D. Á. 2020.02.27 23:59 Frissítve: 2020.02.28 23:30

Pénteki sportműsor: El-sorsolás után El-meccs, röpi MK-döntő

Péntek délután 13.00-tól sorsolják az Európa-liga nyolcaddöntőjének párosításait, majd lejátsszák a csütörtökről péntekre halasztott Salzburg–Eintracht Frankfurt összecsapást. Az angol Premier League-ben a Leicestert, a német Bundesligában a Herthát láthatjuk élőben. Egy-egy mérkőzést nézhetünk végig a férfi és a női kézilabda NB I-ben, folytatódnak a jégkorong Erste Liga rájátszásának küzdelmei!

 

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
21.00:
Norwich City–Leicester City (Tv: Digi Sport1)

EURÓPA-LIGA
13.00:
a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1, Eurosport1, Sport1)
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
18.00: Salzburg (osztrák)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–4

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
20.45:
Nimes–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
20.30: Fortuna 
Düsseldorf–Hertha BSC (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Valladolid (Tv: Spíler2)

ANGOL FA IFJÚSÁGI KUPA
20.00:
Manchester United–Wigan (Tv: Spíler1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS

17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
3. MÉRKŐZÉSEK
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov (romániai)
18.30: Fehérvári Titánok–FTC-Telekom
TIPSPORT LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Dukla Michalovce (szlovák) (Tv: Digi Sport3)
19.00: MAC Újbuda–HC Nové Zámky (szlovák) 

KERÉKPÁR
11.45:
World Tour, UAE Tour, 6. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport2)
18.30: pályakerékpáros-világbajnokság, Berlin, 3. nap (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
16.00:
FTC-HungaroControl–Mezőkövesdi KC
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Motherson-Mosonmagyaróvár

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1058 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, KECSKEMÉT
BRONZMÉRKŐZÉS
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár (Tv: M4 Sport)
DÖNTŐ
20.00:
Pénzügyőr SE–HÉP Kecskeméti RC (Tv: M4 Sport)

SPORTLÖVÉSZET
17.40 és 20.00: légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw (Tv: Digi Sport3, Digi Sport2)

SUPERBIKE
Szombat, 5.00:
világbajnoki-sorozat, Ausztrália, 1. futam (Tv: Eurosport1)  

SZNÚKER
19.55:
The Players Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)   

TENISZ
ATP-tornák

 • 13.55: Dubai, elődöntő (Tv: Eurosport2)  
 • 17.00 és szombat , 0.30: Santiago, negyeddöntő (Tv: Sport2)
 • Szombat, 1.00: Acapulco, elődöntő (Tv: Eurosport2)
WTA-torna
 • 15.00: Doha, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
 • 23.05: Acapulco, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ
9.45 és 14.00:
világkupa, férfi kombináció, Hinterstoder (Tv: Eurosport1)
SZABADSTÍLUSÚ SÍ
8.25:
világkupa, Almaty (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
15.55 és 17.15: világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)

2017.06.17 17:32:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Amikor a pálmafák – Zinhóval, Edmundóval, Rivaldóval és Roberto Carlosszal – majdnem az égig nőttek.

2017.06.24 22:20:55

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Uri Geller eligazolt, de a Crespo, Francescoli duónak az Ortega, Aimar, Gallardo hármas osztogatott.

2017.05.26 21:13:55

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

LEGENDÁK LIGÁJA. Bundabotrány, számlagyár, dopping... No és egy elképesztően jó és sikeres, máig emlegetett Marseille!

2020.03.26 10:09:37

Minden más foci BABJÁK BENCE

A korábbi magyar kapitánynak az idény végén lejár a szerződése • Kispestről nem keresték.