Találatok a Jordi Alba címkére

Találatok száma: 67

Barcelona: balhátvédet keresnek Jordi Alba mögé

2018-09-12 18:57:42

A Mundo Deportivo szerint a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Barcelona mindenképpen szeretne egy balhátvédet igazolni, mert Lucas Digne távozása után a poszton egyedül Jordi Alba maradt bevethető felnőttjátékos.

Jordi Alba Barcelona

Tíz gól esett a Barcelona–Huesca bajnokin!

2018-09-02 18:03:03

A La Liga 3. fordulójában a címvédő FC Barcelona gólzáporos, 8–2-es győzelmet aratott odahaza az újonc Huesca felett.

Álex Gallar onlive! közvetítés Ousmane Dembélé Luis Suárez Lionel Messi

BL: „Remélem, megint 6–1 lesz” – a Roma legutóbb nagy verést kapott a Barcától

2018-04-04 17:20:42

Az FC Barcelona szerdán az AS Romát fogadja a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A két csapat legutóbb 2015 novemberében találkozott egymással, amikor a katalánok kiütéses, 6–1-es győzelmet arattak. Jordi Alba, a Barca balhátvédje reméli, hogy meg tudják ismételni az akkori teljesítményüket, bár úgy véli, az olasz csapat erősödött az elmúlt két és fél évben.

Roma Jordi Alba Barcelona Bajnokok Ligája

La Liga: Ha Messi nálunk játszik, mi nyerünk – Simeone

2018-03-05 10:53:07

Mint ismert, az FC Barcelona hazai pályán Lionel Messi szabadrúgásgóljával 1–0-ra legyőzte az Atlético Madridot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának rangadóján, ezzel nyolc pontra növelte előnyét a tabella élén, és nagy lépést tett a bajnoki cím felé. A fővárosi csapat vezetőedzője, Diego Simeone úgy véli, ha az argentin klasszis náluk játszana, győztesen távoztak volna a Camp Nouból, míg a katalánok részéről Jordi Alba és Sergio Busquets a Spanyol Labdarúgóligát (LFP) kritizálta.

spanyol foci Sergio Busquets La Liga Jordi Alba Diego Simeone Barcelona

La Liga: Suárez mindent megtett egy sárga lapért – hiába

2018-02-25 11:13:31

Mint arról beszámoltunk, a Barcelona 6–1-re kiütötte a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában. A mérkőzésen Luis Suárez triplázott, ám az uruguayi csatár nem csak ezzel hívta fel magára a figyelmet…

sárga lap spanyol bajnokság Luis Suárez La Liga Jordi Alba Girona

Barca: „Ha nekünk lenne 19 pont hátrányunk, megölnének minket”

2018-01-15 11:29:41

Mint arról beszámoltunk, a listavezető FC Barcelona kétgólos hátrányból felállva 4–2-re megverte idegenben a Real Sociedadot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában, így már 19 pont az előnye a címvédő Real Madriddal szemben, amely csak a negyedik. A katalánok balhátvédje, Jordi Alba úgy véli, fordított helyzetben a Barcelona játékosai az „életükkel játszanának”.

spanyol foci Real Madrid La Liga Jordi Alba Barcelona

Király-kupa: Messiék fél óra alatt kiütötték a Celta Vigót

2018-01-11 23:20:05

A labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján a Barcelona otthon 5–0-ra kiütötte a Celta Vigót, így 6–1-es összesítéssel továbbjutott.

Luis Suárez Lionel Messi Király-kupa Jordi Alba Celta Vigo Barcelona

Egyenlített a Barcelona a valenciai csúcsrangadón, ám…

2017-11-26 20:09:37

Egy egyes döntetlenre végzett egymással a Valencia és a Barcelona a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga csúcsrangadóján. A mérkőzésről sokat fognak még beszélni Lionel Messi szabályos, de meg nem adott gólja miatt.

spanyol labdarúgás onlive! közvetítés Valencia Rodrigo Lionel Messi

Képek: pazar körülmények, fura előírások – Lionel Messi házas!

2017-07-01 08:51:53

Rendkívüli biztonsági intézkedésekkel készültek, nem hiába: a Barcelona sztárja, Lionel Messi és kedvese, Antonella Roccuzzo örök hűséget fogadtak egymásnak Rosarióban, Argentínában. Természetesen Barcelona-játékosok, illetve argentin válogatott futballisták is képviseltették magukat a jeles eseményen.

Éver Banega Ángel Di María képek esküvő Xavi Shakira

Kép: Barca-játékosok is meglátogatták Bartrát

2017-04-17 15:23:38

A Barcelona korábbi, a Dortmund jelenlegi játékosa, Marc Bartra régi ismerősöket fogadhatott vasárnap. A katalánok szombaton játszottak bajnoki mérkőzést, így semmi akadálya nem volt annak, hogy másnap Jordi Alba és Sergio Busquets meglátogassa a dortmundi robbantásokban megsérülő korábbi harcostársat Németországban. Nemes gesztus!

robbantás kép Sergio Busquets Marc Bartra Jordi Alba Barcelona

Videó: egy bűvésznek köszönhető a Barca feltámadása?

2017-04-11 10:53:52

Mint ismert, a Barcelona a 4–0-ra elveszített első mérkőzés után hazai környezetben 6–1-re legyőzte a Paris Saint-Germaint, ezzel továbbjutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. A nem mindennapi siker előtt a katalánok játékosaival egy bűvész is foglalkozott.

videó Sergio Busquets Sergi Roberto Luis Suárez Jordi Alba Gerard Piqué

El Clásico: Iniesta felépült, Zidane keretet hirdetett

2016-12-02 16:03:48

Az FC Barcelona hivatalos honlapjának beszámolója szerint a térdsérüléséből felépülő Andrés Iniesta megkapta az orvosok engedélyét a játékra, így pályára léphet a Real Madrid elleni szombati rangadón, az el Clásicón.

el Clásico Zinedine Zidane Real Madrid Jordi Alba Barcelona Andrés Iniesta

El Clásico: kérdéses Jordi Alba játéka a Real Madrid ellen

2016-11-28 16:11:22

Bizonytalan, hogy pályára tud-e lépni a szombat délutáni, Real Madrid elleni el Clásicón a Barcelona labdarúgócsapatának vasárnap megsérült hátvédje, Jordi Alba.

el Clásico Jordi Alba

Barcelona: a két spanyol védőre többhetes kihagyás vár

2016-10-20 13:18:49

Megsérült Gerard Piqué és Jordi Alba, a spanyol élvonalbeli Barcelona két labdarúgója a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen (4–0).

spanyol foci La Liga Jordi Alba Gerard Piqué Barcelona Bajnokok Ligája

Barca: a jobbhátvéd távozna, svájci védőt néztek ki a helyére

2016-10-08 20:24:28

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Barcelona a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Jordi Albára combsérülés miatt tíz nap kihagyás vár.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Stephan Lichtsteiner Juventus Jordi Alba

Vb 2018: Alba sérülése miatt változás a spanyol keretben

2016-10-07 13:31:16

Megsérült az FC Barcelona és a spanyol labdarúgó-válogatott balhátvédje, Jordi Alba, aki ezért kihagyja a vasárnapi, Albánia elleni világbajnoki selejtezőt.

spanyol válogatott Nacho Monreal Jordi Alba Barcelona Arsenal

Eb 2016: újabb megtisztelő elismerés Kleinheislernek

2016-06-15 08:48:13

A francia L’Équipe szaklap az első forduló álomcsapatába tette Kleinheisler Lászlót.

foci Eb 2016 Lukasz Piszczek Luka Modric Leonardo Bonucci L'Équipe Kleinheisler László

Eb 2016: Piqué elrontotta, másra mutogatott, megkapta a magáét – videó

2016-06-13 11:36:58

A spanyol labdarúgó-válogatott hétfőn 15 órakor Csehország ellen kezdi meg szereplését a franciaországi Európa-bajnokságon. A címvédőnél a meccs előtti utolsó edzés jó hangulatban telt. Néhány játékos – Jordi Alba, Gerard Piqué, Cesc Fabregas, Thiago Alcántara, Koke és Pedro – azt játszotta, hogy a levegőben kellett tartani a labdát, s akinél leesett, azt a társak finoman megbúbolták. Jordi Alba és Gerard Piqué is veszített…

spanyol válogatott Thiago Alcántara Spanyolország Pedro Koke Jordi Alba

Őrült mérkőzésen szerzett újabb aranyérmet a Barcelona

2016-05-22 20:08:44

A friss bajnok Barcelona két gólt szerzett a hosszabbításban a friss Európa-liga-győztes Sevilla ellen a labdarúgó spanyol Király-kupa döntőjében, így a katalánok megvédték elsőségüket a pontvadászat után ebben a sorozatban is.

Éver Banega spanyol labdarúgás közvetítés Unai Emery Sevilla Neymar

BL: Jordi Alba így reagált arra, hogy a Barca nem kapott 11-est

2016-04-14 08:44:15

A címvédő FC Barcelona idegenben 2–0-s vereséget szenvedett az Atlético Madridtól a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, ezzel 3–2-es összesítéssel elbúcsúzott a sorozattól. A katalánok a hosszabbításban számon kértek egy elmaradt tizenegyest Nicola Rizzoli játékvezetőtől, de Jordi Alba úgy véli, nem az olasz bíróban kell keresniük a hibát a kiesés miatt.