Találatok a Celje címkére

Találatok száma: 106

Férfi kézi BL: a Szeged nagyon simán verte idegenben a Celjét

2019-11-24 18:28:29

A Mol-Pick Szeged fölényes, 34–23-as győzelmet aratott a Celje vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 9. fordulójában az A-csoportban.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Celje

A Szeged egy félidő alatt elintézte idegenben a Celjét

2019-11-24 15:41:49

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Celje

Férfi kézi BL: nemcsak ontja a gólokat, otthonra is lelt Szegeden

2019-11-03 23:40:52

A Mol-Pick Szeged 31–24-re legyőzte a szlovén Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 6. fordulójában. Juan Carlos Pastor együttese a szünetben még csak döntetlenre állt, de utána ellépett, és biztossá tette a sikerét. A találkozó után Bánhidi Bencével és a Szeged legeredményesebb játékosával, Bogdan Radivojeviccsel beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézi BL NSO Tv Mol-Pick Szeged Celje

Férfi kézi BL: Nehéz héten vagyunk túl, de félre a problémákkal! – Pastor

2019-11-03 20:01:04

A Mol-Pick Szeged 31–24-re legyőzte a szlovén Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 6. fordulójában. Juan Carlos Pastor együttese a szünetben még csak döntetlenre állt, de utána ellépett, és biztossá tette sikerét. A találkozó után az NSO Tv ott járt a sajtótájékoztatón, ahol a két vezetőedző, illetve a szegediek részéről Luka Stepancic értékelt.

videó férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézi BL NSO Tv Mol-Pick Szeged Luka Stepancic

Férfi kézi BL: a Szeged héttel nyert otthon a Celje ellen

2019-11-03 18:17:28

A Mol-Pick Szeged 31–24-re legyőzte a szlovén Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 6. fordulójában. Juan Carlos Pastor együttese a szünetben még csak döntetlenre állt, de utána ellépett, és biztossá tette sikerét.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Celje

A Szeged a második félidőben bedarálta a Celjét

2019-11-03 15:36:09

Férfi kézi BL: az EHF és a Celje is közleményt adott ki a rasszista botrányról

2019-09-24 15:06:23

Mint beszámoltunk róla, a Barca–Celje (45–21) férfi kézilabda Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen a szlovén szurkolók egy csoportja többször is huhogással hergelte a katalánok francia átlövőjét, Dika Memet. A sportágban szerencsére nem megszokott események kapcsán az európai szövetség (EHF) és a szlovén klub is közleményt adott ki.

férfi kézilabda férfi kézi BL EHF Celje Barca

Férfi kézi: botrány, a Celje-drukkerek a Barca sztárját huhogták

2019-09-23 12:27:17

Mint megírtuk, a Barcelona 45–21-re legyőzte a szlovén Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában. Nagy felháborodást váltott ki, hogy az összecsapáson a vendégek szurkolói folyamatosan huhogtak Dika Memre, a katalánok játékosára.

rasszizmus férfi kézi BL Celje Barcelona kézilabda

Férfi kézi BL: szoros meccsen döntetlen a Kiel–Kielce

2019-09-15 17:41:47

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében hat mérkőzést rendeztek meg vasárnap. A Flensburg a végletekig kiélezett találkozón győzte le a Celjét, Marko Vujinék egy góllal nyertek Észak-Macedóniában. A Kiel haza pályán döntetlent játszott a Kielcével.

férfi kézi BL Sporting CP Kristianstad Flensburg Celje

Férfi kézi BL: a legvégén dobta a Flensburg a győztes gólt

2019-02-13 21:49:21

Bár öttel is vezetett, végül egy utolsó pillanatokban született góllal nyert a Flensburg a Celje ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. A meccs legeredményesebbjének bizonyuló Hampus Wanne három másodperccel a vége előtt talált be hetesből, ezzel győzött a német csapat a Szeged nyolcasában. Maik Machulla vezetőedző betegség miatt nem lehetett ott a Flensburg kispadján.

férfi kézilabda férfi kézi BL Hampus Wanne Flensburg Celje

Férfi kézi BL: drámai hajrá, így nyert a Szeged Celjében – videó

2019-02-10 21:08:01

Mint arról beszámoltunk, a Mol-Pick Szeged 29–28-ra legyőzte a Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában, ezzel bebiztosította a továbbjutását. Rendkívül izgalmasan alakult a mérkőzés hajrája, hét másodperccel a vége előtt szerezte a győztes gólt Jorge Maqueda. Élje át újra az utolsó pillanatokat!

férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Celje

Férfi kézi BL: szoros meccsen nyert a Szeged Celjében

2019-02-10 18:22:40

A Mol-Pick Szeged 29–28-ra megverte idegenben a Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában. A magyar csapat a szünetben két góllal vezetett, és bár a hajrában egyenlített a szlovén együttes, az utolsó percben a Tisza-partiak szerezték meg a győztes találatot.

Alilovic remekelt, Maqueda gólja döntött – nyert és továbbjutott a Szeged

2019-02-10 14:15:18

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 11. fordulójában a Mol-Pick Szeged kiélezett mérkőzésen 29–28-ra nyert a szlovén Celje otthonában. Mivel a német Flensburg kétgólos vereséget szenvedett az ukrán Motor Zaporizzsja vendégeként, eldőlt, hogy a Tisza-parti csapat a második helynél már nem végezhet hátrébb a B-csoportban.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Celje

Férfi kézi BL: óriási hajrával mentett pontot a Celje

2018-12-02 18:47:46

Hihetetlen mérkőzésen mentett pontot és játszott 29–29-es döntetlent a Celje férfi kézilabdacsapata a tavalyi döntős Nantes-tal a Bajnokok Ligája B-csoportjában.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Nantes Celje

Ilyen is van: izgalmak nélküli szegedi siker a BL-ben

2018-10-06 17:06:59

A Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata 33–24-re győzött hazai pályán a Celje ellen, így a negyedik mérkőzése után is százszázalékos a Bajnokok Ligájában.

kézilabda férfi kézilabda BL Mol-Pick Szeged Celje

Kézilabda: kölcsönadta olimpiai bajnok átlövőjét a Veszprém

2018-10-05 08:51:48

A szezon végéig, kölcsönben a szlovén Celjében folytatja pályafutását William Accambray, a  Telekom Veszprém olimpiai, világ- és Európa-bajnok balátlövője.

kézilabda férfi kézilabda William Accambray Telekom Veszprém Celje

Férfi kézilabda: menesztette edzőjét a Szeged BL-riválisa

2018-09-27 17:42:38

Menesztette edzőjét, Branko Tamsét a Celje férfi kézilabdacsapata, a szakmai munkát a továbbiakban Tomaz Ocvirk vette át.

kézilabda férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Tomaz Ocvirk Celje

Férfi kézi BL: ismét nyert a PSG és a Skjern

2018-09-23 18:37:21

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája második fordulójában második győzelmét aratta a Paris Saint-Germain és a Skjern. A francia csapat 12 góllal nyert a szlovén Celje ellen, míg a dánok négy góllal verték meg az ukrán Motor Zaporizzsját.