HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.12.08 23:18 Frissítve: 2018.12.09 17:00

Vasárnapi sportműsor: pályán női kéziseink az Eb-n; topligák

Vasárnap négy mérkőzést játszanak a női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjében, a mieink Németországgal találkoznak. Folytatódnak a labdarúgó NB II és a topligák küzdelmei. Bőséges a jégkorong- és a télisport-program. Este szokás szerint NFL.

HIRDETÉS


FUTBALLPROGRAM

 
Lechia Gdansk–Legia Warszawa – légiósprogram

NB II
20. FORDULÓ

13.00: Budafoki MTE–Vác FC
13.00: Dorog–Balmazújváros
13.00: Soroksár–Tiszakécske
13.00: Kazincbarcika–Nyíregyháza
13.00: Mosonmagyaróvár–Békéscsaba
13.00: Budaörs–ETO FC Győr
13.00: Cegléd–Csákvár
13.00: Monor–Vasas
15.30: Gyirmót FC Győr–Kaposvár (Tv: M4 Sport)
17.00: ZTE FC–BFC Siófok

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
17.00:
Newcastle United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
15.00:
Strasbourg–Caen (Tv: Digi Sport3)
17.00: Lille–Reims (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Mainz 05–Hannover 96 (Tv: Sport2) 
18.00: Borussia Mönchengladbach–VfB Stuttgart

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Empoli–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Chievo
15.00: Udinese–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Genoa–SPAL (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
12.00:
Eibar–Levante
16.15: Huesca–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)

LIBERTADORES-KUPA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.30:
River Plate–Boca Juniors

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
   9.15:
világkupaverseny, Val d'Isere, férfiak, műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.30: világkupaverseny, Val d'Isere, férfiak, műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.30: világkupaverseny, St. Moritz, nők, párhuzamos műlesiklás (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–New York Jets                           
19.00:
Cleveland Browns–Carolina Panthers     
19.00:
Green Bay Packers–Atlanta Falcons         
19.00:
Houston Texans–Indianapolis Colts         
19.00:
Kansas City Chiefs–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)            
19.00:
Miami Dolphins–New England Patriots   
19.00:
Tampa Bay Buccaneers–New Orleans Saints       
19.00:
Washington Redskins–New York Giants
22.05:
Los Angeles Chargers–Cincinnati Bengals              
22.05:
San Francisco 49ers–Denver Broncos      
22.25:
Oakland Raiders–Pittsburgh Steelers
22.25:
Arizona Cardinals–Detroit Lions 
22.25:
Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)              
hétfő, 2.20:
Chicago Bears–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)         

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00:
Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–FTC-Telekom
18.40: Hokiklub Budapest–Sport Club Csíkszereda (romániai)
EBEL
17.30:
Villach (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
17.00:
HKM Zvolen (szlovák)–MAC Újbuda
17.30:
DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
21.00:
St. Louis Blues–Vancouver Canucks (Tv: Spíler1)
hétfő, 0.00: Chicago Blackhawks–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)
hétfő, 3.00: Edmonton Oilers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
1. CSOPORT (NANTES)
15.00:
Svédország–Franciaország (Tv: Sport1)
18.00:
Szerbia–Oroszország
2. CSOPORT (NANCY)
15.00:
Magyarország–Németország (Tv: M4 Sport)
18.00:
Hollandia–Románia (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I

18.00:
Ferencvárosi TC–CYEB Budakalász
FÉRFI BUNDESLIGA
13.30:
Bergischer HC–Minden (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.45:
Aluinvent DVTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: PEAC-Pécs–CMB Cargo-Uni Győr
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket
19.30: VBW CEKK Cegléd–MTK Budapest

MŰKORCSOLYA
23.00:
Grand Prix, Vancouver, döntők, gála (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT
15.00:
PTE-PEAC–MAFC-BME
16.00: Vegyész RC Kazincbarcika–MÁV Előre SC
17.00: SZESE Győr–LV Sport Pénzügyőr SE
B-CSOPORT
14.30:
DEAC–Sümegi RE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vasas Óbuda–Hungast-Haladás
NŐI NB I
17.00:
Penta Gödöllői RC–TFSE
19.30: Diósgyőri VTK-FUX–Palota RSC

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
5.35:
világkupaverseny, Almati (Tv: 9.15 – M4 Sport)

SÍFUTÁS
10.15:
világkupaverseny, Beitostölen, nők, 5x4 km váltó (Tv: Eurosport2) 

SÍLÖVÉSZET
11.30:
világkupaverseny, Pokljuka, férfiak, 12.5 km, üldözéses (Tv: Eurosport1)
15.00:
világkupaverseny, Pokljuka, nők, 10 km, üldözéses (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Titisee-Neustadt, HS 142 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: az Egyesült Királyság bajnoksága, York, döntő (Tv: Eurosport2)
20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, döntő (Tv: Eurosport1)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.12.16 08:34:21

Minden más foci VINCZE SZABOLCS

INTERJÚ. Maradonáról, a magyar válogatottról és a hozzá hasonlónak tartott horvát Luka Modricról.

2018.12.10 11:49:38

Minden más foci nemzetisport.hu

Téli szünetre vonul az NB II • Befejeződik a rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.11.21 22:28:02

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Az ék két szélsőt is transzfertáncba vitt, miközben Kertész, Lakinger és Paróka...

2018.12.11 23:49:27

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Doha ugyanis, semmiség, 14 millió eurót kínált csak azért, hogy megrendezhesse a mérkőzést. Bónuszként pedig felajánlotta, hogy állja a két csapat 40-40 tagú küldöttségének utazási és ott-tartózkodási költségeit.

2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS