El Clásico: a magyar célcsoport 22 százaléka nézte a rangadót

2017.04.24. 14:28
Magyarországon a 18-49 éves férfiak körének 22 százaléka nézte vasárnap este a Sport1-en és a Sport2-n párhuzamosan közvetített Real Madrid–Barcelona rangadót.

A bajnoki küzdelem szempontjából (is) kulcsfontosságú mérkőzést Lionel Messi utolsó másodperces találatával 3–2-re a katalánok nyerték meg.A bajnoki küzdelem szempontjából (is) kulcsfontosságú mérkőzést Lionel Messi utolsó másodperces találatával 3–2-re a katalánok nyerték meg.

A Nielsen Közönségmérés adatai alapján a két csatornán futó közvetítésnek összesen 510 ezer tartós nézője volt. A fogyasztói szempontból legfontosabb, 18-49 éves férfiak körében a közvetítő csatornák közönségaránya csaknem 22 százalék volt, amellyel a célcsoportban az el Clásico a legnézettebb tévéműsor volt Magyarországon a mérkőzése ideje alatt (vasárnap este 20.40 és 22.40 között).