D. Á. 2020.01.03 23:48 Frissítve: 2020.01.05 00:11

Szombati sportműsor: FA-kupa, Győrben a férfi kéziválogatott

Szombaton Angliában az FA-kupáé lesz a főszerep – a legjobb 64 meccsei közül hármat nézhetnek végig a televízió képernyőjén, köztük a Manchester Unitedet is. A spanyol La Ligában városi derbit vív a Real Madrid és az FC Barcelona is. A magyar férfi kézilabda-válogatott Csehországgal játszik felkészülési meccset Győrben. Az NFL-ben két, kiválónak ígérkező mérkőzéssel veszi kezdetét a rájátszás: Houston Texans–Buffalo Bills és New England Patriots–Tennessee Titans. Indul a BDO-dartsvilágbajnokság!

FUTBALLPROGRAM

 
ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT

13.31: Birmingham City (II.)–Blackburn Rovers (II.)
13.31: Bristol City (II.)–Shrewsbury Town (III.)
13.31: Burnley–Peterborough United (III.)
13.31: MIllwall (II.)–Newport County (IV.)
13.31: Rochdale (III.)–Newcastle United (Tv: Spíler1)
13.31: Rotherham United (III.)–Hull City (II.)
16.01: Brentford (II.)–Stoke City (II.)
16.01: Brighton & Hove Albion–Sheffield Wednesday (II.)
16.01: Cardiff City (II.)–Carlisle United (IV.)
16.01: Fulham (II.)–Aston Villa (Tv: Spíler1)
16.01: Oxford United (III.)–Hartlepool United (V.)
16.01: Preston North End (II.)–Norwich City
16.01: Reading (II.)–Blackpool (III.)
16.01: Southampton–Huddersfield Town (II.)
16.01: Watford–Tranmere Rovers (III.)
18.31: AFC Bournemouth–Luton Town (II.)
18.31: Fleetwood Town (III.)–Portsmouth (III.)
18.31: Leicester City–Wigan Athletic (II.)
18.31: Manchester City–Port Vale (IV.)
18.31: Wolverhampton Wanderers–Manchester United (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ

13.00: Valencia–Eibar (Tv: Spíler2)
16.00: Getafe–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Atlético Madrid–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Espanyol–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
22.30:
Houston Texans–Buffalo Bills (Tv: Sport2)
Vasárnap, 2.00: New England Patriots–Tennessee Titans (Tv: Sport2)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
20.00:
1. nap (Tv: Sport2)

GYORSKORCSOLYA
7.00:
országos bajnokság (Városligeti Műjég)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Brassó (romániai)–Fehérvári Titánok
TIPSPORT LIGA
17.00:
MAC Újbuda–HC Kosice (szlovák) (Tv: Digi Sport1)
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15:
Frölunda–Rögle (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
MAGYARORSZÁG–Csehország, Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NŐI EHF KUPA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
Kastamonu Belediyesi GSK (török)–DVSC Schaeffler (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
18.00:
Érd HC–Odense HB (dán) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.30:
Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–PVSK-Veolia 
18.00: OSE Lions–Egis Körmend
19.00: Sopron KC–Jászberényi KSE
NŐI NB I
15.00:
ELTE BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424
16.30: Sopron Basket–TFSE-MTK
18.00: Aluinvent DVTK–Uni Győr MÉLY-ÚT (Tv: M4 Sport)
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–VBW CEKK Cegléd

LÓSPORT
15.00: 
Kincsem+Tuti 1004 (Tv: Sport2)  

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
16.30:
Magyar U19-es válogatott–Pénzügyőr

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
légfegyveres nemzetközi verseny (Százhalombatta)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
13.00 és 16.15:
női műlesiklás, Zágráb (Tv: Eurosport1)
SÍFUTÁS
VILÁGKUPA
11.15:
Tour de Ski, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
14.00: Négysáncverseny, 3. állomás, Innsbruck (Tv: Eurosport1)

TENISZ
WTA: Sencsen

VÍZILABDA
NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI FÉRFITORNA (Cuneo, Olaszország)
19.00: Görögország–Magyarország
20.30: Egyesült Államok–Olaszország

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI NŐITORNA (Dunaújváros)
17.00: Kína–Görögország
19.00: Magyarország–Franciaország

2020.02.23 23:32:07

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. „Ahhoz, hogy valaki jó zsoké legyen, nem kell előtte lónak lennie.” „A fogorvosom a legjobb a szakmában, pedig sosem volt erősebb fogfájása.” „Nincs jó edző meg rossz edző, csak szerencsés meg szerencsétlen.”