nemzetisport.hu 2019.05.27 13:02 Frissítve: 2019.05.29 10:24

Heti program: döntő az El-ben, a BL-ben és a férfi kézi BL-ben

Parádés hét vár a sportvilág szerelmeseire: döntőt rendeznek az Európa-ligában, a Bajnokok Ligájában, a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, a női NB I-ben, az NHL és az NBA fináléja is megkezdődik, folytatódik az U20-as világbajnokság, a Roland Garros és Giro d’Italia is. Női kézilabdázóink vb-selejtezőt játszanak Ausztriában.

 

 

MÁJUS 27., HÉTFŐ
 

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
DÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
15.00: 
Ferencváros–MTK (Tv: M4 Sport)

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS A FELJUTÁSÉRT, DÖNTŐ
16.00:
 Derby County–Aston Villa

NÉMET BUNDESLIGA
OSZTÁLYOZÓ, VISSZAVÁGÓ
20.30:
Union Berlin–VfB Stuttgart (Tv: Sport1) 

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT
18.00: 
Honduras–Uruguay
20.30: Norvégia–Új-Zéland
D-CSOPORT
18.00:
 Katar–Ukrajna
20.30: Egyesült Államok–Nigéria (Tv: M4 Sport) 

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ
A-CSOPORT
18.15:
 Rubeola Csömör–DEAC
19.00: Dunaferr–Szigetszentmiklós
B-CSOPORT
18.00:
 Nyírgyulaj–Veszprém
18.15: Haladás–Aramis

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Kedd, 2.00:
 Boston Bruins–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Prága, vegyes váltó 

SPORTLÖVÉSZET
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGKUPAVERSENY, MÜNCHEN
  8.30: 
női sportpisztoly 
  8.45: 
férfi kisöbű szabadpuska 3x40
  8.45: 
férfi légpisztoly 
12.00: 
férfi kisöbű szabadpuska 3x40, döntő
14.15:
 férfi légpisztoly, döntő 
15.45: 
női sportpisztoly, döntő

TENISZ
11.00–21.00: 
Roland Garros, Párizs, 2. nap (Tv: Eurosport2)
11.00–21.40: Roland Garros, Párizs, 2. nap (Tv: Eurosport1) 

MÁJUS 28., KEDD

FUTBALLPROGRAM

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.00: Panama–Franciaország
20.30: Szaúd-Arábia–Mali
F-CSOPORT
18.00: Portugália–Argentína (Tv: M4 Sport)
20.30: Dél-Afrika–Dél-Korea

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
13.00: 16. szakasz, Lovere–Ponte di Legno, 226 km (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGKUPAVERSENY, MÜNCHEN
  8.45: 
férfi légpuska
13.15: férfi légpuska, döntő

TENISZ
11.00–13.00: Roland Garros, Párizs, 3. nap (Tv: Eurosport1)
11.00–21.00: Roland Garros, Párizs, 3. nap (Tv: Eurosport2)
17.1521.40: Roland Garros, Párizs, 3. nap (Tv: Eurosport1)

MÁJUS 29., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
DÖNTŐ, BAKI
21.00: Chelsea (angol)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1, Sport1) – élőben az NSO-n!

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.30: Szenegál–Lengyelország
20.30: Kolumbia–Tahiti
B-CSOPORT
18.00: Ecuador–Mexikó
18.00: Olaszország–Japán (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Csütörtök, 2.00:
Boston Bruins–St. Louis Blues (Tv: Spíler1) 

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
13.00:
17. szakasz, Commezzadura–Anterselva, 180 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1) 

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
18.30:
Flensburg–Füchse Berlin (Tv: Sport2)
20.30: Rhein-Neckar Löwen–Ludwigshafen (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
FÉRFI EZÜST EURÓPA-LIGA
A-CSOPORT, 2. FORDULÓ
18.30:
Görögország–MAGYARORSZÁG (Lutraki)
NŐI ARANY EURÓPA-LIGA
B-CSOPORT, 2. FORDULÓ
19.00:
Horvátország–MAGYARORSZÁG (Varasd) (Tv: Digi Sport2) 

SPORTLÖVÉSZET
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGKUPAVERSENY, MÜNCHEN
  8.30:
férfi gyorstüzelő pisztoly
  8.45: női kisöbű sportpuska 3x40
  8.45: női légpisztoly
12.30: női kisöbű sportpuska 3x40, döntő
14.15: női légpisztoly, döntő
17.15: férfi gyorstüzelő pisztoly, döntő

TENISZ
11.00–13.00: Roland Garros, Párizs, 4. nap (Tv: Eurosport1)
11.00–21.00: Roland Garros, Párizs, 4. nap (Tv: Eurosport2)
17.1521.40: Roland Garros, Párizs, 4. nap (Tv: Eurosport1)

MÁJUS 30., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
OSZTÁLYOZÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00: Lens–Dijon (Tv: Digi Sport1) 

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00:
Törökország–Görögország (Tv: Sport1)

MONTENEGRÓI KUPA
DÖNTŐ
20.30: Lovcsen–Buducsnoszt 

SZLOVÉN KUPA
DÖNTŐ
20.15: Olimpija Ljubljana–Maribor 

SVÉD KUPA
DÖNTŐ
15.00: Häcken–AFC Eskilstuna

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
18.00: Norvégia–Honduras
18.00: Új-Zéland–Uruguay
D-CSOPORT
20.30: Egyesült Államok–Katar
20.30: Nigéria–Ukrajna

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-sorozat, 3. állomás, Stockholm 

GOLF
20.30:
The memorial Tournament, Dublin, Ohio, 1. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
13.00: 18. szakasz, Valdaora–Santa Maria di Sala, 220 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Péntek, 3.00: Toronto Raptors–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00–13.00: Roland Garros, Párizs, 5. nap (Tv: Eurosport1)
11.00–21.00: Roland Garros, Párizs, 5. nap (Tv: Eurosport2)
17.1521.40: Roland Garros, Párizs, 5. nap (Tv: Eurosport1)

MÁJUS 31., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.00: Szaúd-Arábia–Panama
18.00: Mali–Franciaország
F-CSOPORT
20.30: Dél-Afrika–Portugália
20.30: Dél-Korea–Argentína
Az M4 Sport a 20.30-as meccsek közül az egyiket közvetíti

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EVEZÉS
Európa-bajnokság, Luzern

GOLF
20.30:
The memorial Tournament, Dublin, Ohio, 2. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
13.00:
19. szakasz, Treviso–San Martino di Castrozza, 151 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
11.00–13.00: Roland Garros, Párizs, 6. nap (Tv: Eurosport1)
11.00–21.00: Roland Garros, Párizs, 6. nap (Tv: Eurosport2)
17.1521.40: Roland Garros, Párizs, 6. nap (Tv: Eurosport1) 

TRIATLON
Európa-bajnokság, Weert 

ÚSZÁS
Bajnokok Sorozata, 3. állomás, Indianapolis 

JÚNIUS 1., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ, MADRID, WANDA METROPOLITANO
21.00: Tottenham (angol)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL
12.45:
Fehérvár Enthroners–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport1) 

ASZTALITENISZ
EXTRALIGA, NÉGYES DÖNTŐ, CELLDÖMÖLK
11.00:
férfi elődöntő
15.00: női elődöntő

EVEZÉS
Európa-bajnokság, Luzern 

GOLF
22.00:
The memorial Tournament, Dublin, Ohio, 3. nap (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
NHL
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
Vasárnap, 2.00:
St. Louis Blues–Boston Bruins (Tv: Spíler1) 

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
13.00:
20. szakasz, Feltre–Croce d’Aune-Monte Avena, 193 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1, 15.30-tól az M4 Sporton is) 

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ, KÖLN
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Telekom Veszprém–PGE Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Barcelona (spanyol)–Vardar Szkopje (macedón) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.30:
Egis Körmend–Pécsi VSK-Veolia (Tv: M4 Sport)
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK    

ÖKÖLVÍVÁS
20.15:
Profi gála, Várpalota (Tv: Sport1) 

RÖPLABDA
NŐI ARANY EURÓPA-LIGA
B-CSOPORT, 3. FORDULÓ
18.00:
Franciaország–MAGYARORSZÁG (Harnes) (Tv: Digi Sport1) 

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, 1. forduló, Csepel, Szabadkikötő SE Sporttelepe 

TENISZ
11.00–13.00: Roland Garros, Párizs, 7. nap (Tv: Eurosport1)
11.00–21.00: Roland Garros, Párizs, 7. nap (Tv: Eurosport2) 
17.1521.40: Roland Garros, Párizs, 7. nap (Tv: Eurosport1)

TESTÉPÍTÉS
INBA Grand Prix 2019, nemzetközi testépítő és fitneszbajnokság, Miskolc 

TRIATLON
Európa-bajnokság, Weert 

UFC
19.00:
UFC Fight Night, Stockholm (Tv: Sport2)
Benne: Alexanders Gustafsson–Anthony Smith 

ÚSZÁS
Bajnokok Sorozata, 3. állomás, Indianapolis

JÚNIUS 2., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB III
30. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30: ESMTK–Cigánd
17.30: Gyöngyösi AK–Nyírbátor
17.30: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
17.30: Eger SE–Putnok
17.30: Debreceni EAC–Salgótarjáni BTC
17.30: Szolnoki MÁV FC–Sajóbábony
17.30: Diósgyőri VTK II–Tállya
17.30: Sényő–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
17.30: 
Paks II–Taksony
17.30: KTE–RKSK
17.30: Hódmezővásárhely–Szekszárd
17.30: Kozármisleny–PMFC
17.30: Dunaújváros–Makó
17.30: FC Dabas–Szentlőrinc
17.30: Iváncsa–SZEOL SC
17.30: Szeged-GA–Bp. Honvéd-MFA
NYUGATI CSOPORT
17.30: 
Ménfőcsanak–Puskás Akadémia II
17.30: Érd–Komárom
17.30: Csepel–Sárvár
17.30: BKV Előre–Nagykanizsa
17.30: Andráshida–Pápai Perutz
17.30: Mol Vidi FC II–THSE-Szabadkikötő
17.30: III. ker. TVE–Pénzügyőr
17.30: Dunaharaszti–FC Ajka

NŐI NB I
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
14.00: MTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
A HARMADIK HELYÉRT, VISSZAVÁGÓ
16.00: Haladás–DVTK 

FRANCIA LIGUE 1
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00: Dijon–Lens 

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00: Törökország–Üzbegisztán
22.00: Franciaország–Bolívia (Tv: Sport2) 

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
NYOLCADDÖNTŐ
17.30: B1–A/C/D3
20.30: A2–C2 (Tv: M4 Sport) 

ALBÁN KUPA
DÖNTŐ
19.00:
Kukesi–Tirana 

ROMÁN KUPA
DÖNTŐ
19.00: Astra–Viitorul Constanta

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL
11.45:
Miskolc Steelers–Győr Sharks (Tv: Digi Sport1) 

ASZTALITENISZ
EXTRALIGA, NÉGYES DÖNTŐ, CELLDÖMÖLK
10.00:
férfi és női bronzmérkőzés
15.00: férfi és női döntő 

EVEZÉS
Európa-bajnokság, Luzern 

GOLF
23.00:
The memorial Tournament, Dublin, Ohio4 3. nap (Tv: Sport2) 

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
13.00:
21. (utolsó) szakasz, Verona, 15,6 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1, 16 órától az M4 Sporton is)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ, KÖLN
15.15:
a 3. helyért (Tv: Sport1)
18.00: döntő (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Ausztria–MAGYARORSZÁG (Graz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NBA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Hétfő, 2.00:
Toronto Raptors–Golden State Warriors (Tv: Sport2) 

MOTORSPORT
MOTOGP, OLASZ NAGYDÍJ
11.00:
Moto3 (Tv: Spíler1)
12.20: Moto2 (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI EZÜST EURÓPA-LIGA
A-CSOPORT, 3. FORDULÓ
20.00:
Bosznia-Hercegovina–MAGYARORSZÁG (Kakanj) 

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, 1. forduló, Szabadkikötő SE Sporttelepe 

TENISZ
11.00–13.00: Roland Garros, Párizs, 8. nap (Tv: Eurosport1)
11.00–21.00: Roland Garros, Párizs, 8. nap (Tv: Eurosport2)
17.1521.40: Roland Garros, Párizs, 8. nap (Tv: Eurosport1)

TRIATLON
Európa-bajnokság, Weert
 

JÚNIUS 3., HÉTFŐ 

FUTBALLPROGRAM

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
NYOLCADDÖNTŐ
17.30: A1–C/D/E3
17.30: C1–A/B/F3
20.30: D1–B/E/F3 (Tv: M4 Sport)
Az M4 Sport 17.30-tól is közvetít egy mérkőzést

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
Kedd, 2.00: St. Louis Blues–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

TENISZ
11.00–21.30: Roland Garros, Párizs, 9. nap (Tv: Eurosport1)
11.00–21.00: Roland Garros, Párizs, 9. nap (Tv: Eurosport2) 

2019.06.26 15:58:59

Minden más foci nemzetisport.hu

Két éve változott meg az „iráni Messi” élete, aki tagadja az ellene felhozott vádakat.

2019.06.25 23:11:51

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Az igények egyre magasabbak, az extra teljesítmény egyre kevesebb.

2019.06.25 23:10:47

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Meglehetősen felgyorsult a (futball)világ, egyre több a pénz, egyre fontosabb (értékesebb) a siker, s nem utolsósorban egyre többen és többen látják a világ legjobbjainak meccseit.

2019.06.21 19:28:28

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

Ragaszkodnak a hagyományaikhoz – U20-as vb-t nyertek, vezetik az Eb-selejtezőcsoportjukat.