D. Á. 2019.09.13 23:34 Frissítve: 2019.09.14 23:40

Szombati sportműsor: topligák, NB I, férfi kézi BL, Davis-kupa

A válogatott mérkőzések miatt beiktatott bajnoki szünet után újra itt a labdarúgó NB I – szombaton Bp. Honvéd–Mol Fehérvár és Paks–Ferencváros meccs a televízióban. Az angol Premier League-ben pályán a Liverpool, a Manchester United, a Chelsea és a Manchester City is. Németországban csúcsrangadót rendeznek, Gulácsi Péter együttese, az RB Leipzig a Bayern Münchent fogadja. A spanyoloknál a Barcáé a főmeccs – a katalánok a Camp Nouban játszanak a Valenciával. A férfi kézilabda BL csoportkörének 1. fordulójában a Mol-Pick Szeged a Barcelonával mérkőzik meg, férfi teniszezőink Ukrajnával csapnak össze a Davis-kupában. Íme, a szombati sportműsor!

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ

17.00: Újpest FC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Mezőkövesd Zsóry FC – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Zalaegerszegi TE FC – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
19.30: Paksi FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30:
Liverpool–Newcastle United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Brighton–Burnley
16.00: Manchester United–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Sheffield United–Southampton
16.00: Tottenham Hotspur–Crystal Palace
16.00: Wolverhampton Wanderers–Chelsea
18.30: Norwich–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.30:
PSG–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Bordeaux–Metz (Tv: Digi Sport2)
20.00: Brest–Rennes
20.00: Dijon–Nimes
20.00: Montpellier–Nice (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ

15.30: Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Hertha BSC
15.30:
Augsburg–Eintracht Frankfurt
15.30: 1. FC Köln–Borussia Mönchengladbach
15.30: Union Berlin–Werder Bremen
18.30: RB Leipzig–Bayern München (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
15.00:
Fiorentina–Juventus (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Udinese (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
13.00: Real Madrid–Levante (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.00: Leganés–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: FC Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
Central Florida–Stanford (Tv: Galaxy4)
Vasárnap, 1.30: Syracuse–Clemson (Tv: Galaxy4)

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, selejtezőtorna, Pécs (Lauber Dezső Sportcsarnok)
14.00:
PTE PEAC Kalo-Méh–TTC Neuhausen (svájci)
19.00: PTE PEAC Kalo-Méh–CTT Tiege (belga)

AUTÓSPORT
9.25: WTCR, Ningpo, első futam (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Kötöttfogás 55 kg, 63, 72 (Korpási Bálint), 82 (Lévai Zoltán) selejtezők
  7.00: negyeddöntők 
14.00: elődöntők

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Schiller-Vasas HC 

KAJAK-KENU
Olimpiai tesztverseny, Tokió
2.00:
előcsatározások

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana
12.00:
20. szakasz, Arenas de San Pedro–Plataforma de Gredos, 190.4 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló
A-csoport

17.30: Mol-Pick Szeged–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
19.45: PPD Zagreb (horvát)–PSG (francia) (Tv: Sport1)
D-csoport
15.00:
Csehovszkije Medvegyi (orosz)–Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: FTC-HungaroControl–Grundfos Tatabánya KC 
18.00: Dabasi KC VSE–Balatonfüredi KSE 
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Budakalász 
NŐI NB I
18.00: Érd HC–MTK Budapest 
18.00: Békéscsabai Előre NKSE–Motherson-Mosonmagyaróvár
18.00: Váci NKSE–DVSC Schaeffler 
18.00: Szent István SE–Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
10.00:
a Magyar Kosárlabdázás Napja, Hősök tere
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, KÍNA
A 7. helyért
10.00:
Egyesült Államok–Lengyelország
Az 5. helyért
14.00:
Szerbia–Csehország

LÓSPORT
18.15: Global Champions Tour, Saint-Tropez (Tv: Eurosport1)

LOVASSPORT
9.00: Kettesfogathajtó-világbajnokság, Drebkau, maratonhajtás

MOTORSPORT
MOTOGP, SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
  9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.55:
MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55:
Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35:
Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
13.00: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
15.05: Moto 2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
15.30: Moto 2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
Selejtezők
52 kg (a legjobb 16 közé jutásért)
12.00: Szaka István
–Carlo Paalam (Fülöp-szigeteki)
63 kg (a 16 közé jutásért)
16.00: Fodor Milán
–José Manuel Viáfara Fori (kolumbiai)

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SZABADIDŐSPORT
World Urban Games, Budapest

SZNÚKER
7.55 és 13.25:
Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
DAVIS-KUPA
Osztályozó, Sport11 Központ
11.00: MAGYARORSZÁG
–Ukrajna (Tv: M4 Sport)
• Balázs Attila–Szerhij Sztahovszkij
• Fucsovics Márton–Ilja Marcsenko
NEMZETKÖZI TORNÁK
  4.30:
WTA-torna, Hirosima, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
  8.00: WTA-torna, Csengcsou, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Nancsang, elődöntő (Tv: Digi Sport2)

UFC
Vasárnap, 2.00:
UFC Fight Night, Vancouver, Donald Cerrone–Justin Gaethje (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló (Budapest)
18.00: OSC Potsdam (német)–Dinamo Moszkva (orosz)
19.45: A-Híd OSC Újbuda–Szintyez Kazany (orosz)
Férfi Eurokupa, selejtező, 1. forduló
B-csoport (Eger)

18.30: ZF-Eger–Sturm 2002 Ruza (orosz)
C-csoport (Valletta)
17.00: PannErgy-Miskolci VLC–CN Posillipo Napoli (olasz)

2019.09.18 10:15:46

Minden más foci B. Z.

„Addig szó sem lehetett arról, hogy a németek betegyék a lábukat Izraelbe.”

2019.09.16 14:04:05

Minden más foci BORBÉLY LÁSZLÓ

Édesapja karrierjét egy Manchester United-legenda tette tönkre, övét egy másik indította el.

2019.09.13 21:13:28

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

Mit csinál az UEFA media officere, s ki az a honfitársunk, aki már tíz éve dolgozik ebben a szerepkörben?

2019.09.14 22:29:27

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Kötényezésben voltunk olyan jók, mint a brazilok, míg cipőorral, azaz spiccel senki a világon nem lőtt akkora gólokat, mint azok, akik – mondjuk – a Sörgyár-pályán tanulták a futball ábécéjét.