Labdarúgó NB II: lemondott a Barcs edzője az újabb vereség után

2008.09.01. 01:34
Hazai pályán kapott ki 3–2-re a Barcs a Tatabányától a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának negyedik fordulójában, mely után a barcsiak edzője, Ott József lemondott.
Ez már a harmadik edzőváltás a Nyugati csoportban, mivel korábban Szepessy László (Dunaújváros) és Nagy Tamás (Pécs) is felállt csapata kispadjáról.A Keleti csoport mindkét vasárnapi mérkőzésén magabiztos hazai siker született, a Makó a Kazincbarcikát, a Bőcs az ESMTK-t verte nagyon simán.

LABDARÚGÓ NB II, KELETI CSOPORT, 4. FORDULÓ

MAKÓ–KAZINCBARCIKA 3–0 (1–0)
Makó, 600 néző. Vezette: Iványi Zoltán (Viczián M., Szpisják Zs.)
MAKÓ: Czirbus – Rakonczai (Bakos 71.), Dálnaki, Szamosszegi, Gévay – Kulacsik, Magyar, Molnár V., Puskás (Nagy A. 85.) Maróti, Csamangó (Veress 63.)
Vezetőedző: Kolozsvári János
KAZINCBARCIKA: Botló – Hanász, Bányai, Kovács R., Romhányi – Kovács P., Kerékgyártó (Máthé 68.), Kerekes, Zimányi (Pintér 68.) – Binder, Stevica
Vezetőedző: Koleszár György
Gólszerző: Magyar (1–0) a 39. – 11-esből, Maróti (2–0) a 66., Puskás (3–0) a 69. percben
Kolozsvári János: – Nagyon örülök, hogy kéthetes gólcsend után nem várt, nagy arányú győzelmet arattunk.
Koleszár György: – Gratulálok a Makónak, bár csak a helyzetkihasználásban voltak jobbak.

BŐCS–ERZSÉBETI SMTK 4–0 (1–0)
Bőcs, 300 néző. Vezette: Takács János (8) (L. Tóth Lajos, Kulcsár Judit)
BŐCS: Hamar – Szakszon (Vass a szünetben), Martis, Cséke, Molnár Zs. – Jeney (Gaál –, 62.), Irhás, Lipták, Siróczki – Zsarnai (Ondó, a szünetben), Bardi
Vezetőedző: Tóth László
ESMTK: Bonica – Agócs, Péter A., Újhegyi, Tvaruska – Füzi K. (Kovács Zs. –, 88.), Nagy D. (Lázár 56.) – Samuel, Marosfalvi, Szőke L. (Czakó –, 70.) – Szabó G.
Vezetőedző: Menczeles Iván
Gólszerző: Bardi (1–0) a 20., Vass (2–0) az 50., Bardi (3–0, 11-esből) az 53., Molnár Zs. (4–0) a 67. percben
Kiállítva: Szabó G. (2. sárga lap után, kezezésért) az 58., Samuel (felrúgta Liptákot) a 61. percben
Tóth László: – Négy góllal nyertünk, de hogy ilyen különbség alakult ki, az a létszámfölénynek köszönhető.
Menczeles Iván: – Az első félidőben semmivel sem voltunk rosszabbak, mint a kitűnő erőkből álló Bőcs. A második félidőben azonban játékosaim közül többen súlyos fegyelmezetlenséget követtek el, így pont nélkül maradtunk.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT, 4. FORDULÓ

BARCS–TATABÁNYA 2–3 (1–0)
Barcs, 400 néző. Vezette: ERdős J. (Viszokai, Kis Z.)
BARCS: Kuczkó – Stilet M., dr. Matus, Gálosi (Gyaraki, 67.), Pókos – Likics (Ferenczi, 46.), Tolnai , Horváth P. – Iván (Eszlátyi, 79.), Tahirovics, Kordé
Vezetőedző: Ott József
TATABÁNYA: Dénes – Almási, Nagy Cs., Vámosi, Gellér – Asztalos (Szolnoki, 69.), Farkas, Vass (Jakab, 39.) – Béres, Flores (Nagy R., 90.), Kollár
Vezetőedző: Octavio Zambrano
Gólszerző: Kordé (1–0) a 25., Gellér (1–1) a 49., Kollár (1–2) az 58., Kordé (2–2) a 80., Béres (2–3) a 89. percben
Kiállítva: Horváth P. a 70. percben
Ott József: – Első félidei játékunk után nem éreztem, hogy vesztesen hagyjuk el a pályát, figyelmetlenek voltunk, akaraterőben is fölénk kerekedett az ellenfél. Sok sikert kívánok a Barcsi SC-nek.
Octavio Zambrano: – Sokkal többet szenvedtünk ezen a mérkőzésen, mint amennyit szenvedni kellett volna. Végig uraltuk a játékot, sok helyzetet kidolgoztunk, csak egy részét értékesítettük.

KAPOSVÖLGYE–GYIRMÓT SE 2–1 (1–0)
Nagyberki, 150 néző. Vezette: Király K.(Kiss N., Kepe A.)
KAPOSVÖLGYE: Strublics J. – Jagodits, Fodor T., Udvari, Fellai (Hock, 65.) – Huzmi G., Andruskó, Kardos E. (Szabó Sz., 72.) – Juhász Gy., Godslowe (Mboma, 65.) – Nikolics V.
Vezetőedző: Horváth Lajos
GYIRMÓT: Boros T. – Pék A. , Kozmér , Szabó Cs. (Bieder, 82.), Pirka T. – Nagy Z. (Polyák –, 67.), Ribi R., Horváth R., Baumgartner – Kovacsics, Tóth N.
Vezetőedző: Kiprich József
Gólszerző: Fellai (1–0) a 12., Kozmér (11-esből, 1–1) a 56., Andruskó (11-esből 2–1) a 72. percben
Horváth Lajos: – Az NB I-es álmokat szövögető Gyirmót ellen csapatunk felnőtt a feladathoz, és az igali gyógyvíz segítségével kiválóan vizsgázott.
Kiprich József: – Egy küzdelmes mérkőzésen rengeteg helyzetet kihagytunk, és ez lett az eredménye.