Találatok a Jenson_Button címkére

Találatok száma: 23

Jenson Button célja, hogy visszavágjon a Red Bullnak a Magyar Nagydíjon

2009-07-18 04:00:26

Jenson Button a Formula–1-es világbajnoki sorozat 2009-es szezonjának első hét versenyéből hatot megnyert, ám a legutóbbi két futamon nem tudott fellépni a dobogóra. A brit pilóta nem titkolja, aggódik a visszaesés miatt, azonban bízik benne, hogy a soron következő Magyar Nagydíjon ismét sikerül előrelépnie.

Jenson_Button Magyar Nagydíj

Silverstone fekszik a Red Bullnak: ismét Vettel a leggyorsabb

2009-06-23 04:00:31

A Red Bull-Renault pilótája, Sebastian Vettel autózta a legjobb időt a Formula–1-es Brit Nagydíj pénteki szabadedzésein. A német mindkét tréninget megnyerte, és mögötte mindkétszer csapattársa, az ausztrál Mark Webber zárt. A világbajnoki éllovas Jenson Button (Brawn-Mercedes) délelőtt még a harmadik volt, de a második edzésen már csak a 14. helyen zárt.

Sebastian Vettel Jenson_Button Mark Webber Red-Bull Renault

Hamilton boldog lenne, ha Button nyerne Silverstone-ban

2009-06-22 04:00:29

Jenson Button még sosem nyert hazai közönség előtt a Formula–1-ben, és Silverstone-ban erre ezen a hétvégén lesz utoljára lehetősége, mivel a Brit Nagydíjnak 2010-től már Donington ad otthont. A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton is örülne honfitársa sikerének, mivel tisztában van vele, hogy ő az idén esélytelen. Nico Rosberg elégedetten konstatálta, hogy a Williams gyorsabban fejlődik, mint például a Ferrari, Jarno Trulli pedig elmondta, hogy még mindig lobog benne a tűz, így esze ágában sincs visszavonulni.

Nico_Rosberg Jarno Trulli Jenson_Button Lewis_Hamilton

Bernie Ecclestone-t aggasztja a Brawn-istálló hegemóniája

2009-06-13 04:00:30

A száguldó cirkusz kereskedelmi jogainak tulajdonosát, Bernie Ecclestone-t aggasztja a Brawn-Mercedesek egyeduralma a sorozatban. A Formula–1-es világbajnokság listavezetője, Jenson Button az eddigi hét futamból hatot megnyert, ráadásul az összetett második helyén is csapattársa, a brazil Rubens Barrichello áll. Az idei F1-es vb így könnyen unalomba fulladhat.

F1 Bernie_Ecclestone Jenson_Button

Vettel az első idén, aki az összes szektorban a leggyorsabb tudott lenni

2009-06-10 04:00:30

Mint beszámoltunk róla, a Török Nagydíj időmérő edzésén a német Sebastian Vettel (Red Bull) végzett az élen. A második időt a brit Jenson Button autózta, megelőzve csapattársát, Rubens Barrichellót. Az elmúlt három évben rajtelső és futamgyőztes Felipe Massa holnap csak a hetedik helyről rajtolhat, így elmondása szerint is nehéz lesz a dobogót elérnie. Vettel az első pilóta az idei szezonban, aki egy versenyen az összes szektorban a leggyorsabb tudott lenni.

F1 Sebastian Vettel Jenson_Button Rubens_Barrichello Felipe_Massa

A két Williams-Toyota uralta a Spanyol GP délutáni szabadedzését

2009-05-12 04:00:29

Nico Rosberg bizonyult a leggyorsabbnak a Formula–1 Spanyol Nagydíj délutáni, második szabadedzésén, megelőzve csapattársát, Nakadzsima Kazukit. A harmadik legjobb időt Fernando Alonso érte el, Button a 6., Vettel a 7., Räikkönen a 10., Hamilton a 13., Massa a 15. helyen végzett.

Jenson_Button

Button elismerte, hogy meglepték őket, Vettel a csapatát méltatja

2009-04-22 04:00:27

Ahogy arról beszámoltunk, Sebastian Vettel indulhat az élről a Formula–1-es kínai futamon. A német versenyző a mai edzés után elmondta, ez a siker egyértelműen a csapat diadala, ugyanis a szerelők egész éjjel dolgoztak a beállításokon. Az eddigi két nagydíjon diadalmaskodó brit Jenson Button ugyanakkor beismerte, alaposan meglepték őket.

Sebastian Vettel Jenson_Button Fernando Alonso Mark Webber

Formula-1: Button visszavág az őt kritizáló Briatorénak

2009-04-24 04:00:24

Jenson Button, a Formula–1-es Brawn GP pilótája élesen visszautasította Flavio Briatore kijelentéseit: a Renault csapatfőnöke pénteken kétségbe vonta a brit versenyző vezetési képességeit.

Ross Brawn nem mindennel, Felipe Massa semmivel sem elégedett

2009-04-21 04:00:27

A Brawn-istálló autói az eddigi két versenyhétvégéhez hasonlóan egyelőre Kínában is dominálnak. Ahogy arról már beszámoltunk, Jenson Button volt a leggyorsabb a második szabadedzésen, Ruben Barrichello pedig a harmadik helyen végzett. Ross Brwan szerint van még hova fejlődniük a vasárnapi futamig, míg a Ferrari volánja mögött ülő Felipe Massa szerint a Ferrari nem adja fel a vb-címért folytatott harcot, de jelenleg nem tudják felvenni a versenyt a legjobbakkal.

Jenson_Button Ross_Brawn Rubens_Barrichello Felipe_Massa

Hamilton: „Életem legveszélyesebb versenye volt a malajziai”

2009-04-09 04:00:23

Lewis Hamilton élete legnehezebb versenyén van túl. A Malajzia Nagydíj kaotikus körülmények közepette ért véget, a világbajnok brit pilóta szerint pedig jó döntés volt idő előtt leinteni a futamot. Ross Brawn szerint csapata ismét megérdemelten nyert.

F1 Jenson_Button Malajziai Nagydíj

Jenson Button szerint még nem hozták ki magukból a maximumot

2009-04-03 04:00:27

A Brawn GP két versenyzőjének győzelmét hozta az idénynyitó Ausztrál Nagydíj. Jenson Button élete második futamelsősége alkalmával rajt-cél győzelmet aratott. Második helyen a borzalmasan rajtoló brazil Rubens Barrichello végzett, míg a harmadikon a boxutcából induló olasz Jarno Trulli futott be, 25 másodreces büntetésével azonban visszacsúszott a 12. helyre, így az angolok világbajnoka, Lewis Hamilton szerezte meg a hat pontot. Button a verseny után beszélt a folytatással kapcsolatos várakozásairól.

F1 Jenson_Button Brawn GP

Button: „Hihetetlen, hogy a megszűnés széléről a pole pozícióig jutottunk”

2009-04-01 04:00:26

Az elmúlt évek eredményeinek tükrében több mint szokatlan az Ausztrál Nagydíj időmérő edzésének végeredménye. A története első versenyén részt vevő Brawn GP autói indulnak az első sorból – a csapat háza táján érthetően elégedettek az eredménnyel. Ezzel szemben a Ferrari és a McLaren csalódást keltően teljesít.

Ausztrál nagydíj Jenson_Button

Brawn GP: lehengerlő teljesítmény, tapasztalt „újoncokkal”

2009-03-27 04:00:25

Március 29-én Ausztráliában megkezdődik a 60. Formula–1-es idény, amelyet a korábbi évektől eltérően látványos szabálymódosítások előztek meg. A mezőny megmaradt tízcsapatosnak, igaz, nem sokon múlt, hogy a gazdasági világválság miatt csak kilenc istálló autói vágjanak neki az idei 17 versenynek. Idénybeharangozó sorozatunkban egyesével nézzük végig, hogy melyik csapatnál hogyan telt a téli szünet. Eseményekben sehol sem volt hiány. Sorozatunk második részében a Brawn GP-vel foglalkozunk.

Brawn GP Jenson_Button Rubens_Barrichello

Button tehette meg az első köröket a BGP001-sel Silverstone-ban

2009-03-10 04:00:22

Alig néhány órával a Brawn GP csapat megalakulásának bejelentését követően már ki is próbálták az új versenyautót az angliai Silverstone versenypályán. A keresztségben a BGP001 nevet kapó, a többi F1-es autóhoz hasonlóan 700 lóerő körüli teljesítményre képes masinát Jenson Button vezette.

A Honda kiszállásával Barrichello és Button csapat nélkül maradt

2008-12-09 04:00:30

A 2008-as volt az utolsó évad a Honda számára a Formula–1-ben – jelentette be pénteken Fukui Takao, a japán autógyártó elnök-vezérigazgatója egy tokiói sajtótájékoztatón. Fukui a világgazdasági válsággal indokolta a döntést, ami egyben azt is jelenti, hogy Rubens Barrichello és Jenson Button csapat nélkül maradt.

Jenson_Button Rubens_Barrichello Honda

Button: „Készen állok arra, hogy megnyerjem a világbajnokságot”

2008-07-07 04:00:19

Jenson Button magabiztosan várja a vasárnapi Brit Nagydíjat, amely az angol pilóta hazai futama lesz. A Honda versenyzője legutóbbi interjújában azonban nemcsak közeli, hanem távolabbi terveiről is beszélt. Szerinte már elég tapasztalata van ahhoz, hogy egyszer világbajnoki címet szerezzen.

Jenson_Button Honda F1

Az új "főnök", Ross Brawn látványos fejlődést vár a Hondától

2008-03-15 00:00:33

A Honda új technikai igazgatója, Ross Brawn komoly fejlődést vár a csapattól az idei évben. Az új "főnök" elsősorban az aerodinamikai technológiától várja az előrelépést, amelyet dicsért a teszteket követő nyilatkozataiban.

Ross_Brawn F1 Honda

Formula-1: a Honda január 8-án Brackleyban mutatja be új autóját

2007-12-28 00:00:08

A Honda-csapat január 8-án az angliai Brackleyban mutatja be 2008-as Formula-1-es autóját.

F1 Honda Jenson_Button

Ross Brawnnak nagyobb kihívást jelent a „tűzoltás”, mint a Ferrari

2007-11-17 00:00:11

Ross Brawn úgy érzi, sokkal nagyobb kihívást jelent számára a Honda talpra állítása, mint a Ferrari élen tartása, ezért döntött úgy, hogy nem tér vissza korábbi sikerei helyszínére. Az angol szakember egyébként ambiciózus célt tűzött ki maga elé: mindent megtesz azért, hogy új csapata legyőzze a maranellóiakat és Jenson Buttont hozzásegítse ahhoz, hogy felülmúlja az első számú brit pilótát, Lewis Hamiltont.