Találatok a Roberto Firmino címkére

Találatok száma: 94

Videó: Firmino szenzációs előkészítése után Szalah-gól

2019-09-14 15:12:42

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában a Liverpool a Newcastle Unitedet fogadta. A hazaiak a 72. percben állították be a végeredményt (3–1)  egy nagyszerű találattal: Roberto Firmino szenzációs sarkalása után Mohamed Szalah passzolt a bal alsóba.

videó Roberto Firmino Newcastle United Mohamed Szalah Liverpool

PL: Mané kiakadt Szalahra, Firmino reakcióját látni kell – videó

2019-09-01 08:45:10

Mint arról beszámoltunk, a Liverpool 3–0-ra legyőzte a Burnleyt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában. Sadio Mané a mérkőzés 38. percében gólt szerzett, lecserélése után azonban meglehetősen feldúlt volt, mivel Mohamed Szalah egy nagy helyzetben nem passzolta le neki a labdát. A szenegáli támadót Roberto Firmino a kispadon próbálta vigasztalni – igaz, a lefújást követően az öltözőfolyosón nehezen tudta palástolni az érzelmeit a brazil támadó, kis híján elnevette magát Szalah és Mané között.

angol labdarúgás Sadio Mané Roberto Firmino Premier League Mohamed Szalah Liverpool

Tizenkettő, de nem tucatmunka: a Liverpool az Arsenalt is legyűrte!

2019-08-24 18:02:47

Három forduló után már csak a Liverpool százszázalékos az angol labdarúgó Premier League-ben: Jürgen Klopp csapata az Anfielden magabiztosan, 3–1-re múlta felül az Arsenalt. A Pool egymást követő tizenkettedik bajnoki mérkőzését nyerte meg.

Unai Emery Roberto Firmino Premier League Mohamed Szalah Liverpool Jürgen Klopp

Copa América: a brazilok nagyon kitömték Perut

2019-06-22 21:48:49

Brazília már az első félidőben háromgólos előnyt szerzett Peru ellen, és végül 5–0-ra meg is nyerte utolsó csoportmérkőzését a Copa Américán. A házigazda selecao csoportelsőként jutott be a legjobb nyolc közé, mögötte pedig Venezuela lett a másik biztos továbbjutó, mivel a szombati játéknap másik meccsén 3–1-re legyőzte Bolíviát. Peru sorsa a többi kvartett hátralévő találkozóitól függ.

Venezuela Roberto Firmino Peru Copa América Brazília Bolívia

Videó: kapus, kapufa, csel… – őrült gólt szerzett Firmino

2019-06-22 21:27:40

A Copa América A-csoportjának harmadik fordulójában a négy ponttal álló Brazília a szintén négypontos Peruval csapott össze, de kis túlzással már a 19. percben eldőlt a meccs. Ekkor ugyanis Roberto Firmino megszerezte a házigazda selecao második találatát – fogalmazzunk úgy, érdekes körülmények közt…

videó perui válogatott brazil válogatott Roberto Firmino Peru Copa América 2019

BL: Firmino szó szerint vörös lett a döntő után – kép

2019-06-02 15:18:54

Vasárnap kora délután megérkezett a szigetországba a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool csapata. Az élesebb szeműeknek egyből feltűnt valami: kiszúrták, hogy a klub csatára, Roberto Firmino az alkalomhoz illő „öltözetben” érkezett vissza Angliába.

kép Roberto Firmino Liverpool Bajnokok Ligája

BL: Klopp sajtótájékoztatón szólt be Guardiolának

2019-05-28 13:31:17

Jürgen Klopp, a Liverpool FC vezetőedzője kedden tartott sajtótájékoztatót a Bajnokok Ligája-döntő előtt, ahol viccesen üzent Pep Guardiolának, valamint elárulta, hogy Roberto Firmino újra edzésbe állt, és minden bizonnyal pályára lép szombaton, a Tottenham Hotspur ellen.

Tottenham Roberto Firmino Pep Guardiola Naby Keita Liverpool Jürgen Klopp

Bajnokok Ligája: újra edzésben a Liverpool támadója

2019-05-21 17:30:49

Kedden újra edzésbe állt Roberto Firmino, a Liverpool támadója, aki a csapattal együtt reménykedhet abban, hogy pályára léphet a labdarúgó Bajnokok Ligája jövő szombati, madridi döntőjében.

Roberto Firmino Liverpool Bajnokok Ligája BL

BL: sem Firmino, sem Szalah? Rossz hírek Liverpoolban

2019-05-06 08:29:27

A párharc első mérkőzésén megsérülő Naby Keita után újabb játékost veszített el a Liverpool labdarúgócsapata az FC Barcelona elleni Bajnokok Ligája-elődöntő keddi visszavágója előtt: Jürgen Klopp menedzser vasárnap elárulta, hogy Roberto Firmino biztosan kihagyja a találkozót, míg spanyol sajtóértesülések szerint az orvosok Mohamed Szalahnak sem ajánlják a játékot.

Roberto Firmino Mohamed Szalah Liverpool Jürgen Klopp Dejan Lovren Barcelona

BL: kérdéses a Liverpool-sztár játéka a Barcelona ellen

2019-04-27 09:48:06

A sport.es információi szerint kérdéses Roberto Firmino játéka a jövő szerdai Barcelona–Liverpool Bajnokok Ligája-elődöntő első mérkőzésén.

Roberto Firmino Liverpool Barcelona Bajnokok Ligája

BL: Lloris a büntetőölő, csak CR Firmino előtt, újra lecsapott a Drake-átok

2019-04-10 10:54:59

Kedd este a Tottenham és a Liverpool is élt a hazai pálya előnyével a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, a londoniak a Manchester Cityt (1–0) győzték le, a Mersey-parti csapat a Porto (2–0) ellen tett nagy lépést a továbbjutás felé. Lássuk a legérdekesebb statisztikákat!

Tottenham Sergio Agüero Roberto Firmino Porto Manchester City Liverpool

Liverpool: fontos győzelem, hatalmas szerencsével

2019-03-31 17:14:52

A Liverpool nagy szerencsével legyőzte odahaza a Tottenhamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League 32. fordulójának nagy rangadóján.

onlive! közvetítés Tottenham Toby Alderweireld Roberto Firmino Premier League

Mi a közös a Leipzig védőjében, Bödében és Diego Costában?

2019-03-19 13:35:46

Valamennyien úgy mutatkoztak be a felnőttválogatottban, hogy előtte egyszer sem léptek pályára utánpótlás-válogatottban. A kiindulópont Marcel Halstenberg: az RB Leipzig 27 éves védője anno úgy került be a német keretbe, hogy korábban egyik korosztályos nemzeti csapatban sem szerepelt. A csütörtökön kezdődő Európa-bajnoki selejtező sorozat előtt összegyűjtöttük azokat a még aktív futballistákat, akik az utánpótlásbeli lépcsőfokokat kihagyva rögtön a felnőtteknél kezdve ölthették magukra először a címeres mezt. (Névsorunk természetesen a teljesség igénye nélkül készült.)

német válogatott foci Eb 2020 Roberto Firmino RB Leipzig Németország N'Golo Kanté

Kép: szokatlan fotópartnerrel pózolt a kispadon Firmino

2019-03-03 20:51:38

Mint ismert, 0–0-s döntetlennel ért véget az Everton–Liverpool városi derbi vasárnap, így a „vörösök” visszacsúsztak a tabella második helyére. A mérkőzést cserejátékosként kezdő, majd a 63. percben beszálló Pool-csatár, Roberto Firmino nem nagyon izgult a végeredmény miatt: a kispadon egy, a nézőtéren helyet foglaló édesanya babájával fotózkodott.

videó angol labdarúgás Roberto Firmino Premier League Liverpool

BL: Hazai pályán nem mindig előny kezdeni, de… – Klopp

2019-02-18 18:31:15

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Liverpool hazai pályán fogadja kedden a Bayern Münchent. A liverpooliak hétfőn tartották meg a mérkőzés előtti szokásos sajtótájékoztatójukat, amelyen vezetőedzőjük, Jürgen Klopp és csapatkapitányuk, Jordan Henderson válaszolt a sajtó munkatársainak kérdéseire.

Roberto Firmino Liverpool Jürgen Klopp Jordan Henderson Bayern München Bajnokok Ligája

PL: a Man. City nyerte a csúcsrangadót, oda a Liverpool-veretlenség!

2019-01-03 22:58:35

Az angol labdarúgó Premier League 21. fordulójának csúcsrangadóján a Manchester City az Etihad Stadionban 2–1-re legyőzte a listavezető Liverpoolt, elvéve a Pool veretlenségét. A Liverpool előnye négy pontra csökkent a tabella élén a Manchester Cityvel szemben.

Sergio Agüero Roberto Firmino Premier League Pep Guardiola PL Manchester City

Sané döntött, a Manchester City elvette a Liverpool veretlenségét!

2019-01-03 20:47:54

Az angol labdarúgó Premier League 21. fordulójának csúcsrangadóján a Manchester City az Etihad Stadionban 2–1-re legyőzte a listavezető Liverpoolt, elvéve a „vörösök” veretlenségét. A Liverpool előnye négy pontra csökkent a tabella élén a Manchester Cityvel szemben.

PL: a Liverpool kiütötte az Arsenalt, 9 ponttal megugrott

2018-12-29 20:25:20

A 2018-as esztendő utolsó fordulóját rendezik meg szombaton és vasárnap az angol labdarúgó Premier League-ben: a 20. forduló slágermérkőzése a listavezető Liverpool és az 5. helyen álló Arsenal összecsapása volt az Anfielden. Bár a londoniak hamar vezetést szereztek, a Liverpool lehengerlő játékkal fordított, már az első félidő után 4–1-es előnyben volt, és végül 5–1-re nyerte meg az összecsapást. A Tottenham Hotspur vereségét kihasználó Liverpool immár kilencpontos előnnyel vezeti a tabellát – igaz, a Manchester City csak vasárnap játszik.

Unai Emery Sadio Mané Roberto Firmino Premier League Mohamed Szalah Liverpool

Videó: két percen belül két gólt lőtt Firmino az Arsenalnak!

2018-12-29 18:52:28

Hiába szerzett vezetést Ainsley Maitland-Niles a Liverpool–Arsenal mérkőzésen, a „vörösök” támadója, Roberto Firmino két perc alatt megfordította a mérkőzés állását. Az első találatnál egy ide-oda pattogó labdára csapott le, nem sokkal később pedig egy remek szóló után zörgette meg a hálót.