El: ikszeltek Holmanék, a Roma nem bírt a „farkasokkal”

2019.10.03. 20:54
A római „farkasok” nem bírtak az osztrák „farkasokkal” (Fotó: AFP)
Holman Dávid és Guzmics Richárd csapata, a Slovan Bratislava 2–2-es döntetlent játszott a Braga vendégeként a labdarúgó Európa-liga K-csoportjának 2. fordulójában. A magyar légiósok közül Holman kezdőként 68 percet kapott, Guzmicsot nem nevezték. A kvartett másik meccsén a Wolverhampton a 93. percben döntött a Besiktas vendégeként.

Az Istanbul Basaksehir a második félidő elején a kiugró Edin Visca bal alsóba érkező lövésével vezetéshez jutott az első meccsét elbukó Mönchengladbach ellen, de a német csapat Herrmann 91. percben szerzett találatával egyenlíteni tudott (1–1).

Ugyanebben a csoportban a Roma a 27. percben egy szöglet után Spinazzola révén vezetést szerzett, de a Wolfsberger AC a fordulást követően Liendl jobb felsőben kikötő bombájával egyenlíteni tudott, így nem bírtak egymással a „farkasok” (1–1).

A Ferencváros Ludogorec elleni meccséről itt, a csoport másik összecsapásáról, a CSZKA Moszkva–Espanyolról itt, az AZ–Manchester Unitedről itt olvashat!