Alexander Zverev: Marozsán Fábián odaérhet a top tízbe!

CS. M.CS. M.
2024.03.28. 21:49
Zverev és Marozsán a Miamiban zajló 1000-es torna negyeddöntőjét követően (Fotó: Lengyel Viktória Gréta)
Mint ismert, a Miamiban zajló ATP 1000-es torna férfi egyes negyeddöntőjében Marozsán Fábián kétszettes vereséget szenvedett a világranglista ötödik helyén álló Alexander Zverev ellen. A német világklasszis a meccset követően elismerően nyilatkozott 24 esztendős magyar ellenfeléről.

Az eddig bravúrt bravúrra halmozó Marozsán Fábián a világranglista-5. Alexander Zverevvel került szembe a negyeddöntőben. A magyar teniszező remekül játszott, de így sem bírt az ellenállhatatlan formában lévő ellenfelével, aki két szettben, 6:3, 7:5-re győzött. Az elismerés azonban nem maradt el...

„Ma láthattuk, hogy Fábián milyen fantasztikusan üt az alapvonalról, és a legjobbakat is keményen megdolgoztatja. Ha úgy játszik a folytatásban, mint ma a második szettben, akkor hamarosan ő is odaérhet a top 10-be” – nyilatkozta a győzelmét követően Zverev.