HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.11.09 23:18 Frissítve: 2018.11.11 00:32

Szombati sportműsor: Hali–Fradi, Dortmund–Bayern, brazil időmérő

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei, a nap rangadóján a Borussia Dortmund a Bayern Münchennel csap össze. A kézilabda Bajnokok Ligájában a Győr és a Veszprém is idegenben szerepel. A magyar jégkorong-válogatott az olaszokkal találkozik a saját rendezésű nemzetközi tornán, és pályán a magyar rögbi nemzeti együttes is. A Dunaújváros női vízilabdacsapata az Európai Szuperkupáért száll harcba. 

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
14.30: Diósgyőri VTK–Debreceni VSC (Tv: M4Sport)
17.00: 
MTK Budapest–Puskás Akadémia
17.00:
 Kisvárda–Újpest
17.00: Paks–Bp. Honvéd
19.30: 
Haladás–Ferencváros (Tv: M4Sport)

NŐI NB I
10. FORDULÓ
15.00: Ferencváros–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.30:
Cardiff City–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)
16.00: Huddersfield Town–West Ham United
16.00: Leicester City–Burnley (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–AFC Bournemouth
16.00: Southampton–Watford
18.30: Crystal Palace–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00: Guingamp–Lyon (Tv: Digi Sport1)
20.00: Angers–Montpellier
20.00: Nimes–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00: Saint-Étienne–Reims
20.00: Toulouse–Amiens (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–Augsburg
15.30: Werder Bremen–Borussia Mönchengladbach
15.30: Freiburg–Mainz
15.30: Fortuna Düsseldorf–Hertha BSC (Tv: Sport2)
15.30: Nürnberg–VfB Stuttgart
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
15.00:
Torino–Parma (Tv: Digi Sport1)
18.00: SPAL–Cagliari
20.30: Genoa–Napoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
13.00:
Real Valladolid–Eibar
16.15: Getafe–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
20.45: Girona–Leganés (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
10. FORDULÓ
21.30:
FC Porto–Braga (Tv: Sport1)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
17.00:
Kayserispor–Galatasaray (Tv: Digi Sport2)

LIBERTADORES-KUPA
DÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Boca Juniors (argentin)–River Plate (argentin)

LÉGIÓSPROGRAM

CIPRUS, FIRST DIVISION
9. FORDULÓ
16.00:
APOEL–Paralimni
APOEL: Balogh Norbert

CSEHORSZÁG, 1. LIGA
15. FORDULÓ

14.00: Karviná–Sparta Praha
Karviná: Kocsis Gergő

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
10. FORDULÓ

18.30:
Levadiakosz–OFI Kréta
Levadiakosz: Windecker József

HOLLANDIA, EREDIVISIE
12. FORDULÓ
20.45:
Venlo–Fortuna Sittard
Fortuna Sittard: Dobos Áron

HORVÁTORSZÁG, 1. HNL
14. FORDULÓ
17.30:
Hajduk Split–Inter Zapresic
Hajduk: Gyurcsó Ádám

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–Augsburg
Hoffenheim: Szalai Ádám
15.30: Freiburg–Mainz 05
Freiburg: Sallai Roland

PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
9. FORDULÓ

16.00: Farense–Vitória Guimaraes B
Guimaraes B: Bíró Bence 

ROMÁNIA, LIGA 1
15. FORDULÓ

20.00: CFR Cluj–Calarasi
CFR: Lang Ádám

SVÁJC, SUPER LEAGUE
14. FORDULÓ
19.00:
Lugano–Luzern
Lugano: Kecskés Ákos, Vécsei Bálint

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
15. FORDULÓ

15.00: Ruzomberok–DAC
DAC: Kalmár Zsolt, Vida Kristopher, Vida Máté

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
13.00:
Grand Slam-verseny, Taskent, 2. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
15.00:
3. szabadedzés
18.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA (TÜSKECSARNOK)
16.00:
MAGYARORSZÁG–Olaszország
NHL
vasárnap, 4.05:
Los Angeles Kings–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KARATE
10.00:
világbajnokság, Madrid

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
C-CSOPORT
15.00:
Krim Ljubljana (szlovén)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7.  FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Kristianstad (svéd)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
HK Lada (orosz)–Siófok KC
17.00: Dunaújváros KKA–Bera Bera (spanyol) (Tv: Sport1)
18.00: Érd HC–Storhamar (norvég)
FÉRFI NB I
18.00: Csurgói KK–Balatonfüredi KSE
18.00: Sport36-Komló–CYEB Budakalász

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Szolnoki Olaj KK–DEAC
18.00:
Sopron KC–Atomerőmű SE
18.00: JP Auto-JKSE–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Egis Körmend–Serco-TF-BP
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–CMB Cargo-UNI Győr
18.00: MTK Budapest–PINKK-Pécsi 424
18.30: NKE-Csata–Sopron Basket

LOVASSPORT
15.45:
Global Champions Tour, Doha (Tv: Europsort1)

MŰKORCSOLYA
  8.30:
Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, női kűr (Tv: Eurosport2)
11.15: Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, férfi szabad program (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
21.00:
profi gála, Manchester (Tv: Sport2)
Főmérkőzés (cirkálósúly): Olekszandr Uszik (ukrán)–Tony Bellew (brit)

RÖGBI
Európai Nemzetek Kupája-sorozat, Első konferencia, Északi csoport (Százhalombatta)
14.00:
MAGYARORSZÁG–Ukrajna (Tv: Digi Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
22.35:
világkupa, Salt Lake City (Tv: M4 Sport)

SAKK
Világbajnoki döntő, Magnus Carlsen–Fabiano Caruana, London, 2. parti

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Asgabat

Női +87 kg, férfi +109 kg (Nagy Péter) 

TENISZ
14.00:
Fed-kupa, döntő, Prága: Csehország–Egyesült Államok (Tv: Digi Sport3)

UFC
vasárnap, 4.00:
Frankie Edgar–Koreane (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Százhalombatta
10.00:
világkupa, Tokió (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPAI SZUPERKUPA
11.00:
Kirisi (orosz)–Dunaújváros
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló (Tv: M4 Sport)
16.00: AVUS Szombathely–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: Metalcom-Szentes–KSI
B-CSOPORT
16.00:
Kaposvári VK–VasasPlaket
16.00: Tatabánya–UVSE
18.00: Szolnoki Dózsa–A-Híd OSC-Újbuda
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ
16.00:
Szentes–BHSE
17.30: BVSC-Zugló–FTC
18.00: Tatabánya–ZF-Eger

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.13 22:00:01

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Nagy átka ez a flancos játékvezetői reform a világ labdarúgásának. A fene nagy digitalizálással, a túlszabályozás miatt az unalom gödrébe taszajtják a játékot.

HIRDETÉS
HIRDETÉS