44 találat
Atlétika
2022.12.01. 22:52

Atlétika: Lubics Szilvia nyerte az antarktiszi ultramaratont a nőknél!

A 48 éves Lubics az extrém körülmények ellenére több mint 197 kilométert teljesített.
Lubics Szilvia
atlétika
Egyéb egyéni
2022.11.05. 20:13

Csupasport: Lubics Szilvia egy antarktiszi versenyre készül

Olyan futócuccokat is magával kell majd vinni, amelyekről azt sem tudta, hogy léteznek...
Csupasport
Atlétika
2022.02.07. 19:58

Csupasport: Lubics Szilvia 240 mérföldes amerikai versenyen fut októberben

A háromszoros Spartathlon-győztesnek a hőséggel és a havazással és két hegylánccal is meg kell birkóznia.
csupasport
Csupasport-ajánló
2021.09.07. 18:58

Csupasport: Nagyot csattant a fejem – Lubics Szilvia

„Ebben a helyzetben csak rosszabbul járhattam volna, csoda, hogy ilyen sérülésekkel megúsztam.”
Csupasport
2021.09.04. 19:14

Ultrafutás: Lubics Szilviát verseny közben ütötte el egy autó

„Egy nagy ütést éreztem hátulról a csípőmön, a következő pillanatban pedig a levegőben voltam.”
ultrafutás
Atlétika
2020.10.01. 20:38

Ajánló: Lubics kísérőként sem megy az Ultrabalatonra

A Spartathlon háromszoros női győztese azt is elmondta, indul-e még futóversenyen az idén.
Csupasport
2019.08.06. 19:45

Csupasport: sivatag helyett hegyi kaland vár Lubicsra

Kizárt külföldiként nem indulhatott az Ultra Gobi 400-on, amelyre hónapokon keresztül készült.
Csupasport
2019.08.02. 13:42

Csupasport: a kínaiak visszavonták Lubics Szilvia rajtengedélyét

Egy külföldi sem vehet rész a Tibeti-fennsíkon megrendezendő Ultra Gobi 400 ultrafutóversenyen.
Csupasport
2019.05.09. 15:44

Ultrafutás: Lubics oroszlánok és hiénák között lett harmadik

Rangos mezőnyben végzett a dobogón a magyar ultrafutó a sivatagban rendezett Namib Race-en