Találatok a Roberto Firmino címkére

Találatok száma: 107

Liverpool: Firminóból előtört a brazil, látni kell a passzát!

2020-02-15 19:51:22

Ami másoknak évek gyakorlásával sem menne, az egy-két brazil futballistának már a vérében van – ezt megtanulhattuk rég. Most Roberto Firmino, a Liverpool brazil támadója mutatott be egy olyan passzt a Norwich City elleni bajnokin, amitől leesett az angol szurkolók álla.

videó csel Roberto Firmino Liverpool

Maldív-szigetek, Miami, Dubai – így pihennek a PL-sztárok

2020-02-05 14:14:46

A Premier League-ben több csapat számára is elérkezett a pihenő ideje: a Leicester City február 14-én, a Liverpool február 15-én, az Arsenal február 16-án, a Chelsea és a Manchester United csak február 17-én lép pályára legközelebb. Ezt sokan ki is használják – nézzük, mit csinálnak a sztárfutballisták a szünetben!

angol labdarúgás Virgil van Dijk Trent Alexander-Arnold Roberto Firmino Premier League Pierre-Emerick Aubameyang

Liverpool: újabb fontos győzelem, újabb klubrekord!

2020-01-23 16:45:32

Az éllovas Liverpool 2–1-re nyert a jó erőkből álló Wolverhampton otthonában az angol Premier League 24. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Wolverhampton Roberto Firmino Raúl Jiménez Premier League

Videó: örömkönnyek Alissonnál Firmino döntése után

2020-01-16 18:02:33

Nem szokványos videót tett közzé az Instagramon Roberto Firmino, a Liverpool brazil labdarúgója: a 28 éves támadó kedd este megkeresztelkedett.

videó angol labdarúgás Roberto Firmino Premier League Liverpool Alisson

Ismét nyert a Liverpool, angol és topligás rekorder lett!

2020-01-11 18:11:47

Újra nyert a Liverpool az angol Premier League-ben, ezúttal a Tottenham otthonában, és ezzel Jürgen Klopp legénysége angol és topligás rekordot döntött meg: ilyen jól még soha egy csapat sem rajtolt, mint az első 21 bajnokiján 20 győzelmet arató Liverpool!

onlive! közvetítés Tottenham Roberto Firmino Premier League Liverpool

PL: a listavezető Liverpool kiütötte a Leicester Cityt

2019-12-26 22:57:56

Kiütéses győzelemmel erősítette tovább helyzetét a Liverpool az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19., karácsonyi fordulójában. Jürgen Klopp csapata a nagyszerűen futballozó Roberto Firmino és Trent Alexander-Arnold vezetésével 4–0-ra lépte le a csúcsrangadón a házigazda Leicester Cityt.

Trent Alexander-Arnold Roberto Firmino Premier League PL Liverpool Leicester City

Erődemonstráció: a Liverpool a Leicestert is elsöpörte!

2019-12-26 20:39:20

Klub-vb: először hódította el a trófeát a Liverpool

2019-12-21 21:11:46

Az angol Liverpool csapata a brazil Flamengo 1–0-s legyőzésével megnyerte a 2019-es labdarúgó klubvilágbajnokságot. Az UEFA Bajnokok Ligája győztese hosszabbításra kényszerült a Libertadores-kupa védője ellen, végül pont a brazil Roberto Firmino döntötte el a finálét a 99. percben szerzett góljával.

klubvilágbajnokság klub-vb Roberto Firmino Liverpool Jürgen Klopp Jorge Jesus

Firmino döntött, klubvilágbajnok a Liverpool!

2019-12-21 17:58:21

Nagyot harcolt a Monterrey, de Firmino klub-vb-döntőbe lőtte a Poolt

2019-12-18 17:37:20

Végletekig kiélezett mérkőzésen 2–1-es győzelmet aratott a Liverpool a Monterrey felett a klubvilágbajnokság elődöntőjében a katari Dohában. Ezzel az angol klub bejutott a döntőbe, amelyben a brazil Flamengo vár rá.

klubvilágbajnokság klub-vb Roberto Firmino Monterrey Liverpool

Videó: a zenében sem ügyetlen a Liverpool csatára

2019-11-23 09:54:38

„A man of many talents” – szokták mondani az angolban az olyan (férfi)emberekre, akik több területen is tehetségesek. Nos, a jelek szerint ez tökéletesen illik a Liverpool csatárára, Roberto Firminóra is: a Bajnokok Ligája-győztes brazil játékos nemrég megmutatta, a zongoránál sem ügyetlen!

videó angol labdarúgás Roberto Firmino Premier League Liverpool

BL: látni kell Firmino brazilos passzát Manénak! – videó

2019-10-23 21:38:25

A Liverpool már a második percben előnybe került a Genk ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, mégsem ez volt a meccs legizgalmasabb jelenete az első félidőben! Az ugyanis Roberto Firmino nevéhez fűződik, aki egészen zseniális, igazi brazilos passzt adott Sadio Manénak a kapu előtt.

videó Sadio Mané Roberto Firmino Bajnokok Ligája BL

Felkészülés: „százados” lett Neymar, ikszeltek a brazilok

2019-10-10 15:47:57

Századszor léphetett pályára Neymar a brazil labdarúgó-válogatottban a Szenegál elleni 1–1-es döntetlennel végződő felkészülési mérkőzésen Szingapúrban.

felkészülési mérkőzés brazil válogatott Szingapúr Szenegál Roberto Firmino Neymar

Videó: Firmino szenzációs előkészítése után Szalah-gól

2019-09-14 15:12:42

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában a Liverpool a Newcastle Unitedet fogadta. A hazaiak a 72. percben állították be a végeredményt (3–1)  egy nagyszerű találattal: Roberto Firmino szenzációs sarkalása után Mohamed Szalah passzolt a bal alsóba.

videó Roberto Firmino Newcastle United Mohamed Szalah Liverpool

PL: Mané kiakadt Szalahra, Firmino reakcióját látni kell – videó

2019-09-01 08:45:10

Mint arról beszámoltunk, a Liverpool 3–0-ra legyőzte a Burnleyt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában. Sadio Mané a mérkőzés 38. percében gólt szerzett, lecserélése után azonban meglehetősen feldúlt volt, mivel Mohamed Szalah egy nagy helyzetben nem passzolta le neki a labdát. A szenegáli támadót Roberto Firmino a kispadon próbálta vigasztalni – igaz, a lefújást követően az öltözőfolyosón nehezen tudta palástolni az érzelmeit a brazil támadó, kis híján elnevette magát Szalah és Mané között.

angol labdarúgás Sadio Mané Roberto Firmino Premier League Mohamed Szalah Liverpool

Tizenkettő, de nem tucatmunka: a Liverpool az Arsenalt is legyűrte!

2019-08-24 18:02:47

Három forduló után már csak a Liverpool százszázalékos az angol labdarúgó Premier League-ben: Jürgen Klopp csapata az Anfielden magabiztosan, 3–1-re múlta felül az Arsenalt. A Pool egymást követő tizenkettedik bajnoki mérkőzését nyerte meg.

Unai Emery Roberto Firmino Premier League Mohamed Szalah Liverpool Jürgen Klopp

Copa América: a brazilok nagyon kitömték Perut

2019-06-22 21:48:49

Brazília már az első félidőben háromgólos előnyt szerzett Peru ellen, és végül 5–0-ra meg is nyerte utolsó csoportmérkőzését a Copa Américán. A házigazda selecao csoportelsőként jutott be a legjobb nyolc közé, mögötte pedig Venezuela lett a másik biztos továbbjutó, mivel a szombati játéknap másik meccsén 3–1-re legyőzte Bolíviát. Peru sorsa a többi kvartett hátralévő találkozóitól függ.

Venezuela Roberto Firmino Peru Copa América Brazília Bolívia

Videó: kapus, kapufa, csel… – őrült gólt szerzett Firmino

2019-06-22 21:27:40

A Copa América A-csoportjának harmadik fordulójában a négy ponttal álló Brazília a szintén négypontos Peruval csapott össze, de kis túlzással már a 19. percben eldőlt a meccs. Ekkor ugyanis Roberto Firmino megszerezte a házigazda selecao második találatát – fogalmazzunk úgy, érdekes körülmények közt…

videó perui válogatott brazil válogatott Roberto Firmino Peru Copa América 2019

BL: Firmino szó szerint vörös lett a döntő után – kép

2019-06-02 15:18:54

Vasárnap kora délután megérkezett a szigetországba a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool csapata. Az élesebb szeműeknek egyből feltűnt valami: kiszúrták, hogy a klub csatára, Roberto Firmino az alkalomhoz illő „öltözetben” érkezett vissza Angliába.

kép Roberto Firmino Liverpool Bajnokok Ligája

BL: Klopp sajtótájékoztatón szólt be Guardiolának

2019-05-28 13:31:17

Jürgen Klopp, a Liverpool FC vezetőedzője kedden tartott sajtótájékoztatót a Bajnokok Ligája-döntő előtt, ahol viccesen üzent Pep Guardiolának, valamint elárulta, hogy Roberto Firmino újra edzésbe állt, és minden bizonnyal pályára lép szombaton, a Tottenham Hotspur ellen.