Kézilabda: bajnokcsapathoz írt alá Rasmussen – hivatalos

Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott korábbi szövetségi kapitánya visszatér Lengyelországba, ahol az MKS Lublin vezetőedzője lesz – jelentette be hivatalos csatornáin a klub.

női kézilabda Lublin Lengyelország Kim Rasmussen

Női kézi EHF-kupa: nyert az Érd a sereghajtó otthonában

2020-01-26 18:37:16

Az Érd hat góllal, 29–23-ra nyert a Lublin vendégeként a női kézilabda EHF-kupa C-csoportjának negyedik fordulójában. A magyar csapat már az első félidőben magához ragadta az előnyt, majd a szünet után növelte azt – a hazai ötgólos siker után ismét legyőzte a sereghajtó lengyel együttest.

Érd női kézi EHF-kupa Lublin

Női kézi BL: simán nyert a Brest, fordított az Esbjerg

2019-10-12 21:04:21

A Brest Bretagne hazai környezetben 37–24-re legyőzte a Valceát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában, míg az Esbjerg úgy nyert 28–22-re Lublinban, hogy a szünetben három góllal (15–12) még a lengyel csapat vezetett.

női kézilabda női kézi BL Valcea Lublin Esbjerg Brest

Női kézi BL: Lundéék nyerték meg a nap rangadóját

2015-10-30 20:09:25

Három idegenbeli siker született a női kézilabda Bajnokok Ligája pénteki játéknapján.

női kézilabda BL Sävehof Rosztov-Don Lublin Larvik Krim Ljubljana

Női kézi BL: holland, francia duó húzta Szűcséket

2015-10-16 18:37:38

A CSM Bucuresti hazai pályán 33–21-re nyert a lengyel Lublin ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első mérkőzésén. A nyitó nap másik találkozóján nagybányai győzelem született.

női kézilabda BL női kézilabda Lublin CSM Bucuresti

Női kézi: a Ferencváros nyerte meg az Elek Gyula-kupát

2015-08-16 13:37:50

A Ferencváros női kézilabdacsapata utolsó mérkőzésén a Podravka Koprivnicát is legyőzte (33–30-ra), ezzel házigazdaként megnyerte az Elek Gyula-kupát.

női kézilabda felkészülés Siófok-Galérius Fürdő Podravka Koprivnica Lublin FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi: a Fradi a Lublint és a Siófokot is legyőzte

2015-08-15 20:16:25

A Ferencváros női kézilabdacsapata két győzelemmel zárta az Elek Gyula-kupa felkészülési torna első napját.

női kézilabda Siófok kézilabda Podravka Koprivnica Lublin FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: lengyel gólok is kellettek a Larviknak Lublinban

2014-10-24 22:46:15

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában is ötgólos győzelmet könyvelhetett el a Larvik: a norvég bajnok a Metz elleni hazai siker után pénteken a félidei hátrány ellenére 28–23-ra győzött a Lublin vendégeként Lengyelországban. Az északiak győzelmében kulcsszerepet játszott a lengyel légiós, Alina Wojtas, aki hat gólt dobott földijeinek.

női kézilabda női kézi BL Lublin Larvik

Női kézi BL: Szűcsék nyertek, a Hypo simán kikapott

2014-10-17 20:41:33

Megkezdődtek a női kézilabda Bajnokok Ligája 2014–2015-ös kiírásának csoportküzdelmei. Az első játéknapon a két gólt szerző Szűcs Gabriellát foglalkoztató Baia Mare ötgólos győzelmet aratott a Lublin felett, míg a szünetben még csak háromgólos hátrányban lévő Hypo tizenkét góllal kapott ki a Krim Ljubljanától.

női kézilabda női kézi BL Szűcs Gabriella Lublin Krim Ljubljana Hypo

Női kézi BL: az FTC nagy csatában nyert Lublinban

2013-11-03 18:40:40

Az FTC-Rail Cargo Hungaria 26–24-re nyert a lengyel Lublin otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligájában, a B-csoport 4. fordulójában.

női kézilabda női kéz BL Lublin FTC-Rail Cargo Hungaria FTC kézilabda

Izgalmas hajrá után FTC-siker Lublinban

2013-11-03 14:28:45

Női kézi BL: távozott a Fradi riválisának edzője

2013-10-24 12:58:26

Közös megegyezéssel távozott posztjáról a Ferencvárossal közös Bajnokok Ligája-csoportban szereplő lengyel MKS Lublin női kézilabdacsapatának vezetőedzője, Edward Jankowski. A továbbiakban az eddigi másodedző, Sabina Wlodek felel a szakmai munkáért.

női kézilabda Lublin FTC kézilabda

Tomori: A lelkünknek szüksége volt erre a sikerre

2013-10-21 14:03:27

Mint ismert, nagyszerű napot zártak a magyar csapatok a kézilabda Bajnokok Ligájában: a nőknél a címvédő győriek a Thüringer HC-t idegenben (33–25), a ferencvárosiak a lengyel Lublint otthon (40–25), míg a férfiaknál a veszprémiek a CO Zagreb (33–22) együttesét vendégként győzték le magabiztosan.

női kézilabda BL női kézi BL férfi kézilabda BL Thüringer HC Telekom Veszprém Lublin

Női kézi BL: Örülök, hogy a végén már mosolyogtunk - Elek

2013-10-20 16:15:28

A Ferencváros 40–25-re kiütötte a lengyel bajnok Lublint a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában. A magyar csapat edzője, Elek Gábor örül, hogy a találkozó vége már az örömkézilabdáról szólt, és csodálatosnak tartja a két együttes szurkolótábora közötti kapcsolatot.

női kézi BL Lublin FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézilabda BL: fölényes diadalt aratott a Fradi

2013-10-20 15:20:19

A női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 3. fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria 40–25-re legyőzte az egyelőre nyeretlen lengyel Lublint a két csapat vasárnap kora délutáni dabasi mérkőzésén.

A Ferencváros negyvenet szórt a lengyel bajnoknak

2013-10-20 13:42:56

Megtette az első fontos lépést a Loki

2010-09-17 19:02:34

Győzelemmel kezdte a Bajnokok Ligája-selejtezőt a DVSC-Korvex női kézilabdacsapata. A hajdúságiak első mérkőzésükön egygólos félidei hátrány után 29–26-ra győzték le a négycsapatos tornának otthont adó lengyel SPR Lublin együttesét.