Találatok a Roberto Firmino címkére

Találatok száma: 57

Liverpool: az FA döntött a rasszizmussal vádolt Firminóról

2018-02-22 08:45:50

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) nem indít fegyelmi eljárást Roberto Firmino ellen, aki állítólag rasszista megjegyzéseket tett Mason Holgate-re a Liverpool–Everton kupamérkőzésen (2–1).

Roberto Firmino  Liverpool  FA  Everton  Anglia

Liverpool: Sárkány ellen Sadio Mané!

2018-02-14 19:35:30

Az első mérkőzésen el is dőlt a Porto és a Liverpool párharca: az angolok öt nullára nyertek idegenben, ezzel gyakorlatilag jegyet váltottak a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé.

onlive!  közvetítés  Sadio Mané  Roberto Firmino  Porto  Mohames Szalah

PL: Szalah és Firmino villanásai három pontot értek a Poolnak

2018-02-11 19:00:49

Roberto Firmino és Mohamed Szalah is betalált, a Liverpool 2–0-ra legyőzte a Southamptont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 27. fordulójának vasárnapi utolsó mérkőzésén.

Southampton  Roberto Firmino  Premier League  Mohamed Szalah  Liverpool

FA-kupa: szenzációs gólok, a West Bromwich kiejtette a Liverpoolt

2018-01-27 20:58:18

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában a West Bromwich Albion meglepetésre 3–2-re legyőzte a Liverpoolt.

West Bromwich Albion  Roberto Firmino  Liverpool  Jay Rodriguez  FA-kupa

Videó: két perc alatt két csodagólt lőtt a Liverpool

2018-01-14 18:24:37

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójának rangadóján a Liverpool két perc alatt két pazar gólt szerzett a Manchester City ellen: az 59. percben Roberto Firmino rázta le magáról a védőjét, majd Edersont átemelve a kapuba helyezte a labdát, míg két perccel később Sadio Mané pókhálózta ki a jobb felső sarkot. Sőt, nem sokkal később Mohamed Szalah is beköszönt. Íme, a gólok!

Sadio Mané  Roberto Firmino  Premier League  Mohamed Szalah  Manchester City  Liverpool

Liverpool: rasszista vádak – vizsgálat indul a csatár miatt

2018-01-06 08:57:52

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) vizsgálatot indít a Liverpool–Everton kupamérkőzésen (2–1) történt incidens miatt. Állítólag Roberto Firmino, a Pool brazil támadója rasszista megjegyzéseket tett Mason Holgate-re, a kékek védőjére.

Roberto Firmino  Mason Holgate  Liverpool  FA-kupa  Everton

FA-kupa: a nézők közé lökték Firminót a derbin – videó

2018-01-05 21:59:16

A labdarúgó FA-kupában már a legjobb 32 közé jutásért összekerült egymással a Liverpool és az Everton. A Mersey-parti derbi első félidejének hajrájában egy durvaságnak is szemtanúi lehettek a nézők: Mason Holgate egyszerűen a nézők közé lökte Roberto Firminót.

Pazar futballélményt rakott az Arsenal és a Liverpool a fa alá

2017-12-22 20:33:34

Egészen káprázatos mérkőzéssel kedveskedett az Arsenal és a Liverpool a futballdrukkereknek: a Premier League 19. fordulójának nyitó rangadóján 3–3-as döntetlen született. A Liverpool 52 percig óriási fölényben volt és kétgólos előnyt szerzett, hogy az Arsenal hat perc alatt, a semmiből fordítson – a végeredményt Roberto Firmino állította be, így mindkét csapat egy ponttal gazdagodott.

Roberto Firmino  Premier League  Philippe Coutinho  PL  Mohamed Szalah  Mesut Özil

Videó: 87 másodperc kellett a Pool góljához Sevillában

2017-11-21 21:06:37

Villámgyorsan, a második percben megszerezte a vezetést a Liverpool Sevillában a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában. Philippe Coutinho szöglete után Roberto Firmino passzolt a kapuba közelről.

videó  Sevilla  Roberto Firmino  Liverpool  Bajnokok Ligája  BL

BL: Firmino pazar kötényére nincsenek szavak – videó

2017-11-02 11:58:20

Mint ismert, a Liverpool az idegenbeli 7–0-s siker után hazai pályán 3–0-ra nyert a Maribor ellen a Bajnokok Ligájában. A szerda este az Anfield Roadon rendezett mérkőzésen Roberto Firmino gólt nem szerzett, de többek között ezzel a pazar csellel járult hozzá a liverpooli gálához.

Roberto Firmino  Maribor  Liverpool  Bajnokok Ligája  BL

Videó: elsírta magát a Liverpool sztárja a meccs után

2017-09-14 10:32:40

Roberto Firmino a Liverpool 2–1-es vezetésénél tizenegyest hibázott szerdán a Bajnokok Ligája E-csoportjának első fordulójában. Jürgen Klopp gárdája 2–2-es döntetlenre végzett a Sevillával, s hogy ez mennyire megviselte a brazil játékost, mi sem mutatja jobban, mint az alábbi videó. Könnyek a végső hármas sípszó után…

Roberto Firmino  Liverpool  Bajnokok Ligája

Négygólos vereséggel búcsúzott Sánchez és Ox?

2017-08-27 16:48:51

Négygólos verést mért a borzasztóan halovány Arsenalra odahaza a Liverpool, a londoniak nem is lőttek vagy fejeltek a kapu felületére. Sokáig úgy tűnt, hogy csak egy góllal nyer a Tottenham a Burnley ellen, de ez a siker is három pontot ért volna, ám a 92. percben egyenlítettek a vendégek.

onlive!  közvetítés  Tottenham  Sadio Mané  Roberto Firmino  Premier Legue

BL: sima liverpooli továbbjutás a Hoffenheim ellen

2017-08-23 22:38:00

Az angol Liverpool kitűnő játékkal, magabiztosan jutott fel a labdarúgó Bajnokok Ligája főtáblájára, miután az Anfielden 4–2-re felülmúlta a német Hoffenheimet. A Liverpool kettős győzelemmel, 6–3-as összesítéssel ment tovább. A Hoffenheim magyar válogatott centere, Szalai Ádám az 56. percben lépett pályára.

visszavágó  Szalai Ádám  Sandro Wagner  Sadio Mané  Roberto Firmino  Mark Uth

Csúcssebesség: a Liverpool 21 perc alatt elsöpörte a Hoffenheimet

2017-08-23 20:31:51

Az angol Liverpool kitűnő játékkal, magabiztosan jutott fel a labdarúgó Bajnokok Ligája főtáblájára, miután az Anfielden 4–2-re megverte a német Hoffenheimet. A Liverpool kettős győzelemmel, 6–3-as összesítéssel ment tovább. A Hoffenheim magyar válogatott centere, Szalai Ádám az 56. percben lépett pályára.

PL: az első félidő döntött, Liverpool-siker az Arsenal ellen

2017-03-04 20:25:42

Az angol Premier League 27. fordulójában a Liverpool az Arsenalt fogadta, és elsősorban az első félidőben mutatott jó teljesítményének köszönhetően 3–1-es győzelmet aratott.

Sadio Mané  Roberto Firmino  Premier League  Philippe Coutinho  PL  Liverpool

Pool: Firmino ittasan vezetett, bevonták a jogosítványát

2017-02-01 17:39:13

A bíróság egy évre bevonta Roberto Firminónak, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Liverpool sztárjának jogosítványát.

Roberto Firmino  Premier League  Liverpool

Videó: Klopp Mourinhóval veszekedett, majd ugrálni kezdett

2017-01-15 19:29:42

Mint arról beszámoltunk, 1–1-es döntetlennel ért véget a Manchester United–Liverpool rangadó az angol labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. A meccs 91. percében a vendégek támadója, Roberto Firmino próbált volna elindulni, de a „vörös ördögök” középpályása, Ander Herrera visszahúzta, erre a brazil fellökte a spanyolt. A játékvezető mindkét félnek sárga lapot adott, az oldalvonal mellett azonban a két menedzser, José Mourinho és Jürgen Klopp heves szóváltásban folytatta az eset megvitatását.

angol labdarúgás  Roberto Firmino  Manchester United  Liverpool  Jürgen Klopp  José Mourinho

Liverpool: Firmino nehezebben értette meg, mit akart Klopp

2017-01-12 22:39:24

A szerdai Southampton–Liverpool (1–0) Ligakupa-meccs második félidejében – már hazai vezetésnél – Jürgen Klopp, a vendégek menedzsere egy papírt adott Daniel Sturridge-nak, aki körbefutott a pályán, hogy továbbítsa az utasításokat. A német mester később elárulta, mi állt a cédulán.

Southampton  Roberto Firmino  Liverpool  Jürgen Klopp  Daniel Sturridge

Liverpool: betörtek a sztárhoz, azóta biztonsági emberek őrzik a házát

2017-01-09 15:57:05

Roberto Firmino, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpool támadója nem könnyű heteken van túl. Nemrég ittas vezetés miatt állt bíróság elé, most pedig kiderült, hogy karácsony előtt néhány nappal betörtek a házába.

angol foci  Roberto Firmino  Premier League  Liverpool  Jürgen Klopp

PL: a Liverpool 0–1 után elsöpörte a Stoke Cityt

2016-12-27 20:09:59

Visszaszerezte az angol labdarúgó Premier League-ben a 2. helyet a Liverpool, mely a karácsonyi, 18. forduló egyetlen keddi mérkőzésén 4–1-re legyőzte a Stoke Cityt.

Stoke City  Roberto Firmino  Premier League  Liverpool  Jonathan Walters  Daniel Sturridge