
Labdarúgó NB II
2020.10.04. 16:58
NB II: pontot vesztett a Loki Soroksáron, Debrecenben nyert a Békéscsaba
Döntetlent játszott a listavezető Debreceni VSC Soroksáron a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A másik két délutáni mérkőzésen vendégsiker született: a Békéscsaba a DEAC, a Budaörs a Dorog otthonában nyert egyaránt két góllal.

Labdarúgó NB II
2020.02.16. 16:00
NB II: ajkai bravúr Nyíregyházán, fölényes Haladás-siker
Megtáltosodtak az alsóházi együttesek a labdarúgó NB II 24. fordulójában. A Szolnok Gyirmóton, az Ajka Nyíregyházán tudott nyerni, pedig Kis Károly együttese még egy büntetőt is kihagyott. A Haladás hármat vágott a Csákvárnak, a Kazincbarcika pedig az utolsó pillanatokig vezetett az ETO ellen, ám meg kellett elégednie a döntetlennel. Ugyancsak meglepetés, hogy hazai pályán sem tudta begyűjteni a három pontot a két élcsapat, a Budafok és a Siófok.
25
/
28






