Találatok a Almeria címkére

Találatok száma: 26

Edzősors: Guti nem akar többé Guti lenni – ezt kérte az újságíróktól

2019-12-07 13:53:01

Jól indult Guti edzői karrierje Spanyolországban: a Real Madrid korábbi futballistája az első öt mérkőzése közül hármat megnyert, kétszer pedig döntetlent játszott a feljutásért harcoló UD Almeríával. Szombaton a 12. helyen álló Mirandést fogadja az együttes, a spanyol szakember pedig különleges kérdéssel zárta le a mérkőzést felvezető sajtótájékoztatóját, majd 25 év „gutizás” után azt szeretné, ha a jövőben teljes nevén emlegetnék, azaz José María Gutiérrezként.

Real Madrid José María Gutiérrez Guti Almeria

Játékossors: a Real ikonikus középpályása vezetőedző lett

2019-11-05 07:02:07

A spanyol másodosztályban szereplő Almería hivatalos honlapján jelentette be, hogy vezetőedzőként szerződtette a Real Madridban játékosként 542 tétmérkőzésen pályára lépő Gutit. A 43 éves szakember tréneri pályafutása során most először lett vezetőedző.

Real Madrid Guti Besiktas Almeria

La Liga: a Levante első hazai góljai három pontot értek

2014-11-02 20:48:33

A spanyol labdarúgó-élvonal (Primera División) 10. fordulójában a Levante először szerzett hazai pályán gólt (rögtön kettőt is), és 2–1-re legyőzte az Almeriát, ezzel véget vetett négymérkőzéses nyeretlenségi sorozatának.

La Liga Levante Almeria

Benzema varázslata Zidane-t idézte, Ferdinand nem hitt a szemének

2014-04-13 12:13:41

A Real Madrid szombat este az Almería felett aratott magabiztos győzelmével kihasználta a Barcelona botlását, és a spanyol bajnoki tabella második helyére lépett. A találkozón négy gól is született, a legszebb jelenet viszont (a két gólpasszig jutó, de a mérkőzést gól nélkül befejező) Karim Benzema nevéhez fűződik, aki egy ritkán látható briliáns megmozdulással húzta csőbe ellenfelét és hozta helyzetbe csapattársát, Gareth Bale-t.

Zinédine Zidane Real Madrid Karim Benzema Almeria

A Real Madrid fordítani tudott Almeríában

2010-04-15 21:53:57

A Real Madrid 2–1-re nyert az Almería otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. Bár az andalúzok Kalu Uche találatával vezetést szereztek, Cristiano Ronaldo és Rafael van der Vaart révén fordítani tudtak a fővárosiak.

labdarúgás Real Madrid Rafael Van der Vaart Almeria

Primera División: Bruno az Almeríából a Betishez igazol

2009-05-27 04:00:28

A Barcelona és a Valencia által is figyelt Bruno valószínűleg a Betis játékosa lesz.

Betis Almeria

Primera División: Barcelona-sikert hozott a forduló záró meccse

2009-03-22 04:00:22

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 27. fordulójának vasárnap esti záró mérkőzésén az éllovas Barcelona 2–0-s győzelemmel távozott az Almería otthonából. A sikernek köszönhetően a katalánok előnye ismét hat pontra nőtt a második helyen álló Real Madrid előtt.

Almeria spanyol_labdarúgás

Nem hibázott a Barcelona, ismét hat pont a katalánok előnye

2009-03-19 04:00:22

Raúl gyönyörű gólja csak egy pontot ért a Real Madridnak

2008-11-06 04:00:28

A Real Madrid 1–1-es döntetlent játszott az Almería otthonában a Primera División 9. fordulójában. A vendégek Raúl gyönyörű csukafejesével a 38. percben megszerezték a vezetést, de Pablo Piatti a 81. percben egyenlített, így a Real csak egy pontot szerzett.

Real_Madrid Almeria

Spanyolország: megvan Unai Emery útóda az Almeríánál

2008-07-08 04:00:22

Gonzalo Arconada irányítja a következő két idényben a spanyol Almeríát.

Almeria

Almería: Gonzalo Arconada lesz a csapat új vezetőedzője

2008-06-04 04:00:14

A spanyol élvonalban szereplő csapattól a múlt héten távozott az edző, Unai Emery, aki a Valenciánál folytatja munkáját. Szerdára Gonzalo Arconada személyében már meg is találták a tréner utódját.

Primera Division Almeria

Spanyolország: nagy verésbe szaladt bele a Sevilla

2008-04-27 00:00:22

A spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában a Sevilla hazai pályán szenvedett megalázó vereséget közvetlen riválisától, az Almeríától. A végeredmény 4-1 lett a vendégeknek.

Súlyos vereséget szenvedett hazai pályán a Sevilla az Almeríától

2008-04-24 00:00:21

Az utóbbi években a Sevilla a spanyol futball egyik sztárcsapatává nőtte ki magát. Ezt a találkozót azonban csak a hatodik helyről várták Kanoutéék, akik a hetedik helyezett Almeríával szemben, a közelmúlt eredményei alapján mindenképpen favoritnak számítottak.

Primera División: megbotlott a Villarreal, maradt a 3. helyen

2008-04-20 00:00:21

Elsüllyedt a „sárga tengeralattjáró” Almeriában: a házigazda piros-fehérek a hajrában gyötörték be a mérkőzés egyetlen gólját.

Primera Division

Kínos Barca-kudarc: Eto’o és társai nem bírtak az Almeríával

2008-03-20 00:00:29

Frank Rijkaard csapata óriási meglepetésre 2–2-es döntetlent játszott az újonc Almeríával. A vendégeknél sérülés miatt nem lépett pályára Lionel Messi és Ronaldinho sem, a játékvezető pedig a 73. percben kiállította Gabriel Militót. Ez együtt pedig már túl sok volt a Barcelonának.

Primeira Division Almeria

Spanyolország: Almeríában játszott döntetlent az Athletic Bilbao

2008-03-09 00:00:29

Döntetlennel zárult a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának záró mérkőzése: Almería–Athletic Bilbao 1–1.

Primera Division spanyol_labdarúgás

Hiába vezetett az Athletic, Bilbaóban tudott nyerni a Villarreal

2008-02-28 00:00:30

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában az Osasuna vendégeként kapott ki az Atlético Madrid, La Corunában az Espanyol. A Villarreal Bilbaóban tudott győzni: az Athletic szerzett vezetést ugyan, de a második félidőben két góljukkal fordítani tudtak a vendégek. Idegenben jutott három ponthoz a Valladolid is, míg az egy hete a Real Madridot verő Betis Mallorcán is pontot tudott szerezni.

spanyol_labdarúgás

Almeriai csoda: több, mint hatszáz perce nem kaptak gólt

2008-02-21 00:00:30

Több, mint hatszáz perce nem kapott gólt és utóbbi hat meccséből az ötödiket nyerte meg az Almeria együttese a Murcia ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság (La Liga) 24. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén. A Villarreal nem bírt a Racinggal az El Madrigalban, a Valladolid a Mallorcával döntetlenezett. A Recreativo és a Levante is hazai sikert könyvelhetett el.

La Liga

Schuster: Kérem szépen, a vereség segíthet a királyi gárdának

2008-02-07 00:00:41

A spanyol listavezető Real Madrid trénere, Bernd Schuster úgy gondolja, az Almería ellen szombat este elveszített bajnoki mérkőzés segíthet ráébreszteni játékosait arra, hogy még rettentően hosszú út vezethet a végső sikerhez, és senkinek nincs oka elbíznia magát. Amennyiben vasárnap este a Barcelona nyerni tud a Nou Campban az Osasuna ellenében, hat pontra megközelíthetik legfőbb riválisukat a bajnoki táblázaton.