Real Madrid: Ronaldo Zidane anyját szidta mérgében?

2016.09.26. 19:43
Cristiano Ronaldo jobban tette volna, ha a Las Palmas elleni meccsükön is eltakarja a száját (Fotó: AFP)
A spanyol média szerint Cristiano Ronaldo száját különböző szitokszavak hagyták el Zinédine Zidane irányába, miután a Real Madrid labdarúgócsapatának vezetőedzője lecserélte legnagyobb sztárját a Las Palmas elleni bajnokijukon (2–2).

Azt már rögtön látni lehetett, hogy Cristiano Ronaldo rosszul viseli a lecserélését, spanyol szájról olvasók azóta már azt is „kiderítették”, hogy miket mondott a portugál klasszis dühében. Nos, nem szépirodalmi kifejezéseket.

„Miért én? Mindent megteszek, hogy kettő egyre vezessünk...” – mondta a kispad felé menet Ronaldo, aki megtoldotta még egy káromkodással szavait.

„Még van húsz perc, húsz perc!” – folytatta a padra leülve, és az „anya” és a „b... meg” szavak, illetve azok különböző variációi is elhangzottak szájából, állítólag Zidane felé fordulva.

A francia vezetőedző azzal indokolta sztárja lecserélését, hogy pihentetni akarta a Dortmund elleni keddi Bajnokok Ligája-mérkőzésük előtt.

A Real Madrid a 72. percben, Ronaldo lecserélésekor 2–1-re vezetett, a hazai pályán játszó Las Palmas azonban egy 85. percben szerzett góllal megmentett egy pontot.