Találatok a Bernardo Silva címkére

Találatok száma: 44

Cristiano Ronaldo három góllal jelentkezett, portugál gála

2019-11-14 20:26:20

Az Európa-bajnoki selejtezősorozat B-csoportjában csütörtökön Portugália simán legyőzte Litvániát, a másik meccsen pedig a szerbek 3–2-re nyertek Luxemburg ellen.

szerb válogatott portugál válogatott onlive! luxemburgi válogatott litván válogatott közvetítés

PL: egymeccses eltiltást kapott egyik tweetje miatt Bernardo Silva

2019-11-13 15:23:35

Egymeccses eltiltással, illetve 50 ezer fontos bírsággal sújtotta Bernardo Silvát, a Manchester City labdarúgóját az angol Labdarúgó-szövetség (FA) egy szeptemberi Twitter-bejegyzése miatt.

Premier League Manchester City Bernardo Silva Benjamin Mendy

Man. City: Guardiola megvédte a „rasszista” Bernardo Silvát

2019-09-25 11:56:03

A Manchester City labdarúgócsapatának két játékosa Bernardo Silva és Benjamin Mendy Twitter-üzengetéséről Pep Guardiolát kérdezték, aki megvédte portugál játékosát. A spanyol tréner szerint hiba lenne, ha megbüntetnék Silvát, mivel nem volt rasszista a poénja.

rasszizmus Pep Guardiola Manchester City Josep Guardiola Bernardo Silva Benjamin Mendy

Man. City: kiakadt az internet Bernardo Silva Twitter-üzenetén

2019-09-23 11:53:47

Óriási felháborodást váltott ki az interneten Bernardo Silva vasárnapi Twitter-bejegyzése.

rasszizmus angol foci Manchester City Bernardo Silva Benjamin Mendy

PL: nekik nyolc! A Manchester City atomjaira zúzta a Watfordot

2019-09-21 17:52:52

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában a Manchester City hazai pályán 8–0-ra legyőzte a Watfordot. A címvédő a 18. percben már öttel vezetett...

Watford Sheffield United Sergio Agüero Premier League PL Manchester City

Szerbia–Portugália: hatgólos mérkőzés, C. Ronaldo is betalált

2019-09-07 17:43:49

A címvédő portugál labdarúgó-válogatott fontos, 4–2-es győzelmet aratott Szerbiában az Európa-bajnoki selejtezők B-csoportjának nagy rangadóján.

szerb válogatott portugál válogatott onlive! közvetítés foci Eb 2020 William Carvalho

FA-kupa: a Man. City felmosta a pályát a Watforddal a döntőben

2019-05-18 19:55:14

A Manchester City labdarúgócsapata az angol élvonalbeli bajnoki cím és a Ligakupa-siker után az FA-kupát is begyűjtötte, miután a Wembley Stadionban valóságos gálát rendezve 6–0-ra felülmúlta a Watfordot. Ez a City történetének hatodik kupagyőzelme, s a Premier League, FA-kupa, Ligakupa triplázást most először tudta végrehajtani egy csapat.

döntő angol FA-kupa Watford Raheem Sterling Manchester City Kevin De Bruyne

Hat gól, tripla korona: a kupadöntőt is megnyerte a Man. City!

2019-05-18 17:45:00

A Manchester City labdarúgócsapata az angol élvonalbeli bajnoki cím és a Ligakupa-siker után az FA-kupát is begyűjtötte, miután a Wembley Stadionban valóságos gálát rendezve 6–0-ra felülmúlta a Watfordot. Ez a City történetének hatodik kupagyőzelme, a Premier League, FA-kupa, Ligakupa triplázást most először tudta végrehajtani egy csapat.

Man. City: 50 százalékban bohóc – Kompany a társáról

2019-05-15 13:03:25

Érdekes véleményt fogalmazott meg csapattársáról az angol bajnoki címét megvédő Manchester City játékosa, Vincent Kompany. A belga játékos Bernardo Silváról beszélt az RMC-nek, az első, ami eszébe jutott róla, az volt, hogy bohóc…

angol labdarúgás Vincent Kompany Premier League Manchester City Bernardo Silva

PL: győzött a derbin, és az élre vágott a Manchester City

2019-04-24 22:57:11

A Liverpoolt megelőzve élre állt az angol labdarúgó Premier League-ben a Manchester City, miután az Old Traffordon 2–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet Bernardo Silva és Leroy Sané góljával a bajnokság 31. fordulójából elhalasztott találkozón. Ha a tizenegyes bajnoki sikersorozatban menetelő City legyőzi a Burnley, a Leicester City és a Brighton & Hove Albion csapatát is, akkor megnyeri a 2018–2019-es élvonalbeli angol bajnokságot.

Premier League Pep Guardiola PL Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Manchester City

Videó: Bernardo Silva góljával vezet a Manchester City

2019-04-24 22:19:48

Bernardo Silva az 54. percben megszerezte a vezetést a Manchester Citynek a Manchester United elleni városi rangadón. A portugál játékos befelé cselezett, majd egy ütemtelen lövéssel betalált a rövid alsó sarokba. Nem sokkal később Leroy Sané is betalált, ezzel megduplázva a City előnyét.

videó angol labdarúgás Premier League Manchester United Manchester City Bernardo Silva

Gólrekorddal taszította le a Liverpoolt az élről a derbit nyerő Man. City

2019-04-24 20:21:36

Videó: ez igen – társának adta díját a Man. City játékosa

2019-04-21 17:31:31

Sportszerű jelenet játszódott le a Sky Sports kamerái előtt a Manchester City–Tottenham (1–0) mérkőzés után. A találkozó legjobbjának a remekül játszó Bernardo Silvát választották meg, ám ő úgy érezte, társát még nála is jobban megilleti az elismerés.

videó angol labdarúgás Premier League Phil Foden Manchester City Bernardo Silva

PL: Szalah lemaradt a listáról – közülük kerül ki az év játékosa

2019-04-21 09:15:06

Az angol profi labdarúgók szervezete (PFA) a Manchester City három támadóját, Bernardo Silvát, Raheem Sterlinget és Sergio Agüerót, a Liverpool két kiválóságát, Sadio Manét és Virgil van Dijket, valamint a Chelsea klasszisát, Eden Hazard-t jelölte az év játékosa díj elnyerésére a Premier League-ben.

Virgil van Dijk Sergio Agüero Sadio Mané Raheem Sterling Premier League PFA

BL: őrült kezdés, 21 perc alatt 5 gól a Man. City–Tottenhamen – videó

2019-04-17 21:09:46

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City Raheem Sterling góljával már a negyedik percben megszerezte a vezetést, két óriási védelmi hiba után azonban a Tottenham Szon Hung Min duplájával hat perc leforgása alatt fordított. Itt viszont még nem volt vége az őrületnek, Bernardo Silva a 11. percben egyenlített! Tíz perccel később pedig ismét Sterling köszönt be, így a City visszavette a vezetést.

Tottenham Szon Hung Min Raheem Sterling Manchester City Bernardo Silva Bajnokok Ligája

PL: a Man. City a bajnoki cím, a Fulham a kiesés felé tett újabb lépést

2019-03-30 14:17:39

A Manchester City 2–0-s győzelmet aratott a bennmaradástól újabb lépéssel távolabb kerülő Fulham vendégeként a Premier League 32. fordulójának nyitó mérkőzésén, ezzel ismét élre állt a tabellán.

angol foci Sergio Agüero Premier League Manchester City Fulham Bernardo Silva

PL: a Man. City magához láncolta egyik alapemberét

2019-03-13 21:06:41

Az angol bajnok Manchester City labdarúgócsapata szerződést hosszabbított Bernardo Silvával. A klub hivatalos közleménye szerint a portugál középpályás 2025 nyaráig írt alá.

angol foci Premier League Manchester City Bernardo Silva

PL: aki miatt De Bruyne nélkül is versenyben maradt a City

2019-01-04 10:06:44

Bernardo Silva nemcsak a Sergio Agüerónak adott gólpasszával járult hozzá a Manchester City Liverpool elleni győzelméhez, hanem a kilencven perc alatt megtett 13.7 kilométerével is, amelynél senki sem futott többet egy mérkőzésen a Premier League jelenlegi kiírásában. Emellett az ő nevéhez fűződik a legtöbb labdaszerzés is, valamint miatta nem kellett pályára lépnie Kevin De Bruynének az idény eddigi talán legfontosabb meccsén.

Premier League Manchester City Liverpool Kevin De Bruyne Josep Guardiola Bernardo Silva

Videó: 44 passz, majd jött a gól – így cicázott a City a Uniteddel

2018-11-11 19:50:03

Egészen ritkán látható, 44 passzos összjáték előzte meg a Manchester City harmadik gólját a Manchester United ellen 3–1-re megnyert derbin. Az Opta Sports statisztikái szerint 2015 óta nem volt ilyen hosszú passzsorozat után esett gól az angol labdarúgó Premier League-ben – Ilkay Gündogannak „csak” be kellett fejezni a gurigázást.

videó gól Premier League Pep Guardiola Manchester United Manchester City

PL: nagyon sima City-siker a manchesteri derbin

2018-11-11 19:32:14

Az angol labdarúgó Premier League 12. fordulójának rangadóján a Manchester City 3–1-re legyőzte a Manchester Unitedet, ezzel visszavette a vezetést a bajnokságban. A City sikere tulajdonképpen egy pillanatig sem forgott veszélyben. Londonban meglepetést hozott a másik vasárnap esti mérkőzés: az Arsenal kínkeservesen csikart ki 1–1-es döntetlent a Wolverhampton Wanderers ellen.