Találatok a Roberto Firmino címkére

Találatok száma: 67

BL: „Idióta…” – Firmino reagált Sergio Ramos beszólására

2018-06-08 09:52:07

„Nem is az a karja sérült meg Mohamed Szalahnak, amelyikkel összeakadtunk, erre azt olvasom, hogy én cselgáncsfogásokat alkalmaztam rajta. Mi lesz a következő, Firmino azt mondja, hogy megfázott, mert rácsöppent az izzadtságom?!” – mondta nemrég Sergio Ramos, a Real Madrid klasszisa a Bajnokok Ligája döntőjében történt esetről. Most megkérdezték a spanyol által emlegetett Roberto Firminót, mit gondol erről a kommentről…

videó Sergio Ramos Roberto Firmino Mohamed Szalah Bajnokok Ligája BL-döntő

Poszt-trauma: a Liverpool kettő egyre kikap a Realtól?

2018-05-25 17:37:22

A Liverpool és a Real Madrid vívja a világbajnokság előtti legizgalmasabb futballmérkőzést, megnéztük, hogy kik nézhetnek leggyakrabban farkasszemet egymással a Bajnokok Ligája fináléjában, kik vívnak meg egymással leggyakrabban, és mi ígérnek ezek a párviadalok? Természetesen ezernyi más duellt és szempontot górcső alá lehetne vetni (mi sem automatikusan 11 párharcot sorolunk fel!), várjuk kedves olvasóink ötleteit, véleményét a fórumunkon!

beharangozó Zinédine Zidane Sadio Mané Roberto Firmino Real Madrid Mohamed Szalah

Firmino már a BL-döntő előtt elment nyaralni feleségével – KÉPEK

2018-05-17 09:33:16

Paradicsomi körülmények között készül a május 26-i, Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-döntőre Roberto Firmino, aki csinos és cseppet sem szégyenlős feleségével, Larissa Pereirával ibizai villámnyaralással hangol a kijevi fináléra.

kép fotó Roberto Firmino Liverpool

BL: a Liverpool triója megdöntötte a BBC csúcsát

2018-05-03 12:52:16

Elképesztő formában futballozik a szezonban a Liverpool támadósora, a Mohamed Szalah, Roberto Firmino, Sadio Mané alkotta trió már 29 gólnál jár a Bajnokok Ligája 2017–2018-as kiírásában, s ezzel átadta a múltnak a Real Madrid 2013–2014-es rekordját.

Sadio Mané Roberto Firmino Real Madrid Mohamed Szalah Liverpool Karim Benzema

Liverpool: a brazil kulcsember szerződést hosszabbított

2018-04-29 19:12:52

Roberto Firmino szerződést hosszabbított az angol élvonalbeli Liverpool labdarúgócsapatával – adta hírül a klub hivatalos honlapján.

angol foci Roberto Firmino Premier League Liverpool

BL: Rooney és Neymar a múlté – Milner az új gólpasszkirály!

2018-04-24 23:45:45

Ha egy kvízműsorban kapjuk kérdésként, most már James Milner nevét kell mondanunk, ha az jön szóba, melyik labdarúgó jegyezte egy BL-idény során a legtöbb gólpasszt.

Wayne Rooney Roma Roberto Firmino Neymar Liverpool James Milner

BL: Azt mondtam neki, szabályos gól volt, ezért állított ki – Guardiola

2018-04-10 23:43:53

A Liverpool kettős sikerrel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe, miután a negyeddöntő második meccsén 2–1-re legyőzte a Manchester Cityt, s így összesítésben 5–1-re jobbnak bizonyult az angol „belharcban”. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón Josep Guardiola, a Manchester City menedzsere bírózott egy kicsit, míg Jürgen Klopp elmondta: 45 perc után egyáltalán nem volt elégedett a látottakkal. Bezzeg azzal, ami azután történt!

Roberto Firmino Pep Guardiola Mohamed Szalah Manchester City Liverpool Jürgen Klopp

Guardiola a lelátón, a City padlón: négy között a Liverpool!

2018-04-10 18:57:25

A Liverpool kettős sikerrel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe, miután a negyeddöntő második meccsén 2–1-re legyőzte a Manchester Cityt, s így összesítésben 5–1-re jobbnak bizonyult az angol „belharcban”.

Liverpool: „Coutinho téli távozása jót tett a csapatnak”

2018-04-08 12:41:38

A Liverpool Manchester City elleni szerdai 3–0-s BL-sikere után sokan próbálják megfejteni, mitől ilyen jó Jürgen Klopp csapata. Különleges magyarázattal állt elő Mark Schwarzer korábbi ausztrál kapus, aki 1996 és 2016 között 562 bajnokin védett Angliában.

Sadio Mané Roberto Firmino Philippe Coutinho Mohamed Szalah Mark Schwarzer Liverpool

Liverpool: nagylelkű volt a kis szurkoló, meglett a jutalma

2018-03-10 09:51:45

Nagyszerű sztori látott napvilágot egy Liverpool-szurkoló kisfiúról, Alfie Radfordról. A fiatalember egy nap úgy döntött, hogy összes zsebpénzét felajánlja egy olyan szervezetnek, amely ételt oszt a rászorulóknak. Alfie ezzel lefutottnak érezte a történetet, ám volt még egy fordulat…

Roberto Firmino Liverpool Andrew Robertson

Liverpool: az FA döntött a rasszizmussal vádolt Firminóról

2018-02-22 08:45:50

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) nem indít fegyelmi eljárást Roberto Firmino ellen, aki állítólag rasszista megjegyzéseket tett Mason Holgate-re a Liverpool–Everton kupamérkőzésen (2–1).

Roberto Firmino Liverpool FA Everton Anglia

Liverpool: Sárkány ellen Sadio Mané!

2018-02-14 19:35:30

Az első mérkőzésen el is dőlt a Porto és a Liverpool párharca: az angolok öt nullára nyertek idegenben, ezzel gyakorlatilag jegyet váltottak a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé.

onlive! közvetítés Sadio Mané Roberto Firmino Porto Mohames Szalah

PL: Szalah és Firmino villanásai három pontot értek a Poolnak

2018-02-11 19:00:49

Roberto Firmino és Mohamed Szalah is betalált, a Liverpool 2–0-ra legyőzte a Southamptont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 27. fordulójának vasárnapi utolsó mérkőzésén.

Southampton Roberto Firmino Premier League Mohamed Szalah Liverpool

FA-kupa: szenzációs gólok, a West Bromwich kiejtette a Liverpoolt

2018-01-27 20:58:18

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában a West Bromwich Albion meglepetésre 3–2-re legyőzte a Liverpoolt.

West Bromwich Albion Roberto Firmino Liverpool Jay Rodriguez FA-kupa

Videó: két perc alatt két csodagólt lőtt a Liverpool

2018-01-14 18:24:37

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójának rangadóján a Liverpool két perc alatt két pazar gólt szerzett a Manchester City ellen: az 59. percben Roberto Firmino rázta le magáról a védőjét, majd Edersont átemelve a kapuba helyezte a labdát, míg két perccel később Sadio Mané pókhálózta ki a jobb felső sarkot. Sőt, nem sokkal később Mohamed Szalah is beköszönt. Íme, a gólok!

Sadio Mané Roberto Firmino Premier League Mohamed Szalah Manchester City Liverpool

Liverpool: rasszista vádak – vizsgálat indul a csatár miatt

2018-01-06 08:57:52

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) vizsgálatot indít a Liverpool–Everton kupamérkőzésen (2–1) történt incidens miatt. Állítólag Roberto Firmino, a Pool brazil támadója rasszista megjegyzéseket tett Mason Holgate-re, a kékek védőjére.

Roberto Firmino Mason Holgate Liverpool FA-kupa Everton

FA-kupa: a nézők közé lökték Firminót a derbin – videó

2018-01-05 21:59:16

A labdarúgó FA-kupában már a legjobb 32 közé jutásért összekerült egymással a Liverpool és az Everton. A Mersey-parti derbi első félidejének hajrájában egy durvaságnak is szemtanúi lehettek a nézők: Mason Holgate egyszerűen a nézők közé lökte Roberto Firminót.

Pazar futballélményt rakott az Arsenal és a Liverpool a fa alá

2017-12-22 20:33:34

Egészen káprázatos mérkőzéssel kedveskedett az Arsenal és a Liverpool a futballdrukkereknek: a Premier League 19. fordulójának nyitó rangadóján 3–3-as döntetlen született. A Liverpool 52 percig óriási fölényben volt és kétgólos előnyt szerzett, hogy az Arsenal hat perc alatt, a semmiből fordítson – a végeredményt Roberto Firmino állította be, így mindkét csapat egy ponttal gazdagodott.

Roberto Firmino Premier League Philippe Coutinho PL Mohamed Szalah Mesut Özil

Videó: 87 másodperc kellett a Pool góljához Sevillában

2017-11-21 21:06:37

Villámgyorsan, a második percben megszerezte a vezetést a Liverpool Sevillában a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában. Philippe Coutinho szöglete után Roberto Firmino passzolt a kapuba közelről.

videó Sevilla Roberto Firmino Liverpool Bajnokok Ligája BL

BL: Firmino pazar kötényére nincsenek szavak – videó

2017-11-02 11:58:20

Mint ismert, a Liverpool az idegenbeli 7–0-s siker után hazai pályán 3–0-ra nyert a Maribor ellen a Bajnokok Ligájában. A szerda este az Anfield Roadon rendezett mérkőzésen Roberto Firmino gólt nem szerzett, de többek között ezzel a pazar csellel járult hozzá a liverpooli gálához.