42 Cikk
Archiv cikkek
2008.01.05. 00:36

Felhígult az Euroliga

Nemrégiben ismét Magyarországon járt Belgium büszkesége, Ann Wauters. Nagy sorozat: a négyes poszt legkiválóbb európai játékosa csapataival résztvevője volt a legrangosabb női sorozat, az Euroliga utóbbi hét négyes döntőjének. És erre az idén is jó eséllyel pályázik a hét forduló után veretlen CSZKA Moszkvával.
2007.03.26. 23:03

Gorbunova nélkül is nyert a Sopron

A Sopron a talpsérülése miatt erre az összecsapásra nem nevezett Alekszandra Gorbunova nélkül is biztosan nyerte meg a rangadót a szívósan küzdő szegediek ellen. Az összecsapás az első félidő hajrájában dőlt el, amikor nagyon elhúzott a hazai csapat, és szünet után már nem tudta szorossá tenni a meccset a vendégegyüttes.
2006.12.08. 00:40

Hiányzott az ötlet, a ritmus

A Sopron simán kikapott szerdán attól a Wisla Can-Packtól, amelyet a nyitó fordulóban 25 ponttal megvert. A vereség elsősorban a vérszegény támadójátékra vezethető vissza.
2006.07.14. 02:22

A szánk íze szerint alakult

Magyarország - Görögország 63–58A magyar csapat egyre népesebb szurkolótábora matematikai tudományos szakcsoporttá alakult át csütörtökre.
2006.07.12. 00:57

Más sebességi fokozatban

Magyarország - Oroszország 55–82Elvesztette veretlenségét a magyar válogatott. Több mint másfél percet kellett várni az első kosárra, amely sajnos Beljakova triplája volt.
2006.07.03. 00:42

Bátortalan játék után váratlan feltámadás

Fordulatos, élvezetes öszszecsapáson, kétgólos hátrányból talpra állva 3–3-as döntetlent ért el a török bajnokságban az 5. helyen végző Kayserispor ellen hazai pályán az FC Sopron az Intertotó-kupában. A visszavágón így nem reménytelen a bordó-fehérek helyzete.
2006.06.20. 02:12