Találatok a Werder_Bremen címkére

Találatok száma: 346

Dárdai Pál rekorddöntés, Hajnal Tamás dortmundi centenárium előtt

2009-08-07 16:00:55

Az elmúlt években már megszokhattuk, hogy népes magyar légiós játszik Németországban, és nincs ez másként a 2009–2010-es idény kezdetekor sem. Idénybeharangozónk első részében négy, bajnoki címre esélyes csapatról írtunk, a második részben pedig a Bundesligában és annak másodosztályában futballozó honfitársainkkal foglalkozunk.

német_labdarúgás Dárdai_Pál Hajnal_Tamás Hertha Borussia_Dortmund Lőw_Zsolt

A sikerkovács Magath nélkül védené meg bajnoki címét a Wolfsburg

2009-08-05 22:51:16

Augusztus 7-én, pénteken a Wolfsburg–Stuttgart mérkőzéssel megkezdődik a német bajnokság 2009–2010-es szezonja. A topligák közül elsőként induló Bundesliga rajtja előtt négy bajnokesélyes csapattal foglalkozunk. Szubjektív elemzésünkben arra keressük a választ, miben erősödtek és gyengültek ezek a klubok, illetve kik lehetnek azok a kulcsfigurák, akiknek szereplése nagyban befolyásolhatja az idényt.

német_labdarúgás Bayern München Stuttgart Werder_Bremen

Felkészülés: Fülöp Mártonék legyőzték az Atlético Madridot

2009-08-02 04:00:28

Az Amszterdamban zajló felkészülési tornán Fülöp Márton klubja, az angol Premier League-ben szereplő Sunderland 2–0-ra legyőzte a spanyol élvonalbeli Atlético Madridot.

felkészülési mérkőzés Atlético_Madrid Alemannia Aachen Werder_Bremen Fülöp_Márton

Felkészülés: győzött a Werder, Futács csereként állt be

2009-07-30 04:00:28

A Werder Bremen felkészülési mérkőzésen 2–1-re megverte a másodosztályú FSV Frankfurtot.

Werder_Bremen

Werder Bremen: Schaaf hamarosan szerződést hosszabbíthat

2009-07-29 04:00:26

Hamarosan meghosszabbíthatja szerződését a Werder Bremen vezetőedzője, Thomas Schaaf.

német_labdarúgás Werder_Bremen

Első tétmeccsén trófeát nyert a Werderrel Futács

2009-07-24 04:00:28

A kupagyőztes Werder Bremen hódította el a német Szuperkupát, miután a Wolfsburgban rendezett mérkőzésen legyőzte a bajnokcsapatot. A gyenge meccsen Fritz szép gólja döntött a 81. percben, a brémaiaknál pedig az első tétmeccsén rögtön trófeával is gazdagodott Futács Márkó, aki fél órát kapott az edzőjétől.

Futács_Márkó Werder_Bremen Szuperkupa

Felkészülés: Futács beállt, majd gólt lőtt a Jablonecnek

2009-07-16 01:32:42

Az Ausztriában edzőtáborozó Werder Bremen felkészülési találkozón 5–2-re győzött a cseh Jablonec ellen. A Ritzingben, ezer néző előtt megrendezett mérkőzésen Futács Márkó a 63. percben állt be csereként a két gólt vágó Hugo Almeida helyére, majd bő tíz perc múlva megszerezte a Werder negyedik gólját.

Futács_Márkó Werder_Bremen

Még a héten eldőlhet Tim Borowski sorsa a német rekordbajnoknál

2009-07-19 04:00:27

Még a héten döntés születhet Tim Borowski ügyében, mert a Werder Bremen által visszavárt labdarúgó körüli találgatásokat megunta jelenlegi klubja, a Bayern München. A bajor klub figyelmeztette a brémaiakat, aprópénzért nem hajlandók megválni a német válogatott játékostól.

Tim Borowski Bayern München Werder_Bremen

Felkészülés: Futács Márkó gólt lőtt a Werder Bremenben

2009-07-16 04:00:24

Győzött első felkészülési mérkőzésén a Werder Bremen, a brémai csapat az ötödosztályú Germania Leert verte meg 5–0-ra. A találkozó második félidejében szerepet kapott a Werder magyar játékosa, Futács Márkó, aki az 56. percben gólt is szerzett. A magyar utánpótlás-válogatott játékos februárban igazolt az északnémet klubhoz.

Futács_Márkó Werder_Bremen felkészülési mérkőzés

Felkészülés: Szabics gólt lőtt, a Werder nem bírt az Essennel

2009-07-14 04:00:25

A német Bundesligában szereplő Werder Bremen felkészülési mérkőzésen 2–2-es döntetlent ért el a Regoinalligában játszó Rot-Weiss Essen ellen. A másodosztályú Augsburg a Rosenheim ellen nyert 6–0-ra, az első félidőben végig pályán lévő Szabics Imre csapata második gólját szerezte.

Németország: a Volkswagen újra életre hívja a Szuperkupát

2009-06-30 04:00:22

A német bajnok VfL Wolfsburg főszponzora, az alsószász városban székelő Volkswagen-konszern felelevenít egy régi hagyományt, és évek óta tartó szünet után ismét életre hívja a német Szuperkupát.

német_labdarúgás Vfl Wolfsburg Werder_Bremen Volkswagen

A Werder és a Leverkusen az Európa-liga-szereplésért is játszik

2009-06-03 04:00:30

A Werder Bremen és a Bayer Leverkusen számára egyaránt nagyon fontos lenne a Német Kupa megnyerése, és nemcsak a sorozat presztízse, hanem a nemzetközi kupaindulás szempontjából is. A Leverkusen a 9., a Werder a 10. helyen végzett a bajnokságban, így mindkét csapatnak a mai, berlini kupadöntő megnyerése jelentheti az egyetlen esélyt az Európa-liga-szereplés kiharcolására.

Werder_Bremen Bayer_Leverkusen

Kezdődik az erősítés: Diego 24.5 millió euróért a „zebrák” játékosa

2009-05-30 04:00:30

A Juventus labdarúgócsapata kedd délelőtt hivatalosan is bejelentette a Werder Bremen brazil irányítójának, Diegónak szerződtetését. A középpályás 24.5 millió euróért igazolt Torinóba, ötéves szerződést írt alá.

Diego Werder_Bremen

Bayern München: Mertesacker érkezhet, Van Buyten távozhat

2009-05-28 04:00:41

A Bild értesülései szerint a Bayern München igen élénken érdeklődik Per Mertesacker iránt.

Per Mertesacker Bayern München Daniel van Buyten Werder_Bremen

Lucescu a következő idényben már a Bajnokok Ligájában alkotna nagyot

2009-05-25 04:00:29

A Sahtar Doneck 2–1-es győzelmével ért véget az UEFA-kupa utolsó kiírása, amely után Mircea Lucescu, az ukrán csapat edzője már a következő szezonra gondol, és leendő BL-sikerekről beszél. A Werder Brement irányító Thomas Schaaf szerint nem tudták elég nyomás alatt tartani ellenfelüket, támadójátékuk elmaradt a várakozástól.

Sahtar_Doneck Werder_Bremen

Videó: nézze meg Jádson UEFA-kupa-győzelmet érő gólját!

2009-05-27 04:00:28

Az utolsó UEFA-kupa-döntő győztes gólját a brazil Jádson szerezte a Sahtar Doneck–Werder Bremen találkozó (2–1) hosszabbításában. A 2008–2009-es kiírást így az ukrán Sahtar Doneck nyerte meg. Tekintse meg a találkozó három gólját!

video UEFA-kupa Sahtar_Doneck Werder_Bremen

A Werder vagy a Sahtar játékosai lesznek a sorozat utolsó győztesei

2009-05-24 04:00:28

Szerda este Isztambulban kerül sor az UEFA-kupa utolsó döntőjére, amelyet a Werder Bremen és a Sahtar Doneck vív egymással. A németek alapcsapatából több ember is hiányzik majd – köztük a brazil Diego –, az ukránok viszont majdnem legerősebb összeállításukban várhatják a mérkőzést, amelyen első európai kupasikerüket arathatják.

UEFA-kupa: három alapembere nélkül utazott el a Werder

2009-05-25 04:00:27

A Werder Bremen 21 játékossal kelt útra a Sahtar Doneck elleni UEFA-kupa döntőre, melyre szerdán, Isztambulban kerül sor. A német csapat három alapemberét kénytelen nélkülözni különböző okokból.

Werder: Brémába csábítanák a ’Gladbach ifjú tehetségét

2009-05-22 04:00:27

A Werder Bremen szeretné megszerezni Marko Marint, a Borussia Mönchengladbach fiatal tehetségét – a jelek szerint a felek közel vannak a megegyezéshez.

német_labdarúgás Marko Marin Werder_Bremen

Brémában szálltak el Martin Jol csapatának bajnoki reményei

2009-05-14 04:00:26

A német labdarúgó-bajnokság élvonalának (Bundesliga) 31. fordulójában a Werder Bremen hazai pályán verte meg 2–0-ra a Hamburgot, amely így gyakorlatilag lemondhat bajnoki álmairól.