Argentína: Icardi felesége belerúgott egyet Sampaoliba

Wanda Nara, Mauro Icardi felesége és egyben ügynöke most először szólalt meg Jorge Sampaolival és az argentin válogatottal kapcsolatban.

vb 2018 foci vb 2018 argentin válogatott Wanda Nara Mauro Icardi Lionel Messi

Amikor a szex miatt ugrott a vb-siker I.

2018-06-26 22:42:29

A férfiak köztudottan angyalok, de amikor össze vannak zárva férfitársaikkal, messze családjuktól, akkor pláne szentek, a nagy tornák alatt pedig különösképpen távol tartják magukat a női szurkolóktól. Na jó, nem is – miközben néhány játékos kifejezetten a testi szerelem miatt passzolta a vb-szereplést!

vb-sztorik vb 2018 szex foci vb 2018 Romário Mauro Icardi

Akiknek ellopták a világbajnokságát: a lemaradók (rém)álomkerete

2018-06-12 21:46:06

Ugyan vajjal-sajttal bőven megrakott, de nehéz kenyér a profi labdarúgóké is, példának okáért itt lesz a nyári világbajnokság, amelyről több klasszis is lemarad. Igaz, olyan nagyságok sem léphettek pályára vb-n különböző okok miatt, mint George Weah, Ryan Giggs, Ian Rush, Abedi Pelé, Valentino Mazzola, Bernd Schuster, Alfredo Di Stéfano, Eric Cantona, George Best vagy legújabban Gareth Bale – és erről a tornától is több remek futballista marad távol, annak ellenére, hogy a válogatottja viszont szerepel.

Álvaro Morata vb 2018 foci vb 2018 Zlatan Ibrahimovic Wanda Nara Shkodran Mustafi

A Juve nem hibázott, a Napoli igen; centik hiányoztak a Laziónak

2018-05-21 21:53:17

Nincs új a nap alatt Olaszországban: a Juventus sorozatban hetedszer nyerte meg a Serie A küzdelmeit. A Napoli ezúttal is elszúrta a végét, a többiek pedig egymással kardoztak, a torinóiak és nápolyiak versenyfutásába nem tudtak beleszólni. Kivesézzük az olasz labdarúgó-bajnokság hétvégén véget ért 2017–2018-as szezonját.

olasz foci Simone Inzaghi Serie A Roma Napoli Nagy Ádám

Aranycipő: Messi győzelme egy hét múlva válik hivatalossá

2018-05-22 11:46:55

Mauro Icardi és Cristiano Ronaldo egy-egy gólt szerezve javított a helyezésén, és feljött a negyedik illetve nyolcadik helyre, de nem tudták befolyásolni az európai labdarúgó-bajnokságok legjobb góllövőjének járó Aranycipő sorsát. Hivatalos eredményhirdetésre május 28-án kerül sor, de már biztos, hogy Lionel Messi lesz az első Mohamed Szalah és Harry Kane előtt.

Mauro Icardi Lionel Messi Cristiano Ronaldo Aranycipő

Vb 2018: Crespónak igaza volt? Icardi nem utazik a vb-re!

2018-05-21 18:17:43

Jorge Sampaoli, az argentin labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette 23 fős keretét az oroszországi világbajnokságra. Óriási meglepetésre nincs a listán Mauro Icardi, az Inter pazar szezont záró támadója.

vb-keret vb 2018 kerethirdetés foci vb 2018 argentin válogatott Mauro Icardi

Elképesztő mérkőzésen lett BL-induló az Inter

2018-05-20 09:09:19

Fordítani tudott az Inter a Lazio otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) utolsó, 38. fordulójában, ezzel a milánóiak – éppen a legyőzött riválist leszorítva – befutottak a tabella negyedik, még éppen Bajnokok Ligája-indulást érő helyére.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Szenad Lulics Serie A Patric

Vb 2018: hiába Crespo elmélete, Icardi az argentin bő keretben

2018-05-14 17:49:12

Az argentin válogatott szövetségi kapitánya, Jorge Sampaoli kihirdette bő, 35 fős keretét a 2018-as világbajnokságra. A korábbi kiváló argentin válogatott támadó, Hernán Crespo elmélete ellenére Mauro Icardi nevét is olvashatjuk a listán.

Argentína: Crespo tudja, miért nem lesz ott Icardi a vb-n

2018-05-14 12:56:23

Az argentinok korábbi legendás támadója, Hernán Crespo elárulta, szerinte Mauro Icardi azért nem lesz ott a nyári világbajnokságon, mert nem tartozik Lionel Messi baráti köréhez.

vb 2018 Mauro Icardi Lionel Messi Hernán Crespo Argentína

Serie A: az Inter egy félidő alatt lefutballozta az Udinesét

2018-05-06 14:30:25

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén az Inter könnyedén győzött az Udinese vendégeként.

Udinese Serie A Mauro Icardi Inter

Őrült hajrában fordított a Juventus az Inter otthonában

2018-04-28 16:53:06

Roppant izgalmas és fordulatos mérkőzésen győzött a bajnoki címre törő Juventus a Bajnokok Ligáját megcélzó Inter otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának nagy rangadóján.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Serie A Milan Skriniar Mauro Icardi

Serie A: az Inter majdnem elszórakozta kétgólos előnyét

2018-04-22 16:59:34

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Inter 2–1-re nyert a Chievo otthonában. Az utolsó perchez érkezve a milánóiak két góllal vezettek, ehhez képest a végén majdnem egyenlített a házigazda.

Serie A Mauro Icardi Lazio Inter Ciro Immobile Chievo

Serie A: Icardi megcsinálta, amit Ronaldo és Ibrahimovic

2018-04-17 19:36:56

Az Internazionale labdarúgócsapata 4–0-ra nyert hazai pályán a Cagliari ellen a Serie A 33. fordulójának nyitó mérkőzésén.

olasz foci Serie A Mauro Icardi Inter Cagliari

Icardi kétszer is az üres kapu mellé lőtt, örülhetett a Milan

2018-04-04 08:13:10

Remek hangulatban telt, de nem született gól a Milan–Inter derbin a Serie A 27. fordulójában.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Serie A Milan Mauro Icardi

Serie A: az Icardi, Perisic duó simán elintézte a Veronát

2018-03-31 15:52:04

Az Internazionale 3–0-ra legyőzte a Hellas Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 30. fordulójában. A Lazio sokáig szenvedett a Benevento ellen, ám végül felőrölte, s kiütötte az újoncot.

olasz foci Serie A Mauro Icardi Internazionale Inter

Aranycipő: Szalah az élen, faképnél hagyta a többieket

2018-03-20 09:53:26

Mohamed Szalah hatpontos előnyre tett szert az európai Aranycipőért folytatott harcban: a Liverpool támadója szombaton négy góllal (és egy gólpasszal) járult hozzá a Watford kiütéséhez (5–0), ezzel élre állt a rangsorban.

Neymar Mohamed Szalah Mauro Icardi Lionel Messi Aranycipő

Serie A: az Inter öt gólt lőtt a Sampnak, Icardi négyet

2018-03-18 14:24:07

Bő húsz perc tapogatózás után az Inter „kivégezte” a Sampdoriát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában, Genovában. A szünetig négy gólt szereztek a milánóiak, Mauro Icardi az első félidőben mesterhármasig jutott, majd lőtt még egyet, így 5–0-ra győztek a vendégek.

Serie A Sampdoria Mauro Icardi Inter

Internazionale: a klubikon odaszúrt Mauro Icardinak

2018-03-02 14:41:29

Iván Córdoba, az Internazionale labdarúgócsapatának ikonja odaszúrt a jelenkori futballistáknak – köztük némileg kiosztotta Mauro Icardit, a fekete-kékek csapatkapitányát is.

olasz foci Serie A Mauro Icardi Iván Córdoba Inter

Aranycipő: a duplázó Cavani beérte az éllovas Kane-t

2018-02-20 11:48:19

A PSG-ben a hétvégén duplázó Edinson Cavani már 23 gólnál jár a Ligue 1 idényében, az Aranycipőért folytatott versenyben beérte az éllovas Harry Kane-t. Csapattársa, Neymar a nyolcadik helyre kapaszkodott fel.

Sergio Agüero Robert Lewandowski Neymar Mohamed Szalah Mauro Icardi Lionel Messi

Inter: félnek a Realtól, eltörölnék Icardi kivásárlási árát