HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.15 22:55 Frissítve: 2018.09.16 23:14

Vasárnapi sportműsor: BL-rajt a Szegednek, döntés a Davis-kupában

Folytatódnak a labdarúgó NB II és a topligák küzdelmei. A Szeged Zágrábban kezdi meg a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörét, a női EHF-kupában selejtezőt játszik a Vác. Befejeződik a vízilabda Világkupa, a Davis-kupa osztályozója és a Vuelta a Espana spanyol kerékpáros körverseny. Hétfő hajnalba nyúlnak a meccsek az NFL-ben. Íme, a vasárnapi sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB II
8. FORDULÓ
16.00:
Monor–Tiszakécske
16.00: Cegléd–Vác
16.00: Budaörs–Dorog
16.00: Mosonmagyaróvár–Soroksár
17.00: ETO FC Győr–Budafok
17.00: Csákvár–Békéscsaba
17.00: Siófok–Nyíregyháza
17.00:
ZTE FC–Balmazújváros
17.00: Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr
18.00: Vasas–Kaposvári Rákóczi (Tv: M4 Sport)

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.30:
Cigánd–Nyírbátor
15.30: Szolnok–Füzesgyarmat
15.30: DEAC–Eger
15.30: Sajóbábony–Putnok
15.30: Tállya–Tiszaújváros
15.30: Jászberény–SBTC
15.30: ESMTK–Sényő
15.30: DVTK II–Gyöngyös
KÖZÉP CSOPORT
15.30:
Iváncsa–FC Dabas
15.30: Kozármisleny–Hódmezővásárhely
15.30: Makó–Szekszárd
15.30: Szentlőrinc–PMFC
15.30: Szeged-GA–Paks II
15.30: SZEOL SC–Taksony
15.30: Bp. Honvéd-MFA–RKSK
18.00: Dunaújváros–KTE
NYUGATI CSOPORT
13.00:
III. ker. TVE–Érd
14.30: Andráshida–BKV Előre
15.30: THSE-Szabadkikötő–Pápai Perutz
15.30: Dunaharaszti–Mol Vidi FC II
15.30: Ménfőcsanak–Csepel
15.30: Puskás Akadémia II–Nagykanizsa
15.30: Pénzügyőr–Sárvár
17.00: FC Ajka–Komárom

NŐI NB I
4. FORDULÓ
15.00: 
Haladás Viktória–MTK
16.00: 
Astra–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ

14.30:
Wolverhampton–Burnley (Tv: Spíler1)
17.00: Everton–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
15.00: Nantes–Reims
17.00: Bordeaux–Nimes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Guingamp (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–Nürnberg (Tv: Sport2)
18.00: Freiburg–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Roma–Chievo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–Bologna (Tv: Digi Sport3)
15.00: Juventus–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Torino
18.00: Empoli–Lazio (Tv: Digi Sport2)
20.30: Cagliari–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
12.00:
Leganés–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Espanyol–Levante (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Alavés (Tv: Spíler2)
20.45: Sevilla–Getafe (Tv: Spíler1, Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
19.00:
Konyaspor–Fenerbahce (Tv: Digi Sport3)

MLS
23.15:
Chicago Fire–Orlando City (Tv: Eurosport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL

2. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Carolina Panthers  
19.00:
Buffalo Bills–Los Angeles Chargers 
19.00:
Green Bay Packers–Minnesota Vikings      
19.00:
New Orleans Saints–Cleveland Browns      
19.00:
New York Jets–Miami Dolphins       
19.00:
Pittsburgh Steelers–Kansas City Chiefs       
19.00:
Tampa Bay Buccaneers–Philadelphia Eagles         
19.00:
Tennessee Titans–Houston Texans 
19.00:
Washington Redskins–Indianapolis Colts     
22.05:
Los Angeles Rams–Arizona Cardinals         
22.05:
San Francisco 49ers–Detroit Lions   
22.25:
Denver Broncos–Oakland Raiders   
22.25:
Jacksonville Jaguars–New England Patriots (Tv: Sport2)  
hétfő, 2.20:
Dallas Cowboys–New York Giants (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
9.00:
Berlini maratoni (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
15.45:
Blancpain Sprint Series, Nürburgring (Tv: Eurosport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
14.10:
futam (Tv: M4 Sport)

ÍJÁSZAT
Pályaíjász ob, Tápiószentmárton

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Ferencvárosi TC
17.30: Fehérvári Titánok–Corona Brasov (romániai)
17.40: Schiller-Vasas HC–EV Vienna Capitals II (osztrák)
17.40: Hokiklub Budapest–DEAC
18.30: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
EBEL
17.30:
Vienna Capitals (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK EXTRALIGA
17.00:
Poprad (szlovák)–MAC Újbuda
17.15:
DVTK Jegesmedvék–Zilina (szlovákiai) (Tv: Digi Sport)

KERÉKPÁR
17.00:
Vuelta a Espana, 21. (utolsó) szakasz, Alcorcón-Madrid, 100.9 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
15.10:
Silkeborg (dán)–Csehovszkije Medvegyi (orosz) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.00:
PPD Zagreb (horvát)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA

SELEJTEZŐ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Maccabi Ramat Gan (izraeli)–GVM Europe-Vác (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I

18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–Ceglédi KKSE
NŐI NB I
16.30:
Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport)

NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Göppingen–Stuttgart (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
22.00:
Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
7.00:
FIM Endurance-vb, Bol d'Or (Tv: Eurosport2)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
15.00:
együttes kéziszercsapat, döntő

SZNÚKER
8.00: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő, Ronnie O’Sullivan–Barry Hawkins (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00:
WTA-torna, Hirosima, döntő, Anisimova–Hszie Szu-vej (Tv: Digi Sport1)
DAVIS-KUPA
Osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója)
13.00:
MAGYARORSZÁG–Csehország, Valkusz–Vesely, majd Piros–Rosol (Tv: Duna World)
Elődöntő
13.00:
Franciaország–Spanyolország (Tv: Digi Sport2)
Horvátország–Egyesült Államok

TORNA
10.30:
Egyéni országos bajnokság, Központi Tornacsarnok

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN 
10.00:
a 7. helyért, Japán–Dél-Afrika
11.30: az 5. helyért, Egyesült Államok–Horvátország
13.00: a 3. helyért, Szerbia–Németország
15.00: döntő, MAGYARORSZÁG–Ausztrália

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.17 23:30:58

Minden más foci MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Ahol nem a rég-, hanem a közelmúltban gyökerezik a rang, ott nem kell sokat beszélni.

2018.11.17 12:18:32

Minden más foci nemzetisport.hu

„A kupában kapok lehetőséget, ott rúgom a gólokat, adom a gólpasszokat, előbb-utóbb csak kerettag leszek.”

2018.11.17 00:26:15

Minden más foci nemzetisport.hu

„A sport összeköt bennünket és becsületes versengésre buzdít, az európai civilizáció egyik legfontosabb építőköve.”

2018.11.14 15:52:32

Minden más foci BOROS MIKLÓS (Kolozsvár)

A Gazeta Sporturilornak a magyar kormány megerősítette, közvetlenül támogatja a klubokat.

2018.11.13 22:00:01

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Nagy átka ez a flancos játékvezetői reform a világ labdarúgásának. A fene nagy digitalizálással, a túlszabályozás miatt az unalom gödrébe taszajtják a játékot.

HIRDETÉS
HIRDETÉS