D. Á. 2020.02.25 23:11 Frissítve: 2020.02.26 23:25

Szerdai sportműsor: újra BL, pályán a Real és a Juve

Szerdán újabb nagyszerű mérkőzések várnak ránk a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében: Cristiano Ronaldo és a Juventus a Lyonhoz utazik, míg a Zinédine Zidane vezette Real Madrid a Manchester Cityt fogadja a Santiago Bernabéu Stadionban. Az Erste Liga rájátszásában az UTE a Dunaújvárosi Acélbikákkal küzd meg. A tenisz szerelmesei egész nap élvezhetik az ATP- és WTA-tornákat – Dohában a Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros a négy közé jutásért játszik.

 

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Lyon (francia)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Manchester City (angol) (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA, A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
18.00:
Braga (portugál)–Rangers (skót) (Tv: Digi Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
18.00:
Újpesti TE–Dunaújvárosi Acélbikák

KERÉKPÁR
11.45:
World Tour, UAE Tour, 4. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport1) 
Pályakerékpár-vb, Berlin
Női scratch, férfi és női csapat sprintverseny

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
19.00:
Flensburg (német)–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
Uni Győr Mély-Út–Atomerőmű KSC Szekszárd 
18.30: Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1056 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NB I, férfiak
18.30:
Dunaferr SE–MÁV ElőreBericap

SÍLÖVÉSZET
18.05:
Európa-bajnokság, Otepaa

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

SZNÚKER
13.55 és 19.55:
The Players Championship, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
 • 11.00 és 16.00: Dubai (Tv: Eurosport2)
 • 23.00: Acapulco (Tv: Eurosport2)
 • 17.00: Santiago (Tv: Sport2)
WTA-tornák
 • 12.00: Doha (Tv: Digi Sport2) kb. 16.30: Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia)–Melichar, Hszü Ji-fan (amerikai, kínai) női páros negyeddöntő
 • 23.00: Acapulco (Tv: Digi Sport2)
10.00: fedett pályás országos bajnokság, Nemzeti Edzésközpont

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
UVSE–PVSK-Mecsek Füszért (Tv: M4 Sport)
18.00: Szegedi VE–Tatabánya
19.15: Debreceni VSE–Szolnoki Dózsa
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–FTC-Telekom Waterpolo
B-CSOPORT
19.30:
Kaposvári VK–Metalcom Szentes
Budapesti Honvéd SE–ZF-Eger – ELHALASZTVA
BVSC-Zugló–A-Híd OSC Újbuda – ELHALASZTVA

2020.08.12 16:28:23

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A Pohronie nagyon megnehezítette a dunaszerdahelyiek dolgát, de végül nyert a Storck-csapat.

2020.08.09 18:40:05

Minden más foci TŐKE JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

Az első félidőben kétgólos előnyre tett szert a TSC, és innen már nem engedte ki kezéből a győzelmet.