D. Á. 2020.01.06 13:35 Frissítve: 2020.01.09 16:09

Heti program: férfi kézi Eb, spanyol Szuperkupa, NFL

Kedden és szerdán Angliában Ligakupa-elődöntőt rendeznek: előbb az MU és a Manchester City találkozik, majd a Leicester és az Aston Villa játszik egymással. A spanyol Szuperkupában – kivételesen – szintén a legjobb négy csapat küzdhet meg: Valencia–Real Madrid és Barcelona–Atlético Madrid elődöntő a menü. A hétvégén nagy meccs vár a Liverpoolra, amely a Tottenhamhez utazik. Indul az olimpiai kvalifikációs férfi Eb, és szombaton pályán a magyar válogatott! Folytatódik a BDO-dartsvilágbajnokság, valamint az NFL rájátszása is!

 

JANUÁR 6., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.56:
Arsenal–Leeds United (II.) (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
18. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Sampdoria (Tv: Digi Sport2)
15.00: Atalanta–Parma (Tv: Digi Sport3)
15.00: Juventus–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

18.00: Lecce–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00
és 20.00: 3. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
FTC–Gyergyói HK (romániai) (Tv: M4 Sport)
TIPSPORT LIGA
17.00:
HC 07 Detva (Gyetva, szlovák)–DVTK Jegesmedvék

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1006 (Tv: Sport2)

RALI
Dakar rali, 2. gyorsasági szakasz, al-Vadzsh–Neom, 367 km

TÉLI SPORTOK
SÍUGRÁS
VILÁGKUPA
16.45:
Négysáncverseny, Bischofshofen (Tv: Eurosport1)

TENISZ
9.00 és kedd, 2.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport3)
Kedd, 4.00:
WTA-torna, Sencsen (Tv: Digi Sport2)
Kedd, 2.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA (DUNAÚJVÁROS)
17.00:
Kína–Franciaország
19.00: Magyarország–Görögország

 


JANUÁR 7., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Manchester United–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGAKUPA
NEGYEDDÖNTŐ

21.00:
Reims–Strasbourg

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
14.00
és 20.00: 4. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
EBEL
19.15:
EHC LIWEST Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
BAJNOKOK LIGÁJA, ELŐDÖNTŐ
18.00:
Frölunda (svéd)–Lulea (svéd) (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
19.00:
MTK Budapest–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1007 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-kupa, Ausztrália
ATP-torna, Doha.
Egyes 1. forduló, benne: Fucsovics Márton-Frances Tiafoe (amerikai, 8.), illetve páros, 1. forduló: Fucsovics Márton, Fernando Verdasco (magyar, spanyol)–Mate Pavic, Bruno Soares (horvát, brazil, 1.)
Szerda, 0.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport1)
Szerda, 2.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport3)
Szerda, 4.00: WTA-torna, Sencsen (Tv: Digi Sport2)

TEREPRALI
Dakar, 3. gyorsasági szakasz, Neom–Neom, 404 km

 


JANUÁR 8., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Leicester City–Aston Villa (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGAKUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.45:
 Olympique Lyon–Brest
21.05: Lille–Amiens
21.05: PSG–Saint-Étienne

SPANYOL SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.00:
Valencia–Real Madrid (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
17.45
és 20.45: Madonna di Campiglio, férfi műlesiklás (Tv: Eurosport1)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00
és 20.00: 5. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest
18.00:
Újpesti TE–FTC-Telekom
18.40: Schiller-Vasas HC–Debreceni EAC
TIPSPORT LIGA
18.30:
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék (Tv: Digi Sport3)
KHL, ALAPSZAKASZ
15.00:
Dinamo Moszkva–CSZKA Moszkva (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Motherson-Mosonmagyaróvár
18.00: Kisvárda Master Good SE–DVSC Schaeffler
19.00: Váci NKSE–Érd HC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
9. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Fenerbahce (török)–Sopron Basket
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
10. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zaragoza (spanyol)
FÉRFI EURÓPA-KUPA, MÁSODIK CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
K-CSOPORT
19.30:
Zwolle (holland)–Egis Körmend

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1008 (Tv: Sport2)

TEREPRALI
Dakar rali, 4. gyorsasági szakasz, Neom–al-Ula, 453 km

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Vasas Óbuda

TENISZ
ATP-kupa, Ausztrália
9.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
Csütörtök, 0.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport1)
Csütörtök, 2.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport3)
Csütörtök, 4.00: WTA-torna, Sencsen (Tv: Digi Sport2)

 


JANUÁR 9., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.15:
Torino–Genoa

SPANYOL SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.00:
Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIATLON
14.20:
Világkupa, nők, 7.5 km sprint, Németország (Tv: Eurosport1)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00
és 20.00: 6. nap (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.15:
Szerbia–Fehéroroszország
20.30: Horvátország–Montenegró (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
18.15:
Németország–Hollandia
20.30: Spanyolország–Lettország

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, RÁJÁTSZÁS
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Olympiakosz (görög)–Aluinvent DVTK
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 3.30:
Oklahoma City Thunder–Houston Rockets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1009 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

TEREPRALI
Dakar rali, 5. gyorsasági szakasz, al-Ula–Hail, 353 km

TENISZ
ATP-kupa, Ausztrália
10.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
Péntek, 0.00: WTA-torna, Auckland, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)
Péntek, 2.00: WTA-torna, Brisbane, negyeddöntők (Tv: Digi Sport3)
Péntek, 6.00: WTA-torna, Sencsen, elődöntők (Tv: Digi Sport2)

 


JANUÁR 10., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
14.00:
Fehérvár FC–FC Winterthur (svájci II. o.)
17.30: FTC–Genk (belga, I. o.) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
21.00:
Sheffield United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
20.45:
Rennes–Marseille (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
16. FORDULÓ
20.00:
Benfica–Aves (Tv: Sport1)
22.15: Moreirense–FC Porto (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIATLON
14.20:
Világkupa, Németország (Tv: Eurosport1) 

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00
és 20.00: 7. nap (Tv: Sport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50 és 13.40:
Világkupa, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HEERENVEEN
19.30:
férfi és női 1500 m és csapat üldözéses verseny

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Újpesti TE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Debreceni EAC–Hokiklub Budapest
18.30: Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
TIPSPORT LIGA
18.00:
HK Nitra (Nyitra, szlovák)–DVTK Jegesmedvék
EBEL
19.15:
EC Panaceo VSV (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.15:
Ausztria–Csehország (Tv: Sport1)
20.30: Észak-Macedónia–Ukrajna
D-CSOPORT
18.15:
Franciaország–Portugália
20.30: Norvégia–Bosznia-Hercegovina
F-CSOPORT
18.15:
Szlovénia–Lengyelország
20.30: Svédország–Svájc
NŐI NB I
18.30:
Alba Fehérvár KC–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.30:
Debreceni EAC–OSE Lions (Tv: M4 Sport)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

TEREPRALI
Dakar rali, 6. gyorsasági szakasz, Hail–Rijád, 478 km

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Jászberény VT–1. MCM-Diamant Kaposvár (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
VILÁGKUPA
17.55:
Val di Fiemme, Olaszország (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-kupa, Ausztrália
 9.00: WTA-torna, Auckland, negyeddöntők (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Brisbane, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)
Szombat, 5.00: WTA-torna, Auckland, elődöntők (Tv: Digi Sport3)
Szombat, 5.00: WTA-torna, Brisbane, elődöntők (Tv: Digi Sport1)
Szombat, 6.00: WTA-torna, Sencsen, döntő (Tv: Digi Sport2)

 


JANUÁR 11., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
11.00:
DVSC–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
14.00: Dinamo Zagreb (horvát I. o.)–ZTE
15.00: FTC–Union Berlin (német I. o.) – élőben az NSO-n!
Paks–Sabah (azeri I. o.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ

13.30: Crystal Palace–Arsenal (Tv: Spíler1)
16.00: Chelsea–Burnley
16.00: Everton–Brighton
16.00: Leicester–Southampton
16.00: Manchester United–Norwich (Tv: Digi Sport1)
16.00: Wolverhampton–Newcastle
18.30: Tottenham–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
17.30:
Bordeaux–Lyon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00: Metz–Strasbourg
20.00: Nimes–Reims
20.00: Toulouse–Brest

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
15.00:
Cagliari–Milan (Tv: Digi Sport2)
18.00: Lazio–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Inter–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
12.00:
Club Haro Deportivo–Osasuna (Tv: Sport2)
19.00: Sestao Rivers–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
22.30:
San Francisco 49ers–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)
Vasárnap, 2.20: Baltimore Ravens–Tennessee Titans (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 13.30:
férfi óriás-műlesiklás, Adelboden (Tv: Eurosport1)
11.45: női lesiklás, Altenmarkt-Zauchensee (Tv: Eurosport1)

BIATLON
11.40:
Világkupa, női váltó, Németország (Tv: Eurosport2)
14.30:
Világkupa, nők, 7.5 km sprint, Németország (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50:
Világkupa, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)

GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HEERENVEEN
13.40:
férfi és női 500 m, női 3000 és férfi 5000 m

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (romániai)
17.30: Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Újpesti TE

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
E-CSOPORT
16.00:
Oroszország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.15: Dánia–Izland (Tv: Sport1)
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Horvátország–Fehéroroszország
18.15: Szerbia–Montenegró
C-CSOPORT
16.00:
Hollandia–Lettország
18.15: Spanyolország–Németország
NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
DVSC Schaeffler–DHK Baník Most (cseh) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
17.00:
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud (román)–Érd HC (Tv: Sport2)
NŐI NB I
18.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Alba Fehérvár (Tv: M4 Sport)
18.00: Egis Körmend–Sopron KC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: PVSK-VEOLIA–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK
NŐI NB I
15.00: ELTE BEAC Újbuda–Sopron Basket
18.00: Vasas Akadémia–VBW CEKK Cegléd
18.30: NKE-FCSM Csata–ZTE Női Kosárlabda Klub
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Houston Rockets–Minnesota Timberwolves (Tv: Sport1)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MTK Budapest–Újpesti TE

SÍFUTÁS
VILÁGKUPA
14.00:
férfi és női sprint, Németország (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
VILÁGKUPA
16.00:
Val di Fiemme  (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-kupa, Ausztrália

 


JANUÁR 12., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
Bp. Honvéd–Gaziantep FK (török I. o.)
16.00:
Oniszilosz Szotirasz (ciprusi II. o.)–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
15.00:
AFC Bournemouth–Watford (Tv: Spíler1)
17.30: Aston Villa–Manchester City (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
15.00:
Saint-Étienne–Nantes
17.00: Dijon–Lille
21.00: PSG–Monaco (Tv: Digi Sport3)

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
12.30:
Udinese–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Fiorentina–SPAL (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Brescia (Tv: Digi Sport2)
15.00: Torino–Bologna (Tv: Digi Sport1)
18.00: Verona–Genoa
20.45: Roma–Juventus (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!

SPANYOL KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
12.00:
Escobedo–Sevilla (Tv: Sport1)
16.00: Ceuta–Real Sociedad (Tv: Sport1)

SPANYOL SZUPERKUPA
19.00:
döntő (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
21.00:
Kansas City Chiefs–Houston Texans (Tv: Sport2)
Hétfő, 0.40: Green Bay Packers–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 12.45:
női óriás-műlesiklás, 1. futam és 2. futam, Lausanne (Tv: Eurosport2)
10.30 és 13.30: férfi műlesiklás, Adelboden  (Tv: Eurosport1)
9.15 és 11.45: női kombináció, Altenmarkt-Zauchensee (Tv: Eurosport1)

BIATLON
12.30:
Világkupa, nők, 12.5 km tömegrajtos verseny, Németoszág (Tv: Eurosport1)
14.30: Világkupa, férfiak, 15 km tömegrajtos verseny, Németoszág (Tv: Eurosport1)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
20.00:
döntő (Tv: Sport1)

GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HEERENVEEN
14.15:
férfi és női 1000 m, üldözéses verseny, tömegrajtos verseny

JÉGKORONG
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)
TIPSPORT LIGA
17.00:
MAC Újbuda–HK Nitra (Nyitra, szlovák)
17.30: DVTK Jegesmedvék–HC Banská Bystrica (Besztercebánya, szlovák)

KERÉKPÁR
Cyclocross (terepkerékpár) magyar bajnokság, Kecskemét

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.00:
Észak-Macedónia–Csehország (Tv: Sport1)
18.15: Ausztria–Ukrajna
D-CSOPORT
16.00:
Portugália–Bosznia-Hercegovina
18.15: Franciaország–Norvégia
F-CSOPORT
16.00:
Lengyelország–Svájc
18.15: Svédország–Szlovénia
NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
Magura Cisnadie (Nagydisznód, román)–Siófok KC (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Szent István SE–MTK Budapest
18.00: Szombathelyi KKA–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Aluinvent DVTK
18.00: PEAC-Pécs–Uni Győr MÉLY-ÚT

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

TEREPRALI
Dakar rali, 7. gyorsasági szakasz, Rijád–Vadi ad-Davaszir, 546 km

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Fino Kaposvár–Kecskeméti RC
17.00: Pénzügyőr SE–DEAC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vasas Óbuda–Fatum Nyíregyháza

SÍUGRÁS
VILÁGKUPA
16.30:
Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
MESTEREK TORNÁJA
14.00:
1. nap, London (Tv: Eurosport2)

TENISZ
5.00: WTA-torna, Brisbane, döntő (Tv: Digi Sport1)
7.30: WTA-torna, Auckland, döntő (Tv: Digi Sport1)
ATP-KUPA, AUSZTRÁLIA
7.00:
1. nap, Adelaide  (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
11.30:
Szlovákia–Oroszország
13.00: Görögország–Szerbia
19.30: MAGYARORSZÁG–Horvátország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
14.30:
Franciaország–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
16.00: Németország–Olaszország
17.30: Hollandia–Izrael (Tv: M4 Sport)

JANUÁR 13., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I–ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
14.00:
Fehérvár FC–Sion (svájci I. o.)

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
20.45:
Parma–Lecce (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, NATIONAL CHAMPIONSHIP GAME
Kedd, 2.15:
LSU–Clemson (Tv: Galaxy4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
HK Budapest–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.15:
Montenegro–Fehéroroszország
20.30: Szerbia–Horvátország
C-CSOPORT
18.15:
Lettország–Németország
20.30: Hollandia–Spanyolország
E-CSOPORT
18.15:
Izland–Oroszország (Tv: Sport1)
20.30: Dánia–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1013 (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
Horvátország–Görögország
14.30: Oroszország–Szerbia
19.00: Szlovákia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
11.30:
Hollandia–Németország
16.00: Izrael–Franciaország
17.30: Olaszország–Spanyolország

2020.02.23 23:32:07

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. „Ahhoz, hogy valaki jó zsoké legyen, nem kell előtte lónak lennie.” „A fogorvosom a legjobb a szakmában, pedig sosem volt erősebb fogfájása.” „Nincs jó edző meg rossz edző, csak szerencsés meg szerencsétlen.”

2020.02.21 00:13:31

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Lassan eljutunk oda, hogy visszasírjuk a technológia­mentes játékvezetés korát. Azt, amikor egy bíró nem a tévedhetetlensége révén szerzett tekintélyt a futballisták körében, hanem az igazságosságra való törekvéssel, a csibészséggel.

2020.02.20 14:47:47

Minden más foci nemzetisport.hu

Ha nincsenek épített kabinok a pályán a játékosok számára, állítson fel összecsukható pavilonsátrat! (X)

2020.02.19 21:46:09

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY. Az új tervezet csak hátrébb viszi a problémás területet.