NHL: Ovecskin duplájával fordított a Washington

MTI/M. D.MTI/M. D.
2021.03.20. 08:34
Alekszandr Ovecskin (jobbra) duplájával fordított a Washington (Fotó: Getty Images)
A Washington Capitals hetedik, a Vegas Golden Knights pedig ötödik győzelmét aratta sorozatban az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

A fővárosiak Alekszandr Ovecskin duplájával fordították meg a New York Rangers elleni mérkőzésüket (2–1). A 35 éves orosz klasszis sorozatban az ötödik meccsén szerzett gólt, és már 720 találatnál jár az NHL-ben, így már csak 11 gól a hátránya az örökrangsor ötödik helyén álló Marcel Dionne mögött.

A Vegas Golden Knightsban Max Pacioretty kétszer is eredményes volt a Los Angeles elleni, idegenbeli találkozón, Robin Lehner pedig 23 védéssel járult hozzá a 4–2-es sikerhez. A két együttes vasárnap ismét összecsap egymással.

A St. Louis Blues szétlövésben kerekedett a San Jose Sharks fölé, ezzel megszakította ötmeccses nyeretlenségi sorozatát, a Vancouver Canucks pedig hosszabbításban győzte le a Montrealt, ez volt megszakítás nélkül a negyedik sikere.