D. Á. 2019.12.05 23:30 Frissítve: 2019.12.06 23:44

Pénteki sportműsor: Magyarország–Románia a középdöntőért!

A péntek esti topligás mérkőzések közül kiemelkedik az olasz Serie A-s Internazionale–Roma találkozó. Magyarország délelőtt 11 órakor csap össze Románia válogatottjával a női kézilabda-világbajnokság csoportkörében. Ha péntek, akkor nem maradhat el a férfi kosárlabda és a férfi kézilabda NB I aktuális meccsnapja, továbbá nem maradhatnak el a soros Erste Liga- és Tipsport Liga-összecsapások sem.

 

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
19.00:
Lille–Brest (Tv: Digi Sport3)
20.45: Nimes–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
20.30:
Frankfurt–Hertha (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
20.45:
Inter–Roma (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
21.00:
Villarreal–Atlético Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
13. FORDULÓ
21.30:
Boavista–Benfica (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
14. FORDULÓ
18.30:
Fenerbahce–Genclerbirligi (Tv: Sport2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
  7.00:
Szerbia–Szlovénia
10.00: Angola–Kuba
12.30: Hollandia–Norvégia
B-CSOPORT
  7.00:
Brazília–Ausztrália
11.00: Németország–Dél-Korea
12.30: Franciaország–Dánia
C-CSOPORT
  7.00:
Montenegró–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
  7.00: Kazahsztán–Szenegál
11.00: MAGYARORSZÁG–Románia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
  7.00:
Japán–Kína
10.00: Argentína–Kongói DK
12.30: Oroszország–Svédország

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.45:
férfi szuperóriás-műlesiklás, Beaver Creek
20.30: női lesiklás, Lake Louise

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
C-CSOPORT
17.00:
SH-ITB Budaörsi 2i SC–Metz TT (francia)
FÉRFI EURÓPA-KUPA, 4. SZAKASZ
17.00:
PTE PEAC Kalo-Méh–Solex-Consult Wiener Neustadt (osztrák)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Hokiklub Budapest
18.00: FTC-Telekom–Sport Club Csíkszereda (romániai)
TIPSPORT LIGA
17.30:
HK Dukla Michalovce (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
18.00: Dukla Trencín (szlovák)–MAC Újbuda

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Budakalász–Mezőkövesdi KC
18.00: Balatonfüredi KSE–Orosházi FKSE-Linamar 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olajbányász

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KÖRCSARNOK
15.00:
döntők

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
20.00:
Pénzügyőr SE–Szolnoki RK

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Sanghaj, selejtezők

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok 
női 100 m mell (Békési Eszter)
férfi 50 m gyors (Gyárfás Bence, Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián, Szabó Szebasztián)
női 200 m hát (Szabó Feltóthy Eszter)
férfi 100 m mell (Horváth Dávid)
női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka)
férfi 200 m vegyes (Bernek Péter, Holló Balázs)
4x50 m női gyorsváltó
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
férfi 50 m gyors elődöntő
női 100 m gyors döntő
férfi 100 m mell elődöntő
női 200 m hát döntő
férfi 200 m vegyes döntő
női 200 m pillangó döntő

női 100 m mell elődöntő
férfi 100 m hát döntő
női 100 m vegyes döntő
férfi 1500 m gyors döntő
férfi 50 m gyors döntő
4x50 női gyorsváltó döntő

2019.12.05 22:13:36

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sok egyéb hasonló útvesztő teszi a közember számára átláthatatlanná a világ leg­egyszerűbb, ezért legszeretettebb játéka, a labdarúgás világát. Amely éppen ezen jellege révén válik vonzóvá.

2019.12.02 23:44:28

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. Szívfájdalmamra nem találtam az idén alapított Jasin-díjra jelöltek között az RB Leipzignél légióskodó Gulácsi Péter nevét...

2019.12.02 17:14:40

Minden más foci HATÁR DÁVID

A legjobb női játékos Rapinoe lett, Matthijs de Ligté a Kopa-díj, Alissoné az első Lev Jasin-trófea.

2019.11.27 09:37:23

Minden más foci GELEI JÓZSEF

„Az afrikai gyerekek nem is álmodhatnak olyan körülményekről, amilyenek Győrben vagy Kispesten vannak.”