6:2-re legyőzte az amerikai Steve Johnsont az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) férfi egyesének első fordulójában. Novak Djokovics szintén nyert, a szerb klasszis Jan-Lennard Struff ellen profi pályafutása 900. győzelmét könyvelte el. A hölgyeknél a hétszeres bajnok Serena Williams, a címvédő Oszaka Naomi, a tavalyi döntős Petra Kvitová és a pályafutása utolsó Grand Slam-tornáján szereplő Caroline Wozniacki is továbbjutott, míg a 15 éves Coco Gauff kiejtette a nála 24 esztendővel idősebb Venus Williamset.

Venus Williams Serena Williams Roger Federer Petra Kvitová Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: a világranglista-8. öt meccslabdáról jutott tovább

2019-10-16 23:11:11

Karen Hacsanov öt meccslabdát hárítva győzte le a német Philipp Kohlschreibert (3:6, 6:3, 7:6) a moszkvai kemény pályás tenisztorna férfi egyesének 2. fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

tenisz Karen Hacsanov Grigor Dimitrov Cori Gauff

Tenisz: szerencsével jutott főtáblára, megnyerte a tornát

2019-10-13 16:23:13

A szerencsés vesztesként főtáblára került amerikai Cori Gauff nyerte a linzi, 250 ezer dollár összdíjazású, keménypályás női tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben változatos csata után jobbnak bizonyult a lett Jelena Ostapenkónál.

Cori Gauff

US Open: súlyos vereséggel ért véget Gauff álma, Kyrgios is kiesett

2019-09-01 07:14:24

A világ legnagyobb teniszstadionjában, a 23 771 férőhelyes Arthur Ashe-ben nem sok szék maradt üresen a nagyon várt főműsoridős összecsapáson: a US Open első kiemeltje, a címvédő japán Oszaka Naomi az Egyesült Államok új kedvence, a Babos Tímeát is legyőző Cori Gauff ellen lépett pályára. Az este másik centerpályás meccsét az orosz Andrej Rubljov és az ausztrál Nick Kyrgios vívta.

tenisz Oszaka Naomi Nick Kyrgios Cori Gauff Andrej Rubljov

US Open: Sokat lehet tanulni ebből a mérkőzésből – Babos Tímea

2019-08-30 06:56:51

Babos Tímea nem jutott be a US Open 3. fordulójába, mivel a második körben a 15 éves Cori Gaufftól maratoni meccsen, döntő szettben kikapott. A magyar teniszezőt meglepte ellenfele játéka, ugyanakkor elmondása szerint sokat lehet tanulni ebből a mérkőzésből.

tenisz US Open Cori Gauff Babos Tímea

US Open: Babos Tímea maratoni meccsen maradt alul

2019-08-30 02:01:55

Babos Tímea nem jutott be a US Open 3. fordulójába, mivel a második körben a 15 éves Cori Gaufftól maratoni meccsen, döntő szettben kikapott.

Az amerikai szupertehetség maratoni csatában kiejtette Babost

2019-08-30 00:19:38

US Open: óriási hype veszi körül Babos következő ellenfelét

2019-08-29 13:27:19

Magyar idő szerint péntek hajnali egykor kezdődik az amerikai nyílt teniszbajnokságon a legjobb 32 közé jutásért a selejtezőből főtáblára jutó Babos Tímea és hazai közönség maximális támogatását élvező Cori Gauff közötti találkozó, amelynek győztesére a világelső Oszaka Naomi is várhat.

US Open 2019 US Open Cori Gauff Babos Tímea

US Open: Másképpen gondolkozom a teniszről – Babos Tímea

2019-08-28 06:32:11

Babos Tímea edzője sokat segített abban, hogy a magyar teniszező bátrabban játszik fontosabb helyzetekben, és a US Open selejtezőjében, illetve 1. fordulójában Carla Suárez Navarro ellen aratott győzelme az önbizalmát is meghozta.

US Open Cori Gauff Carla Suárez-Navarro Babos Tímea

US Open: a Wimbledonban remeklő amerikai tini főtáblás

2019-08-13 19:36:10

Szabadkártyát kapott, így a főtáblán kezdheti meg szereplését az év utolsó Grand Slam-tenisztornáján, a US Openen Cori Gauff.

tenisz US Open Cori Gauff

Tenisz: ketten együtt 32 évesek, legyőzték Stollárékat a döntőben

2019-08-04 07:41:36

Stollár Fanny az amerikai Maria Sanchez oldalán 6:2, 6:2-re kikapott a Cori Gauff, Caty McNally duótól a washingtoni kemény pályás tenisztorna női páros versenyének magyar idő szerint vasárnap éjszakai döntőjében.

tenisz Stollár Fanny Cori Gauff Caty McNally

Az idei wimbledoni verseny 10 legemlékezetesebb története

2019-07-16 11:17:38

Simona Halep és Novak Djokovics győzelmével ért véget az év harmadik Grand Slam-tornája, amelynek számtalan történetéből kiválogattuk a tíz legemlékezetesebbet. Szóval következzenek a „legek” a 2019-es wimbledoni teniszversenyről.

Wimbledon Serena Williams Roberto Bautista Agut Nick Kyrgios Markosz Bagdatisz Fucsovics Márton

Wimbledon: kiesett a női világelső, majd a 15 éves tehetség is

2019-07-08 13:59:15

Kiesett a világelső Ashleigh Barty a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének negyedik fordulójában: a Roland Garros-győztes ausztrál az amerikai Alison Riske-től kapott ki három játszmában, 1 óra 37 perces mérkőzésen. Később a hetedikként kiemelt Simona Halep is bejutott a legjobb nyolc közé, ő a torna meglepetésembere, a 15 esztendős Cori Gauff ellen diadalmaskodott 6:3, 6:3-ra.