D. Á. 2020.01.23 23:55 Frissítve: 2020.01.24 23:46

Pénteki sportműsor: a férfi válogatottunk a döntőért küzd a vízi Eb-n

Két nagy múltú labdarúgócsapatot is láthatunk péntek este – a német Bundesligában Borussia Dortmund–1. FC Köln, az olasz Serie A-ban Brescia–Milan meccset rendeznek. A férfi kézi és vízilabda Európa-bajnokságon is elérkeztünk az elődöntőkhöz! Kora este jégkorong Erste Liga-, EBEL-, Tipsport Liga-találkozók várnak ránk, de lesz még női és férfi kosárlabda NB I is.

 

JANUÁR 24., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.00:
Northampton (IV.)–Derby (II.)
21.00: QPR (II.)–Sheffield Wednesday (II.)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
20.45:
Nice–Rennes (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
20.30:
Borussia Dortmund–1. FC Köln (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
20.45:
Brescia–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Levante (Tv: Spíler2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
ELŐDÖNTŐ (STOCKHOLM)
18.00:
Norvégia–Horvátország  (Tv: Sport1)
20.30:
Spanyolország–Szlovénia (Tv: Sport1)

 

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
A 11. helyért
11.30:
Törökország–Románia
A 9. helyért
13.00: Grúzia–Németország
Az 5–8. helyért
14.30: Olaszország–Oroszország (Tv: M4 Sport)
16.00: Szerbia–Görögország (Tv: M4 Sport)
Elődöntő
17.30: Spanyolország–Horvátország (Tv: M4 Sport)
19.00: Montenegró–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
  9.45:
női lesiklás, Banszko
11.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport2)

ASZTALITENISZ
11.00:
csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

BIATLON
14.00:
világkupa, Pokljuka (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
EBEL
19.15: Hydro Fehérvár AV19–EC Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
18.30:
HC Nové Zámky (Érsekújvár, szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Újbuda–MHK 32 Liptovsky Mikulás (Liptószentmiklós, szlovák)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE, Szekszárd
18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár
18.00: PVSK-Veolia–Jászberényi KSE
19.00: DEAC–Szolnoki Olaj
NŐI NB I
19.00:
NKE-FCSM Csata–TFSE-MTK

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti 1024 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GRAZ
11.30:
női rövidprogram (Tóth Ivett) (Tv: M4 Sport)
19.00: páros kűr (Scsetyinyina Julija, Magyar Márk)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DEBRECEN
10.00:
500 és 1500 m selejtező
14.00: 1000 m selejtező és váltó negyeddöntő

SÍUGRÁS
17.55:
világkupa, Zakopane, HS 140 férfi selejtező (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.00 és 19.55:
European Masters, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
FÉRFI EGYES, 3. FORDULÓ
2.30: Fucsovics Márton–Tommy Paul (amerikai)
NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ (A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
1.00: Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Dalila Jakupovic, Raluca Olaru (szlovén, román)
1.00: Stollár Fanny, Dajana Jasztremszka (magyar, ukrán)–Kveta Peschke, Demi Schuurs (cseh, holland, 8.)
Szombat, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ÚSZÁS
LEN Európa-kupa, Luxemburg

2020.02.23 23:32:07

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. „Ahhoz, hogy valaki jó zsoké legyen, nem kell előtte lónak lennie.” „A fogorvosom a legjobb a szakmában, pedig sosem volt erősebb fogfájása.” „Nincs jó edző meg rossz edző, csak szerencsés meg szerencsétlen.”

2020.02.21 00:13:31

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Lassan eljutunk oda, hogy visszasírjuk a technológia­mentes játékvezetés korát. Azt, amikor egy bíró nem a tévedhetetlensége révén szerzett tekintélyt a futballisták körében, hanem az igazságosságra való törekvéssel, a csibészséggel.