D. Á. 2019.12.06 23:20 Frissítve: 2019.12.08 23:34

Szombati sportműsor: topligák, NB I, Veszprém–Szeged a férfi kézi NB I-ben

Ha szombat, akkor NB I – az összes magyar labdarúgó-bajnokit élőben követhetik az NSO-n! Az angol Premier League-ben délután pályán a Chelsea, a Liverpool és a Tottenham, este pedig Manchester City–Manchester United városi rangadó. Németországban a Mönchengladbachra és a Bayern Münchenre összpontosul a figyelem, ugyanis az első fogadja a negyediket. A La Ligában a Real Madrid kezdi, a Barcelona pedig zárja a szombati játéknapot. A férfi kézi NB I-ben Telekom-Veszprém–Mol-Pick Szeged csúcstalálkozó!

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
14.30:
Mezőkövesd–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Honvéd FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Paks – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest–Kisvárda – élőben az NSO-n!
17.00: Zalaegerszeg–Kaposvár – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30:
Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Tottenham–Burnley
16.00: Watford–Crystal Palace
18.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
17.30:
Montpellier–PSG (Tv: Digi Sport2)
20.00: Monaco–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nice–Metz
20.00: Rennes–Angers (Tv: Digi Sport3)
20.00: Strasbourg–Toulouse

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mainz
15.30: Dortmund–Düsseldorf (Tv: Sport1)
15.30: Freiburg–Wolfsburg
15.30: Mönchengladbach–Bayern München (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: RB Leipzig–Hoffenheim
18.30: Leverkusen–Schalke (Tv: Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2
16. FORDULÓ
13.00:
Hannover–Erzgebirge Aue (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
15.00:
Atalanta–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Napoli (Tv: Digi Sport3)
20.45: Lazio–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
13.00:
Real Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.00: Granada–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Valencia (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Mallorca (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Slovan Bratislava–DAC (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
19.00:
férfi lesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport1)
20.30: női lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

BIATLON
17.20:
világkupaverseny, Östersund (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Hokiklub Budapest
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Dabas–Vác
18.00: Eger–Komló
18.00: Ferencváros–Csurgó
18.00: Gyöngyös–Tatabánya
19.30: Telekom-Veszprém–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
OSE Lions–Alba Fehérvár
19.00: DEAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19.00: Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend
NŐI NB I
15.00:
PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs
15.00: ELTE BEAC Újbuda–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: TFSE-MTK–Vasas Akadémia
18.00: Uni Győr Mély-Út–NKE-FCSM Csata
NBA, ALAPSZAKASZ
20.30:
Dallas Mavericks–New Orleans Pelicans (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
22.20: Longines Masters, díjugratóverseny, Párizs (Tv: Eurosport1)

LÓVERSENY
15.00:
Kincsem+Tuti 1156 (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, DIRIJAH
21.00:
Andy Ruiz–Anthony Joshua (Tv: Sport1)
PROFI GÁLA, NEW YORK
Vasárnap, 3.00:
Jermall Charlo–Dennis Hogan (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Jászberény VT–UTE
19.30: Békéscsabai RSE–Vasas Óbuda
NŐI NB I
18.00:
TFSE–Penta-Gödöllői RC
18.30: Budaörsi DSE–DSZC-Eötvös

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
8.00: világkupaverseny, Sanghaj (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
10.55 és 12.20:
világkupaverseny, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30: világkupaverseny, Nyizsnyij Tagil (Tv: Eurosport1)

SZABAD STÍLUSÚ SI
10.55:
világkupaverseny, Val Thorens (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00 és 19.45:
Brit bajnokság, York (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 50 m pillangó (Gyárfás Bence, Szabó Szebasztián)
Női 50 m hát
Férfi 100 m gyors (Kozma Dominik, Lobanovszkij Maxim, Németh Nándor, Szabó Szebasztián)
Női 200 m gyors (Jakabos Zsuzsanna, Késely Ajna)
Női 100 m pillangó (Bordás Beatrix)
Férfi 100 m vegyes (Holló Balázs, Zombori Gábor)
Női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szabó-Feltóthy Eszter)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: Duna World)
Női 50 m hát elődöntő
Férfi 50 m pillangó elődöntő
Női 100 m mell döntő
Férfi 100 m gyors elődöntő
Női 200 m vegyes döntő
Férfi 100 m vegyes elődöntő
Női 200 m gyors döntő
Férfi 100 m mell döntő

Női 100 m pillangó elődöntő
Férfi 50 m pillangó döntő
Női 50 m hát döntő
4x50 m mix gyorsváltó döntő

UFC
FIGHT NIGHT, WASHINGTON
Vasárnap, 3.00:
Alistair Overeem–Walt Harris (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI BÉLA USZODA
ELŐDÖNTŐ
17.30:
FTC-Telekom Waterpolo–Szolnoki Dózsa
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–PannErgy-Miskolc
NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
14.00:
UVSE-Hunguest Hotels–FTC-Telekom Waterpolo
15.45: Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–Hungerit-Szentes