Találatok a Bragmayer Zsanett címkére

Találatok száma: 16

Triatlon vk: Bragmayer Zsanett a 19. lett Dél-Koreában

2019-10-19 15:10:45

Bragmayer Zsanett a 19. lett a triatlonosok világkupa-sorozatának szombati állomásán a dél-koreai Tongjongban, ezzel a három magyar induló közül a legelőkelőbb helyen végzett.

triatlon Bragmayer Zsanett

Triatlon-vk: Bragmayer és Lehmann lett a legjobb magyar

2019-07-14 18:18:08

Jó úszással alapozták meg versenyzőink top 10-es eredményeiket a tiszaújvárosi világkupán: a nőknél két, a férfiaknál három versenyzőnk is a legjobbak között zárt. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

triatlon-vk triatlon Putnóczki Dóra Lehmann Csongor Dévay Márk Bragmayer Zsanett

Triatlon: mindkét magyar az első tízben végzett Új-Zélandon

2019-03-31 10:57:44

Mindkét magyar induló, Bragmayer Zsanett és Kovács Zsófia is az első tízben végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának idei harmadik állomásán az új-zélandi New Plymouthban.

triatlon-vk triatlon Kovács Zsófia Bragmayer Zsanett

Triatlon-vk: Bragmayer Zsanett 21. lett Ausztráliában

2019-03-16 17:48:38

Bragmayer Zsanett egyetlen magyar indulóként 21. helyen végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának idei második állomásán az ausztráliai Mooloolabában.

triatlon-vk triatlon Bragmayer Zsanett

Triatlon: 16. lett az egyetlen magyar induló Fokvárosban

2019-02-10 17:48:43

Bragmayer Zsanett egyetlen magyar indulóként a 16. helyen végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának idei első állomásán Fokvárosban.

Triatlon: remek évet zártunk, jó kilátások a 2020-as tokiói olimpiára

2019-01-24 07:31:40

Szakmai szempontok alapján remek évet tudhat maga mögött a magyar triatlonsport, amely az új olimpiai versenyszámban, a vegyes váltóban is pontszerzési reményekkel vághat neki a 2020-as tokiói olimpiának.

triatlon Tóth Tamás Kovács Zsófia Faldum Gábor Bragmayer Zsanett Bicsák Bence

Triatlon-vk: magyar hatodik hely Ecuadorban

2018-10-22 11:47:18

Legjobb magyarként Bragmayer Zsanett a hatodik helyen végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának ecuadori állomásán, Salinasban.

Triatlon: Bragmayer Zsanett 13. lett az amerikai vk-n

2018-10-14 12:30:55

Legjobb magyarként Bragmayer Zsanett a nőknél a 13. helyen végzett a triatlonosok amerikai világkupa-viadalán Sarasota-Bradentonban.

Triatlon Eb: Tóth Tamás hatodik, Bragmayer Zsanett tizedik

2018-07-20 17:36:56

Legjobb magyarként a férfiaknál Tóth Tamás a hatodik, a nőknél Bragmayer Zsanett a tizedik helyen végzett az észtországi Tartuban rendezett triatlon sprint Európa-bajnokság felnőttversenyében.

triatlon Eb triatlon Tóth Tamás Bragmayer Zsanett

Triatlon: brit győzelem a nőknél Tiszaújvárosban

2018-07-08 18:52:50

A 2020-as tokiói olimpia májusban indult kvalifikációs sorozatának részét képező 22. ITU Triatlon Világkupa vasárnapi női döntőjében Sophie Coldwell révén brit siker született. A mieink közül Bragmayer Zsanett a 10., Kovács Zsófia a 20. lett.

triatlon Kovács Zsófia Bragmayer Zsanett

Triatlon: a magyar vegyes váltó 11. lett a nottinghami vb-futamon

2018-06-07 22:08:52

A magyar vegyes váltó a 11. helyen végzett a triatlonosok világbajnoki sorozatának nottinghami állomásán.

triatlon Kovács Zsófia Faldum Gábor Bragmayer Zsanett

Duatlon: Dévay és Bragmayer nyert a sprint ob-n

2018-05-05 19:52:55

A férfiaknál Dévay Márk, a nőknél Bragmayer Zsanett győzött a balatonboglári sprint duatlon országos bajnokságon szombaton.

duatlon Dévay Márk Bragmayer Zsanett

Triatlon: magyar bronzérem a fokvárosi vk-nyitányon

2018-02-12 12:30:50

Bragmayer Zsanett bronzérmes lett a triatlon világkupa-sorozat idei első állomásán, Fokvárosban.

U23-as triatlon Eb: Bicsák Bence győzött, három magyar érem

2017-08-05 23:57:36

A férfiaknál Bicsák Bence nyert a Velencei-tónál zajló U23-as triatlon Európa-bajnokságon szombaton, Dévay Márk harmadik, a nők mezőnyében Bragmayer Zsanett második lett.

triatlon Dévay Márk Bragmayer Zsanett Bicsák Bence

Triatlon ob: a férfiaknál nem tudták megrendezni az úszást

2017-06-25 20:06:21

Bicsák Bence és Bragmayer Zsanett sikerével zárult vasárnap a triatlonosok sprinttávú egyéni országos bajnoksága.

triatlon ob Bragmayer Zsanett Bicsák Bence

Triatlon ob: Bragmayer Zsanett megvédte címét a sprint távon

2016-06-25 22:49:32

Király István és Bragmayer Zsanett nyerte meg a sprinttávú triatlon országos bajnokságot szombaton Baján.