Találatok a Venezuela címkére

Találatok száma: 60

Vb 2018: mérgezett narancslé, női csábítás – a legfurcsább kifogások

2017-10-12 13:31:42

Ausztrália túl magas fűben győzte le Szíriát, Paraguay dögös nőket küldött a venezuelai válogatott szállodájába, a gaboni csapat hasmenést kapott a marokkói narancslétől – összeesküvés-elméletre is okot adó gyanús dolgok történhettek az elmúlt napok világbajnoki selejtezőin. És akkor még nem beszéltünk a panamai fantomgólról.

vb-selejtező  vb 2018  foci vb 2018  Venezuela  Szíria  Paraguay

Vb 2018: botlottak Messiék, nagy esélyt szalasztottak el

2017-09-01 07:56:48

Az argentin válogatott meglepetésre nem bírt Uruguayjal a 2018-as labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőzónájának 15. fordulójában. Lionel Messiék ezzel nagy lehetőséget szalasztottak el, győzelem esetén ugyanis az argentinok a második helyre is feljöhettek volna, miután Chile és Kolumbia is botlott.

vb 2018  foci vb 2018  Venezuela  Uruguay  Peru  Paraguay

Vb 2018: fontos pontokat hullajtott Kolumbia

2017-09-01 00:59:42

Gól nélküli döntetlent játszott egymással Venezuela és Kolumbia a 2018-as labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőzónájának 15. fordulójában.

vb 2018  foci vb 2018  Venezuela  Kolumbia

Venezuela: Maradona katonának állna az elnök seregében

2017-08-08 18:59:31

Katonai egyenruhára cserélné az edzői trikót Diego Maradona, a világbajnok argentin labdarúgó, ha Venezuelában komolyra fordulnának a dolgok, ráadásul az ellenzék által hevesen ostromlott Nicolás Maduro elnök seregébe jelentkezne önkéntesként. Ezt maga Maradona közölte kedden a Facebook internetes közösségi portálon.

politika  Venezuela  Diego Maradona

Röplabda: maratoni út, elhagyott csomagok – Mexikóban a női válogatott

2017-07-05 07:27:19

Huszonnégy órás út, szándékosan „elhagyott” csomagok, nem éppen minőségi szálloda: a magyar női röplabda-válogatott megérkezett Mexikóba, egészen pontosan Aguascalientesbe, ahol a World Grand Prix harmadik vonalának első tornáját rendezik meg.

röplabda  magyar női röplabda-válogatott  World Grand Prix  Venezuela

Videó: őrületesen nagy gól az U20-as vb elődöntőjében

2017-06-08 12:06:03

Samuel Sosa a 91. percben egyenlített az Uruguay–Venezuela elődöntőn a dél-koreai U20-as labdarúgó-világbajnokságon – csapata ezzel kiharcolta a hosszabbítást, majd tizenegyesekkel bejutott a döntőbe, amelyben az Olaszországot 3–1-re legyőző Anglia lesz az ellenfele.

Venezuela  U20-as világbajnokság  Samuel Sosa

Világfutball: nem bírtak az amerikaiak a dél-amerikai utolsó helyezettel

2017-06-04 07:36:30

Nem a legjobb előjelekkel várhatja soron következő két világbajnoki selejtezőjét az Egyesült Államok labdarúgó-válogatottja, amely csupán 1–1-es döntetlent ért el Venezuela ellen.

videó  felkészülési mérkőzés  Venezuela  Egyesült Államok

Videó: 94. perc, középkezdés – ami történt, arra nincsenek szavak

2016-10-03 19:20:09

Ha nem látjuk, nem hisszük el! Elképesztő végjátékot hozott a jordániai U17-es női világbajnokság csoportkörében rendezett Venezuela–Kamerun (2–1) mérkőzés.

videó  női labdarúgás  női foci  Venezuela  U17  Kamerun

Venezuela: gránát és géppisztoly – kiraboltak egy csapatot

2016-09-20 09:50:44

Ismeretlen tettesek kiraboltak egy bajnoki mérkőzésről hazafelé tartó venezuelai futballcsapatot.

Venezuela

Vb 2018: a brazilok a végén szórták meg Ecuadort

2016-09-02 00:31:59

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság selejtezőjének Dél-amerikai zónájában Brazília Neymar tizenegyesből szerzett góljával, valamint Gabriel Jesus kései duplájával 3–0-ra legyőzte a mérkőzés 76. percétől emberhátrányban játszó Ecuadort. A James Rodríguez vezette Kolumbiának két kihagyott tizenegyes is belefért Venezuela ellen, míg Bolívia 2–0-ra legyőzte Perut a 7. fordulóban.

Venezuela  Vb 2018  Peru  Kolumbia  Ecuador  Chile

Rio 2016: Venezuela ráijesztett Durantékra, így is 44 lett közte

2016-08-09 02:04:42

Az Egyesült Államok 113–69-re legyőzte Venezuelát a riói olimpia férfi kosárlabdatornája csoportkörének második fordulójában.

olimpia  férfi kosárlabda  Venezuela  Rio 2016  Egyesült Államok

Copa América: 7–0, 4–1, avagy elődöntős Chile és Argentína

2016-06-19 06:53:57

Argentína 4–1-re megverte Venezuelát, Chile – Eduardo Vargas négy góljára építve – 7–0-ra kiütötte Mexikót az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Copa América magyar idő szerint vasárnapra virradóra lejátszott negyeddöntős mérkőzésein.

Venezuela  Mexikó  Copa América 2016  Copa América  Chile  Argentína

Copa América: nem akármilyen rekordot állított be az uruguayi kapitány

2016-06-14 06:57:34

Az Egyesült Államokban zajló centenáriumi Copa América hétfői játéknapján a C-csoport utolsó fordulójában Uruguay 3–0-ra megverte Jamaicát, míg a kvartett első helyén végző Mexikó 1–1-es döntetlenre végzett Venezuelával.

Óscar Tabárez  Venezuela  Uruguay  Mexikó  Jamaica  Copa América 2016

Copa América: Venezuela győzelemmel kezdte a tornát

2016-06-06 00:41:32

Venezuela labdarúgó-válogatottja 1–0-ra győzött Jamaica ellen a Copa América C-csoportjának első mérkőzésén.

Venezuela  Jamaica  Copa América

Venezuela: világhírű kapitányra nem volt pénz, övé lett a kispad

2016-04-02 18:29:02

Noel Sanvicente helyett Rafael Dudamel irányítja szövetségi kapitányként a venezuelai labdarúgó-válogatottat.

venezuelai labdarúgó-válogatott  Venezuela  Rafael Dudamel

Videó: levitáció – ez minden idők legrejtélyesebb gólöröme

2015-10-27 14:52:28

Igen furcsa „varázslatnak” lehettek szemtanúi a nézők a venezuelai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban játszott Zamora–Estudiantes de Caracas (2–0) találkozón. A 70. percben szerezték meg a vezetést a hazaiak César Martínez révén. A gól utáni ünneplés egészen rejtélyes. Vajon hogy csinálták?

videó  Zamora  Venezuela  Estudiantes

Copa: nagy a bánat, vetkőzéssel búcsúzott a kieső Venezuelától – videó

2015-06-25 11:06:38

Mint ismert, a Copa América C-csoportjának 3. fordulójában Venezuela 2–1-re kikapott Brazíliától, így biztossá vált, hogy nem jut be a torna negyeddöntőjébe. Egy televíziós műsorvezető hölgyet olyannyira lelombozott kedvenceinek kiesése, hogy élő adásban vetkőzött le csak azért, hogy „kifejezze a sajnálatát”...

nemzetközi labdarúgás  Venezuela  Copa América 2015  Copa América

Copa América: Miku brazilok elleni gólja sem ért továbbjutást

2015-06-22 01:27:44

A brazil labdarúgó-válogatott a Copa América csoportkörének záró mérkőzésén 2–1-re legyőzte a magyar származású Miku révén szépítő Venezuelát, így csoportelsőként végzett, míg a vesztes fél nem jutott be a negyeddöntőbe.

Brazília  Copa América  Copa América 2015  Kolumbia  Miku  Peru

Copa América: a brazilok sikerével megmenekültek Jamesék

2015-06-21 23:12:49

A labdarúgó Copa América C-csoportjának záró fordulójában Kolumbia nem bírt Peruval, de a brazil válogatott Venezuela elleni sikerének köszönhetően James Rodríguezék is továbbjutottak a csoportból. A magyar származású Miku bevette a brazilok kapuját, ám találata végül nem ért negyeddöntőt. A csoportelső brazilok Paraguayjal csapnak össze a nyolc között, Peru Bolíviával, Chile Uruguayjal, Argentína pedig Kolumbiával.