EBEL: gólzáporos mérkőzésen egyenlített a döntőben a Salzburg

2018.04.13. 23:06
Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) döntőjében fordulatos, gólgazdag mérkőzésen egyenlített a Salzburg az olasz HC Bozen otthonában: 6–3-ra diadalmaskodott, így a négy nyert meccsig tartó párharc állása négy meccs után 2–2.

A kilenc gólt hozó találkozón a vendégek szerezték az elsőt az első harmadban, de a házigazda dél-tiroliak a 7200 néző legnagyobb örömére a második harmadban kétszer is vezetni tudtak, előbb 2–1-re, majd 3–2-re is.

Utóbbi találat után viszont az osztrákok hamar újra egyenlítettek, majd a második szünetig megszerezték a negyedik góljukat – az egyedüliként duplázni tudó Robert Schremp révén.

A záró harmadban aztán a Salzburg két további gólt szerezve végül 6–3-ra nyert, így a negyedik összecsapás után 2–2 a párharc állása.