D. Á. 2019.11.19 00:04 Frissítve: 2019.11.19 23:24

Keddi sportműsor: sorsdöntő meccs előtt a magyar válogatott

Kedd este 20.45-kor a magyar labdarúgó-válogatott Wales ellen vív sorsdöntő mérkőzést – amennyiben nyernek a mieink, biztosan kijutnak a 2020-as Európa-bajnokságra. A C-csoportban Hollandia Észtországot, Németország Észak-Írországot fogadja. A Wales–Magyarország meccs előtt Haladás–Berettyóújfalu futsal NB I-es bajnoki az M4 Sporton. A férfi kézi SEHA-ligában a Telekom Veszprém a Metaloplasztika Sabaccal találkozik, az NB I-ben a Mol-Pick Szeged Dabasra látogat.

 

FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐK
10. FORDULÓ
E-CSOPORT

20.45: Wales–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n
20.45: Szlovákia–Azerbajdzsán (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
C-CSOPORT
20.45:
Hollandia–Észtország
20.45: Németország–Észak-Írország (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
20.45:
Észak-Macedónia–Izrael
20.45: Lengyelország–Szlovénia
20.45: Lettország–Ausztria
I-CSOPORT
20.45:
Belgium–Ciprus
20.45: San Marino–Oroszország
20.45: Skócia–Kazahsztán

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ
6. KÖR
A-CSOPORT

12.00: Maldív-szigetek–Guam
15.00: Szíria–Fülöp-szigetek
B-CSOPORT
12.45: Nepál–Kuvait
17.00: Jordánia–Tajvan
C-CSOPORT
13.00: Hongkong–Kambodzsa
15.00: Irak–Bahrein
D-CSOPORT
13.00: Üzbegisztán–Palesztina
16.00: Jemen–Szingapúr
E-CSOPORT
15.00: Afganisztán–Katar
16.00: Omán–India
F-CSOPORT
11.30: Mianmar–Mongólia
15.00: Kirgizisztán–Tádzsikisztán
G-CSOPORT
13.45: Malajzia–Indonézia
14.00: Vietnám–Thaiföld
H-CSOPORT
12.00: Türkmenisztán–Srí Lanka
18.00: Libanon–Észak-Korea

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
14.15:
Brazília–Dél-Korea (Tv: Sport2)
18.00: Horvátország–Grúzia

FUTSAL NB I
10. FORDULÓ
18.00:
Haladás–Berettyóújfalu (Tv: M4 Sport)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINGBORG
FÉRFIAK
A-DIVÍZIÓ
19.00:
Svédország–Norvégia (Tv: Eurosport1)
B-DIVÍZIÓ
  9.00: MAGYARORSZÁG
–Spanyolország
19.00: MAGYARORSZÁG–Finnország
NŐK
A-DIVÍZIÓ
14.00:
Svédország–Észtország (Tv: Eurosport2)
B-DIVÍZIÓ
14.00: MAGYARORSZÁG
–Törökország

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
18.00:
Frölunda (svéd)–Färjestad (svéd) (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI SEHA-LIGA, ALAPSZAKASZ
B-CSOPORT
19.00:
Telekom Veszprém–Metaloplasztika Sabac (szerb) (Tv: Spíler1)
FÉRFI NB I
18.00:
Dabasi KC VSE–Mol-Pick Szeged

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
22.00:
Benfica (portugál)–PVSK-Veolia

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1138 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.30:
Nantes VB (francia)–C.S.M. Volei Alba Blaj (román)
20.30: A. Carro Imoco Conegliano (olasz)–Vasas Óbuda (Tv: Digi Sport1)
NŐI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
18.30:
Türk Hava Yollari SK (török)–1. MCM-Diamant Kaposvár

SPORTLÖVÉSZET
PUSKA, PISZTOLY VILÁGKUPADÖNTŐ, PUTIEN
7.15:
férfi kisöbű szabadpuska 3x40 lövés (Péni István) (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Szolnoki Dózsa–Jadran Split (horvát) (Tv: Sport2)
NŐI VILÁGLIGA, SELEJTEZŐ
20.00:
Spanyolország–MAGYARORSZÁG