Találatok a Bozen címkére

Találatok száma: 33

EBEL: az utolsó harmad döntött, kikapott a Fehérvár

2018-11-04 19:22:37

A Klagenfurt után a Bozen elleni idegenbeli mérkőzését is elveszítette a Fehérvár AV19 az osztrák jégkorongliga (EBEL) vasárnapi játéknapján. Két harmad után még döntetlent mutatott az eredményjelző, de a záró játékrészben a hazaiak felülkerekedtek (3–1) a magyar csapaton.

Fehérvár AV19 EBEL Bozen

EBEL: a Bozen ellen sem tudott győzni a Fehérvár

2018-10-20 19:54:22

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) 11. fordulójában a Fehérvár AV19 otthon 5–2-re kikapott a Bozentől.

jégkorong Fehérvár AV19 EBEL Bozen

EBEL: izgalmas végjáték után a Bozen a bajnok

2018-04-20 23:02:58

Az olasz HC Bozen nyerte meg az osztrák jégkorongbajnokságot (EBEL), miután a döntő 7. mérkőzésén 3–2-re nyert idegenben a Red Bull Salzburg ellen. A találkozó vége rendkívül izgalmasra sikerült, de végül a dél-tiroli alakulat megszerezte a második EBEL-bajnoki címét.

jégkorong Red Bull Salzburg EBEL Bozen

EBEL: nem hibázott a Bozen, 7. meccs dönt az aranyról

2018-04-17 23:10:53

A HC Bozen 6–3-ra nyert otthon a Red Bull Salzburg ellen az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) döntőjének hatodik mérkőzésén, így kiharcolta a mindent eldöntő, hetedik összecsapást.

EBEL: a salzburgiak egy győzelemre kerültek az aranytól

2018-04-15 21:01:35

A Red Bull Salzburg hosszabbításban 6–5-re nyert otthon a HC Bozen ellen az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) döntőjének ötödik mérkőzésén, így már csak egy győzelemre van az aranyéremtől.

EBEL: gólzáporos mérkőzésen egyenlített a döntőben a Salzburg

2018-04-13 23:06:55

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) döntőjében fordulatos, gólgazdag mérkőzésen egyenlített a Salzburg az olasz HC Bozen otthonában: 6–3-ra diadalmaskodott, így a négy nyert meccsig tartó párharc állása négy meccs után 2–2.

EBEL: a négyet vágó Bozen újra előnybe került a döntőben

2018-04-12 23:22:24

Újra előnybe került a HC Bozen az osztrák jégkorongbajnokság döntőjében: az olasz együttes otthon 3–2-re legyőzte a Red Bull Salzburgot, így 2–1-re vezet a párharcban.

EBEL: a rájátszásba becsúszó Bozen előnybe került a döntőben

2018-04-08 16:26:37

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) döntőjének első felvonásán a HC Bozen idegenben 2–1-re legyőzte a Red Bull Salzburgot.

Jégkorong: a HKB kiütötte a Bozent a Tüskecsarnokban

2018-02-03 19:38:17

A Hokiklub Budapest női jégkorongcsapata szombaton a tavalyi EWHL-bajnok Bozen ellen lépett jégre a Tüskecsarnokban. Ez volt a lányok utolsó hazai alapszakasz-mérkőzése, amelyen a Hokiklub Budapest elsöprő győzelmet aratott!

női jégkorong Hokiklub Budapest HKB EWHL Bozen

EBEL: szétlövéssel kikapott a Fehérvár Bolzanóban

2017-12-19 22:21:41

Szétlövéssel kikapott a Fehérvár AV 19 a sereghajtó Bozen Südtirol otthonában az EBEL alapszakaszának keddi játéknapján.

EBEL: hiába vezetett 3–0-ra a 8. percben, kikapott a Volán

2017-12-16 20:38:31

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) szombati játéknapján a Fehérvár AV 19 hazai pályán 5–4-re kikapott a sereghajtó HC Bozen Südtiroltól.

Jégkorong, EBEL: az eddigi utolsó nagy verést mért a Fehérvárra

2017-09-24 20:22:26

Nagy vereségbe szaladt a Fehérvár AV 19 az osztrák élvonalbeli jégkorongliga (EBEL) 6. fordulójában: a Bozen otthonában 7–2-re kikapott. A székesfehérváriak két nap alatt második vereségüket szenvedték, szombaton az Innsbruck otthonában maradtak alul.

EBEL: a Volán kétszer is vezetett, mégis kikapott

2016-12-13 21:47:54

A Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata hosszabbítás után 5–4-es vereséget szenvedett a Bozen Südtirol vendégeként az osztrák bajnokság (EBEL) alapszakaszának 30. fordulójában.

Jégkorong, EBEL: a Bozentől is kikapott a Volán

2015-01-06 18:09:46

Kétgólos vereséget szenvedett Olaszországban a Fehérvár AV19 jégkorongcsapata az EBEL alapszakaszában. A Kóger Dánielt továbbra is nélkülöző Alba Volán 4–2-re kapott ki.

jégkorong Kóger Dániel Fehérvár AV19 EBEL Bozen Alba Volán

EBEL: remek Fehérvár-siker a címvédő Bozen ellen

2014-12-13 19:57:36

A remek formában levő Fehérvár AV19 jégkorongcsapata az EBEL alapszakaszában 4–3-as győzelmet aratott a bajnoki címvédő HC Bozen felett.

EBEL: a Volánnak sikerült, ami az eddigi négy alkalomkor nem

2014-11-29 19:43:42

A Fehérvár AV19 hazai közönség előtt 3–2-es győzelmet aratott az olasz Bozen ellen a jégkorong EBEL alapszakaszának szombati játéknapján. A vezetést háromszor megszerző és az előnyét harmadszorra meg is őrző magyar csapat négy vereség után először verte meg az olasz gárdát Székesfehérváron.

jégkorong EBEL jégkorong Fehérvár AV19 EBEL Bozen

Jégkorong, EBEL: kiegyenlített az idegenben nyerő Salzburg

2014-04-11 22:16:59

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) fináléjának negyedik felvonásán a Red Bull Salzburg idegenben 5–3-ra legyőzte a Bozen Foxest, így 2–2-re kiegyenlítette a három nyert mérkőzésig tartó párharcot.

Jégkorong, EBEL: a Salzburg életben maradt a döntőben

2014-04-08 22:13:19

A Salzburg életben tartotta reményeit az EBEL döntőjében, miután a harmadik mérkőzésen két szoros harmad után az utolsó hat percben négy gólt szerezve 7–2-re legyőzte az olasz Bozent.

EBEL: újabb sikerével a bajnoki cím küszöbén a Bozen

2014-04-06 21:17:28

A Bozen Foxes jégkorongcsapata egy győzelemre került az EBEL bajnoki címétől, miután a finálé második mérkőzésén hazai pályán 4–2-es győzelmet aratott a Red Bull Salzburg ellen.

Jégkorong, EBEL: győzött a Bozen, söpréssel elődöntős

2014-03-14 21:32:48

A negyedik mérkőzést is elveszítette a Bozen elleni negyeddöntőn a Sapa Fehérvár AV 19 az osztrák jégkorongliga (EBEL) rájátszásában, így búcsúzott a sorozattól. A vendégek kétszer is két góllal vezettek a fehérvári találkozón, a házigazda a hajrában egyenlített, ám a negyedik bolzanói találatra már nem volt válasza.